Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Beklentileriniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/beklentileriniz/)
-   -   Misafir geldiğinde aşırı heyacanlanmak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/beklentileriniz/371819-misafir-geldiginde-asiri-heyacanlanmak.html)

cananbr 23-05-2009 07:29 PM

Misafir geldiğinde aşırı heyacanlanmak

Arkadaşlar benim bir olumsuz özelliğim daha var maalesef.Evimize bir misafir geldiğinde yada misafirliğe gittiğimizde aşırı heyecanlanıyorum.Burnum titriyo.Yanlış duymadınız okadar çok heyecanlanıyorumki burnum titriyo.Yarım saat sonra heyecanım geçiyor ortama alışıyorum.Ama ben bu şekilde yaşamak istemiyorum.Telkin edici müzikleri;ego güçlendirici,suçluluk ve kendine güven müziklerini dünden beri dinliyorum.Faydasının olacağını düşünüyorum.
Sorum şu arkadaşlar;NEDEN BÖYLEYİM NEDEN?Bunun bir sebebi olmalı sebebini bulmalıyım.Lütfen yardım edin lütfen

cananbr 23-05-2009 07:49 PM

Cevap: Misafir geldiğinde aşırı heyacanlanmak

Bu sorunumun temelinde yatan sebeb ve yapamam gerekenler neler arkdaşalar?

Siyahça 23-05-2009 08:59 PM

yaw canan gücenme ama sen bayaa bayaa hastasın beyaa!

şakaydı bebişim kırılma...(hem ben de hastayım noolmuş demi?)

valla sana yardımcı olmayı inan çok isterim ama daha önce misafir gelince burnusu titreyen birini hiç tanımadım!
hani bir film vardı eskiden, tatlı cadı mıydı neydi? sihir yaparken burnusu titriyordu kadınceğizin...
belki senin de böyle gizli güçlerin vardır da daha geliştirememişsindir, bi düşün...

cananbr 23-05-2009 09:27 PM

Hiç güleceğim yoktu ya:)
Çok güldürdün beni:):)

nevresim 23-05-2009 09:57 PM

çekingenlik olabilir mi?

cananbr 23-05-2009 09:58 PM

Evet çekingenlik olabilir.Ama niye burnum titriyo elim titrese ya

cananbr 23-05-2009 10:00 PM

Mümkünse hiç heyecanlanmayayım ya.Niye insanlara çok değer veriyorum.Değer verincede gereksiz heyecanlanıyorum ve burnum titriyo...

cananbr 23-05-2009 10:12 PM

Niye burnum titriyo yardım edin bu konuda bana.Yine söylüyorum.Hiç böyle olumsuz davranışlarım yoktu.Hayat çok yaraladı beni ve sonunda böyle saçma izler bıraktı bende.Son birkaç yıldır böyleyim.Bu izleri atmamda bana fikir verin.

Vodoo 23-05-2009 10:23 PM

][B]Merhaba Canan ,
ben EFT konusunu araştır ve kendi üzerinde uygula derim.Kolay ve etkili bir yöntemdir.Sitede detaylı bir şekilde bulabilirsin.
actionsmile[/B]

cananbr 23-05-2009 11:35 PM

Vodoo önerin için teşekkürler.Biraz inceledim eft yi ama biraz daha incelemem gerekecek.Baya detaylı.Arkadaşlarım önerisi olan varsa yorumlarını bekliyorum.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:14 AM.