Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Beklentileriniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/beklentileriniz/)
-   -   kendim gibi olabilmek (http://www.hayatimdegisti.com/forum/beklentileriniz/13600-kendim-gibi-olabilmek.html)

ayses 13-09-2008 02:53 PM

kendim gibi olabilmek

98569 meraba arkadaşlar.. ben bu telkinleri uzun zamandır dınlıorum..acıkcası duzenlı dınleyemıorum işimden dolayı ama bana kattığı faydaları yazmakla bitiremem..ilk başlarda inanmyodum böyle etkili olacağına ama sonra bunun olduğunu gördükçe inandım..bu tekinleri dinlerken aynı zamanda bir çok kişisel gelişim kitabı okudum kendimi geliştirdim ama bir tek konuda kendim gibi olamıyorum..her yerde her ortamda ders verdıgım sınıflarda cok aktıf, neşeliyim ama erkek arkadaşımın yanında kendım gıbı olamıyorum..kendimi kasıyorum böye sinir, suratı asık, hiçbişeyden mutlu olamayan biri gibi oluyorum ..kendıme engel olmaya calıstıkca daha antıpatık oluyorum. bu durumumun farkndayım ve oda farkında.." arkadaslarının yanında daha farklısın" dıo ve haklı..bunun nedenını bılen varsa bana yardımcı olursa cok sevınırım.. adı sosyal korku degıl sanırım cunku bı tek bı ınsanın yanında böyle oluyorum şaşkın

kelebekcan 06-02-2009 01:34 PM

merhaba. belki de kendisinin yanında böyle olmanızın sebebi ona zayıf gözükmemek kendinizi bilinçsiz şekilde koruma altına almaktır. daha önceki ilişkilerinizde kırıldıysanız veya bu kişinin sizi kırabileceğini düşünüyorsanız böyle davranmanız mümkün olabilir gibi geliyor bana.

ayses 25-05-2009 09:51 PM

Cevap: kendim gibi olabilmek

gercekten yazdıklarınızı yenıden okuyunca anladımkı bendekı sorun bu olabılır cunku oncekı ılıskımde aldatıldıgım ıcın bı korku daha dogrusu sawunma gelıstırdı bılıncaltım sanırım..ama bunu asmak ıstıyorum cunku ben onunlayken kendıme uzaktan baktıgım zaman ben bıle kendıme tahammul edemıyorum bıde arkadas ve ıs cevremdekı kendıme bakıyorum...cok fark var:S

Herr_Mannelig 04-03-2010 06:29 PM

düzelme oldumu sende?

bnde kendim gibi olamıyorum..
mesela annemim yanında(en rahat olduğum kişidir o yüzden onu örnek verdim) çok rahatımdır,gayet neşeliyimdir ama,arkadaş ortamına girince,dışarı çıkınca bana diyolarki çok cansız bakıyorsun diyorlar bazıları melankolik falan diyor dertli duruyosun falan diyorlar..neşeli olsam bile yine de birşeyler eksik.anneme soruyorum yok benim yanımda öyle değilsin kesinlikle, ama dışarda öyle olabilirsin falan diyor..suratım,gözlerim bakışlarım değişiyor evden dışarı çıktığım anda,ne kadar rahat olduğumu sansamda..rt67
umarım telkinleri düzenli dinleyince faydası olacak..

Kararli3521 22-11-2014 10:10 PM

Herr Manneling aynı sorun bendede var.Değiştinmi yoksa hala aynımısın.Bu durumu aşabilmeyi istiyorum. :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:22 PM.