Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bağımlılıklar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bagimliliklar/)
-   -   ENERJİ VAMPİRİ İLİŞKİLERE DİKKAT !!! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bagimliliklar/613354-enerji-vampiri-iliskilere-dikkat.html)

inferius 13-08-2010 03:18 PM

Cevap: ENERJİ VAMPİRİ İLİŞKİLERE DİKKAT !!!

Alıntı:

Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 762103)
Çok güzeldi, sonuna kadar okumaktan kendimi alamadım.
Bu dünyada sanırım her kesin kanını içen, herkesi ısıran birileri var. Sevgili olsun, arkadaş olsun, aile bireyi olsun kimsenin kimseden parçalar koparma, sömürme hakkı yok. Ne ruhunuzu, ne enerjinizi hiçkimsenin sömürmesine izin vermeyin.

İnsanın en yakınındaki olunca acısı daha derinlere batıyor ama, ben öğrendim. Dişçiye gitmek gibiymiş. Sökülüp atılınca, acısı da hafifliyor ve kayboluyormuş. Ve bir de, artık bir kerede atıyorum kendimi denize, ayakların alışmasının tüm vücuda bir faydası yokmuş.

hak veriyorum bu yazdıklarınasuperxy
daha önce farkedememmiştim biliyomusunz
sanki başkalarını hayatını yaşıyormuşum
şimdi şimdi farkediyorum
o çürük dişleri bi an önce halltmeliym blissy

elccy 13-08-2010 04:02 PM

Güzel bir paylaşım. teşekkür ederim..ama enerjimizi çalan insanlar o kadar çok var ki etrafımoızda.. onları ancak eve yorgun argın geldiğimizde farkedebiliriz.. düşünürüz ne oldu da bu kadar yoruldum .. diye... ev işimi yaptım yoooo.. b ilgisayarın önünde oturdum... aa evet bilgisayar yordu beni.. deyip kesip atarız ama sonra sizi üzen düşündüren kişi ve olayları düşünmeye dalarsınız ya,işte buldunuz .. tebrikler.. gayet basit...o sizi düşündüren yada sinir eden olaylar ve kişilerde enjmizi çalarlar.. haa bir de siz düşünürken kafanızda tartıp olayı yaşarken bi de düşünün bakalım,onca olaya rağmen enjsi bitmeyen ve gülmeye işini yapmaya devam eden var mıydı.. işte o da sizin enjnizi çalıyordu...ve öyle gider...
izin vermeyin dostlarım,gülümseyin ve oradan o olaydan uzaklaşın.. kalıp enerjinizin çalınmasına izin vermeyin...siz yolunuza işinize devam edin...

Sevgi ve ışıkla ve bol enerji ile kalın
ElçinO0

Alexandra 13-08-2010 04:22 PM

Çok sevindim İnferius. Dişçiden korkuyorsan, yardıma da gelirim.
Bildiğim bazı ağrı kesiciler var. Bir haber et.

Alexandra 13-08-2010 04:26 PM

Sana katılıyorum Elccy,
Yıllardır bulamadığım enerjime zaten yeni kavuşmuşum. Kimsenin yaklaşıp da bir parça koparıp gitmesine izin vermiyorum artık. Amaaan, eskiden olsa yıpratırdım kendimi bütün haftasonu dediğim bir iki olayla karşılaştım bugün. Kendimi yokladım, aaaa, yoooo, bana bir şey olmaz artık bundan sonra deyip geçivermişim.

"Artık beni kolay yakalayamaz hayat eğer istemezsem,
Yıllar beni kolay yakalayamaz ben durup beklemezsem!!!!"

Tavsiye ederim, Sertap söylüyordu.

Hepinize sevgiler

bigokyanus 13-08-2010 05:07 PM

Alıntı:

Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 762124)
Sana katılıyorum Elccy,
Yıllardır bulamadığım enerjime zaten yeni kavuşmuşum. Kimsenin yaklaşıp da bir parça koparıp gitmesine izin vermiyorum artık. Amaaan, eskiden olsa yıpratırdım kendimi bütün haftasonu dediğim bir iki olayla karşılaştım bugün. Kendimi yokladım, aaaa, yoooo, bana bir şey olmaz artık bundan sonra deyip geçivermişim.

"Artık beni kolay yakalayamaz hayat eğer istemezsem,
Yıllar beni kolay yakalayamaz ben durup beklemezsem!!!!"

Tavsiye ederim, Sertap söylüyordu.

Hepinize sevgiler

Gurur duyuyorum seninle , bravo:..

Ben de o onun ayıbı deyip geçiyorum bir şeyler söyleyip canımı sıkmak isteyenlere...

Alexandra 13-08-2010 05:19 PM

Alıntı:

bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 762134)
Gurur duyuyorum seninle , bravo:..

Ben de o onun ayıbı deyip geçiyorum bir şeyler söyleyip canımı sıkmak isteyenlere...

Ben de seninle guru duyuyorum şekercim, nedir bu yahu?
Sırtımızdaki şu kamburlardan bir kurtulsak, kırk yılın tazılarıyla yarışçaz.

bigokyanus 13-08-2010 05:27 PM

Alıntı:

Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 762139)
Ben de seninle guru duyuyorum şekercim, nedir bu yahu?
Sırtımızdaki şu kamburlardan bir kurtulsak, kırk yılın tazılarıyla yarışçaz.

Canım benim onlar kambur değil önümüze çıkan dersler , eğer dersimizi alıp olgun davranmazsak tekrar tekrar karşımıza çıkmaya devam edecekler. Kuş gibi hafiflemeni diliyor , canı gönülden istiyorum...

elccy 14-08-2010 11:31 AM

Arkadaşlar harikasınız.. silkinin şöyle,tatlı bir gülüş... ve hadi bay deyip uzaklaşın o tatlı enj vampirciklerinden:)))

Bende hepimizle gurur duyuyorum....
İyiki varsınız valla.. enerjim yükseldi..Saolun :)))))

Alexandra 16-08-2010 10:53 AM

Sen de iyi ki varsın Elccy,

Ben bütün vampirlerden marmelat yaptım, artık yenilmeye hazır durumdalar (her anlamda).

Tavsiye ederim, şekeri bol koyun. Tadı kekremsi olmasın

karavan 19-08-2010 07:57 AM

Alıntı:

Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 762544)
Sen de iyi ki varsın Elccy,

Ben bütün vampirlerden marmelat yaptım, artık yenilmeye hazır durumdalar (her anlamda).

Tavsiye ederim, şekeri bol koyun. Tadı kekremsi olmasın

Harikasın Bluepebbles,

Seni böyle neşeli görmek güzel.

Daim olsun inşallah.....

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:12 AM.