Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bağımlılıklar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bagimliliklar/)
-   -   dizi kolik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bagimliliklar/463350-dizi-kolik.html)

mendeseva19 13-01-2010 01:25 PM

dizi kolik

arkadaşlar bu forumda şu sıralar izlediğimiz yerli-yabancı dizileri paylaşalım ne dersiniz8977

ben '24' dizisini izliyorum netten, şuan 4.sezonun son bölümüne geldim ve 2-3 hafta önce başladım izlemeye bnde bağımlılık yaptı bi sonraki bölümü izlemeden bırakamıorum sevincli seyretmenizi tavsiye ederim sürükleyici bi diziactionsmile

Elektra 13-01-2010 04:19 PM

Cevap: dizi kolik

Öfff Arka Sıradakiler'i izliyorum. Gamze'nin Oktay'ın öldüğünü bilmesi üzerine psikolojik bunalıma girmesi, sürekli onun hakkında halüsinasyonlar görmesi benim içimi acıtıyor. Depresyona girmezsem iyidir. son zamanlarda biraz umutsuz ve sinirli hale geldim. Bağımlılık yaptı. Ders çalışırken dizi müziği de beynimde çalmaya başlıyor. Bugün dersimi film müziğiyle çalıştım anlayacağınızy789 Herşeye çok da tınn diyen bir tek buna diyemiyor. Nolacak benim halim? :D Bir an evvel pazar gelse de izlesem yeni bölümü. Kafayı yiycem yoksa gulensmiley

Elektra 14-01-2010 08:15 PM

Alıntı:

My Hoshh Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 579254)
oktay da çok yakışıklı he :D

Kaç doğumluymuş biliyor musun? 1974. Bir de lise filmi çekiyor. Hiç göstermiyor valla. Onu doğuran anaya kurban girlhaha

blue jaloon 14-01-2010 09:43 PM

ezel`i izlemek büyük keyf veriyo diyebilirim..

tuxedo_mask 14-01-2010 10:13 PM

Aşk-ı Memnu foreverrrr :)))))

Ayrıca yabancı dizi olarakta Fringe'i hepinize tavsiye ederim :) Lostun yapımcılarının çektiği bu dizide çok ilginç konular işleniyor ( tabi bu siteye takılanlar için normal şeyler :P )
Biyoteror, telepati, telekinezi, biyokinezi, enpati, ışınlanma, kuantum, paralel evren gibi ilginç konuları işleyen ve birazda fbi kovalamacaları olan bir dizi :)) şu an 2.sezonu...

spestnaz 14-01-2010 10:38 PM

Simpsons, Family Guy khkh56khkh56

mendeseva19 15-01-2010 06:11 AM

Alıntı:

hayatimdegissin Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 579287)
Aşk-ı Memnu foreverrrr :)))))

Ayrıca yabancı dizi olarakta Fringe'i hepinize tavsiye ederim :) Lostun yapımcılarının çektiği bu dizide çok ilginç konular işleniyor ( tabi bu siteye takılanlar için normal şeyler :P )
Biyoteror, telepati, telekinezi, biyokinezi, enpati, ışınlanma, kuantum, paralel evren gibi ilginç konuları işleyen ve birazda fbi kovalamacaları olan bir dizi :)) şu an 2.sezonu...

'Fringe' dizisinin konusu çok ilgimi çekti saol paylaştığın için '24' ü bitirir bitirmez izlimeye başlıcm blissy

Nesira 18-01-2010 09:18 PM

Geniş aile, Ezel, Yaprak Dökümü, Kollama.. Ne varsa izliyorum galiba ben.. utananadam

Ama yok canım seçiciyimdir.. Aşk-ı Memnu'yu hayatta izlemem meselâ.. Arka Sokaklar'ı da.. Hatta bitseler de kurtulsak..

hytevren 03-12-2018 10:46 AM

Son zamanlarda bu iş bende de baş gösterdi. 10 gün gibi bir sürede 7 sezon dizi bitirdim :P

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:33 AM.