Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Beklentileriniz

Uyarılar

Neden ben insanların beni suçlayacak olma ihtimellerinden korkuyorum

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Beklentileriniz Neden ben insanların beni suçlayacak olma ihtimellerinden korkuyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok haklısınız kendimle ilgili olmayan konularda bile suçluluk duygusunu tüm şiddetiyle yaşıyorum.Dünden beri söylediğiniz telkinleri dinliyorum.İlginiz için teşekkür ederim....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Beklentileriniz telkin cd indir izle İstanbul Beklentileriniz nerededir kimdir Beklentileriniz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Beklentileriniz hipnoz Beklentileriniz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Beklentileriniz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Beklentileriniz kuantum düşünce kitap haberi

Neden ben insanların beni suçlayacak olma ihtimellerinden korkuyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-05-2009, 11:28 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
32 Mesajinıza toplam 117 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cananbr is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Neden ben insanların beni suçlayacak olma ihtimellerinden korkuyorum

Çok haklısınız kendimle ilgili olmayan konularda bile suçluluk duygusunu tüm şiddetiyle yaşıyorum.Dünden beri söylediğiniz telkinleri dinliyorum.İlginiz için teşekkür ederim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

cananbr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-05-2009, 11:02 AM   #12 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: Neden ben insanların beni suçlayacak olma ihtimellerinden korkuyorum

Alıntı:
cananbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar insanların beni suçlayacak olma ihtimallerinden korkuyorum.Şöyle en basit bir örnekle anlatayım;Mesela birinin tabağı kırıldı.Ama tabağı kimin kırdığı belli değil.O tabağı ben kırmadıysam bile sanki ben kırmışım gibi davranmaya başlıyorum.Ya insanlar benim kırdığımı düşünürlerse ya bana iftira atarlarsa diye kaygılanıyorum.İnsanlardan korkuyorum galiba.Bu konuda acil yardım istiyorum.Telkinlerin yanında söyleyebileceğiniz bir cümleye önerilerinize ihtiyacım var arkadaşlar.Bana yardım edin arkadaşlar:((
Sen ne düşünürsen karşındaki insanlar sana o şekilde yaklaşır.ya çok baskıcı aileden geliyorsun, ya da seni çok eleştiren biri varsa hayatında...Benim vardı mesela, ama ben yendim.Ben değerliyim kendimi olduğum gibi kabul ediyorum.Ben güçlüyüm gibi olumlamaları çok yaptım gün içinde.birde başkalarının düşüncelerine önem verme onu dinliyorum.zaten suçluluk ve ego ilk önce çok faydasını gördüm.sen suçlu gibi davranırsan karşındakilerde duymak istedğin sözleri söylerler.küçükken bile oyunlarda bazı çocuklar ezilir dayak yer.ezik durunca gelir seni döverler. güçlü olduğunu kendine güvenin olduğunu, karşıya hissettir bak neler oluyor.sen güçlüsün... güç sen de artık çalışmalara devam
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-05-2009, 11:43 AM   #13 (permalink)
blue jaloon
Guest

mrb:)
doktor degilim ama normal korkularin insan hayatinda olmasi yasamin bir parcasi dogalligi olarak bilinir
ama ileri derece korkular dogalliktan cikar imkanin varsa psikolog destegi al derim
hersey gölnünce olsun mutluluk pesini birakmasin....
Alt 24-05-2009, 05:55 PM   #14 (permalink)
Teğmen

32 Mesajinıza toplam 117 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Yorumlar için hepinize tek tek teşekkür ederim.Evet son birkaç yılda yaşadığım şeyler kaldırabileceğimin çok üstündeydi.Sürekli iyi kalpli olduğum için sürekli iyi şeyler yaptığım için bunlar başıma geldi.Sürekli taşlanmak beni yıprattı.Meyve verecek hal bırakmadılar bende.Yorgun düştüm ama küllerimden doğmak istiyorum.Yepyeni ışıl ışıl sizin sayenizde başarmama ramak kaldı.
Başka yorumlarda bekliyorum:)
Alt 24-05-2009, 06:15 PM   #15 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

selamlar.
düşüncelerimizi korkuya değilde mutluluğa odaklasak?
mutluluğu seçsek?

"nasıl olurdu?"

sağlıcakla ve ışıkla...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-05-2009, 06:22 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Mutluluğa odaklayabilmek için burdayım:)
Sizlerin sayenizde başaracağım:)
Alt 24-05-2009, 09:44 PM   #17 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
cananbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yorumlar için hepinize tek tek teşekkür ederim.Evet son birkaç yılda yaşadığım şeyler kaldırabileceğimin çok üstündeydi.Sürekli iyi kalpli olduğum için sürekli iyi şeyler yaptığım için bunlar başıma geldi.Sürekli taşlanmak beni yıprattı.Meyve verecek hal bırakmadılar bende.Yorgun düştüm ama küllerimden doğmak istiyorum.Yepyeni ışıl ışıl sizin sayenizde başarmama ramak kaldı.
Başka yorumlarda bekliyorum:)
Hepimiz aynı yollardan geçtik,geldik en sonunda sitemizi bulduk. birbirimizin yaralarını sarmaya ve iyileşmeye.fakat önce kendimizi sonra geçmişi, bizi üzenleri bağışlayıp, önümüze bakıp,çalışmalıyız. Eski olumsuzluklara takılmadan yeni olumlu güzel duygularını olaylarını yaşamaya izin ver.geçmişine enerji gönderme yenilerini çekersin.biliyorsun bugün yaşadıklarımız eski düşüncelerimiz.kimseyi suçlamaya hakkımız yok.zaten çalışmalara başlayınca herşey yoluna girmeye başlıyor.sen değişirsen dünyanda değişiyor.hepimiz ne badireler atlattık ama bunları ballandıra ballandıra anlatmıyoruz.mutlu olmayı seçiyoruz.mucizeleri yaşamaya başlayınca zaten unutuyorsun.sana kötülük edenlere teşekkür ediyorsun iyiki yapmışsın ben bunlardan sonra hayat yolumda daha çok ilerledim.zaten seni ben seçtim sende rolünü en iyi şekilde yaptın.teşekkür et izin ver gitsinler.ben böyle yapıyorum.bunlar kendi uyguladıklarım.bana kötülük yapan kişiyi sarılıp öpesim geliyor en çok yoran ve üzen kişi aslında...onun sayesinde kuantum düşünce gücüyle tanıştım.kendimi geliştirdim ve çevremdeki sorunlu kişilere de yardımcı oluyorum.kaç kişinin hayatı değişti.yaptığın ne diye sorarsan çoğu hayal kurmayı dahi unutmuşuz.ben hayal kurmalarını sağlıyorum.kime ne hayali kurdurduysam bunu birebir yaşadılar ve teşekkür ettiler inan buna.sen de biraz yol alınca kendi tecrübelerini deneyimlerini paylaşırsın tamam mı şeker
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-05-2009, 09:49 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Tamam canım.Mutlaka paylaşıcam.Yorumların için teşekkür ederim:)
Kuantum düşünce gücünden bahsetmişsin biraz daha anlatırsan çok memnun olucam:);)
Alt 25-05-2009, 09:49 AM   #19 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 197
110 Mesajinıza toplam 584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
olsun is an unknown quantity at this point

Böyle bir durumla karşılaşıldığında 'neyi hatırlıyoruz' sorusu doğru cevaplandığında çözüm gelir.
Bizi bu durum (korku:redediş) için tetikleyen nedir veya bizi bu durum içine alan nedir?.
Bize karşı yapılan tavır ve davranışların kaynağını ancak içimizde bulabiliriz.
Biz nelere tepki veriyoruz ,neden.
BİZ KİMİ ,NEDEN SUÇLARIZ.NEYİ KABULLENEMİYOUZ,NEDEN?
SUÇLANMAKTAN HOŞLANMAZKEN BAŞKALARINI SUÇLAYARAK KENDİMİZİ RAHATLATIYORUZ.

Döngüler ve kaynaklar arkadaşlar.
Bugün yaşadıklarımız aslında daha önce başlattığımız 'ilk hareketin devamıdır'

Bunun zamanını hatırlayamayabiliriz.Ama bunu bitirebiliriz.(dönüştürebiliriz)

Suçlamaların ,suçlayanları, 'SUÇ UNSURUNU' affedip bağışlamak.

Kendimizi ve diğerlerini HEPSİNİ bağışlamak

sevgiyle,nurten
olsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-05-2009, 10:08 AM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 197
110 Mesajinıza toplam 584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
olsun is an unknown quantity at this point

Döngüler sadece bu yaşamımızla yeterli değil.
Çok küçük yaşlarda bile yaşanılan deneyimlerde de diğer(daha önceki)yaşam(kurgu)ların devamlılığı ve döngüleri söz konusu.
Diğer yaşamlardan gelip devam eden olgular!.
Daha küçük yaşta bile bazı çocuklarda belirli kalıplar var olduğunu (yerleşmiş kişilik) görebiliriz.
Hepimiz bir bütünün parçalarıyız olgusunda hepimizde aynı potansiyel vardır.Sadece belirli bir unsurun ortaya çıkması (hayat bulması)için ona uygun ortamın sağlanması gereklidir.
Her birimizin bu yaşamındaki hikayesini (gelişimini,oyununu) yaşayabilmesi için 'ona uygun ortamda ' doğarız.Yani başlama noktası (aile,çevre)bizim kurgumuza uygundur.
VE OYUN UYGUN ORTAMINDA BAŞLAR..................................

Uygunluk tamamlandığında (bazen yıllar alır) BİZİM GERÇEK ROLÜMÜZÜ oynamamıza hazırdır.

OYUN SİZİN ve PERDE

sevgiyle,nurten
olsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
beni, insanlarin, neden, suclayacak