Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI

 Tarihten Telkinler ve  Atatürk'e Dair..   ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI Haritası Nasıl Hazırlandı ? Atatürk’ün doğum günü,ay ve saati bilinmemektedir. Doğum Haritasının oluşması için en önemli bilgiler bunlardır. Bu nedenle Batı Astroloji ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI telkin cd indir izle İstanbul ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI nerededir kimdir ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI çekirdek inanç temizliği İzmir bursa ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI hipnoz ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASIolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI kuantum düşünce kitap haberiUyarılar


Reklam Alanı

ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI

Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 15-04-2008, 10:05 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen
 
tatlıcadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 188
Tesekkür: 0
34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tatlıcadı is an unknown quantity at this point
Standart ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI

Haritası Nasıl Hazırlandı ?
Atatürk’ün doğum günü,ay ve saati bilinmemektedir. Doğum Haritasının oluşması için en önemli bilgiler bunlardır. Bu nedenle Batı Astroloji Sistemi (Tropik Zodyak) ile tarih ve saati bilinmeyen kişiye ait horoskop hazırlanması olanaksızdır.
Ancak, dünyanın en eski ve etkili astroloji sistemlerinden olan Hint (Vedic) Astrolojisi ile doğum bilgilerinin bulunması mümkündür. Bu yöntemi açıklayan bilgiler ünlü Vedic astrologu B.V. Raman’ın “Hindu Predictive Astrology” adlı eserinin 210. Sayfasında “Unknown Birth Times” (Bilinmeyen Doğum Zamanları) bölümünde bulunmaktadır.
Vedic kurallarına göre yapılan araştırma sonucunda Atatürk’ün 17 Mayıs 1881, Salı günü, Saat 11.45 de Selanik’te dünyaya geldiği saptanmıştır.
Horoskopun Özellikleri
Atatürk’ün Batı haritasında yedi önemli gezegen ; Güneş, Merkür, Plüto, Neptün, Jüpiter, Venüs ve Satürn Başucunda (Mc) toplanmıştır. Boğa gibi değişmez grup burçta toplanan gezegenler kozmosta çok ender rastlanan olaylara neden olurlar. 5 Mayıs 2000 tarihinde Boğa burcunda toplanmış gezegenler de ilerde dünyayı değiştirecek bir tohum atmış olabilir.

Aynı etkileşimin 1881 yılındaki kozmos olayında dünyaya nasıl büyük bir insan armağan ettiği gözden kaçırılmamalıdır. Böyle bir mistik olayı binlerce yıl içinde çok ender zamanlarda görebiliriz. Atatürk’ün doğum haritası yeryüzüne gelmiş dünya çapındaki insanlar ile astrolojik kıstaslar altında karşılaştırıldığında, benzersiz olduğunu ispatlamaktadır.Atatürk'ün Doğum Haritasının Özellikleri

Hint sistemine göre Atatürk'ün haritası çok güçlü ve olağanüstüdür. Haritanın en bereketli evleri olan 5 ve 9.cu evlerde özel yerleşimler vardır. 5.ci evde "Parlak Ay" yerleşmiştir ve yükselimdedir. Navamsa haritasında da Ay 7.ci köşe evdedir ve güçlüdür. Jüpiter ve Venüs de Navamsa'da 5.ci eve rastlamaktadır ki çok olumludur. Liderler için en önemli gezegenlerden biri olan Satürn de Rasi'de 9.cu trikona evinde ve Navamsa'da 4.cü köşe evdedir. Bu yerleşim de çok olumludur. Güneş ve Merkür köşe ev olan 10.cu evde yerleşerek Yoga oluşturmuşlardır.

Rasi ve Navamsa haritalarında aynı burca yerleşen Yükselen "vargottama" adı verilen en güçlü durumu oluşturmuştur. Bu yerleşim ancak dahilerin haritasında göze çarpar. Yükselen yöneticisi Güneş de köşe ev olan 10.eve yerleşerek devrimci ruhu vermektedir. En önemli olaylardan bir tanesi de Jüpiter'in köşe ve üçgen evlerin yöneticileri ile birleşerek Yoga oluşturmasıdır.

Jüpiter Yükselen ve Ay ile görünüm yaparak haritaya büyük güç vermektedir. Bu arada Jüpiter evlilik evi olan 7.ci ev ile görünüm yaparken evlilik vermekte ama, 6.cı ev yöneticisi Satürn de evlilik evi ile görünüm yaptığından kurulan evlilik yıkılmaktadır.

Atatürk'ün haritasında Mars 8.ci evdedir ve "Mars Baskısı" (Kujadosha) oluşmaktadır. Bu bakımdan onun bir evliliği yürütmesi zaten kendini zorlayarak veya eşinin pek çok alışkanlıklarından vaz geçerek yürütebileceği bir beraberliktir.

Mars'ın 8.ci evde su gurubundan Balık burcunda yerleşmesi sağlığa zarar vermekte ve erken bir hayat sonunu göstermektedir. Baba karakası (temsilcisi) Güneş, Ketu (Güney Düğümü) ile aynı evdedir ve zarar görmektedir. Bu yerleşim de babanın erken kaybını göstermektedir. Anne karakası Ay 5.ci evde ve güçlüdür. Bu da uzun bir hayat işaretidir. Ancak, Ay 12.ci ev yöneticisi olarak annenin eşini erken yaşta kaybetme işaretidir.
Atatürk'ün haritasında büyük adamların horoskoplarına yakışan pek çok Yoga bulunmaktadır. Bunların içinde en seçkini Ay ve Jüpiter arasında oluşan "Gajakesari Yoga" dır.
Atatürk’ün Doğum haritasının önemli bir özelliği de karmasının olağanüstü güzelliği ve yapısındaki geleceği görme (kahinlik) yeteneğidir.

Karşıt Görüşler

Dünya astrolojisinde ilk kez Yücel Sügen tarafından hesaplanan ve 2000 yılında yayınlanan Mistik Hint Astrolojisi adlı kitabında açıklanan Atatürk haritası astroloji çevrelerinde tartışmalar oluşturmuştur. Ortaya atılan görüşler daha çok bazı yabancı yazarların Atatürk hakkındaki doğum görüşlerine dayanmaktadır. Örneğin Andrew Mango'nun kitabında Atatürk'ün annesinin "Kış kırklarının sonunda" doğduğu ibaresi yer almakta ve Atatürk'ün kışın doğduğunu ileri sürmektedirler. Oysa, Atatürk bir konuşmasında "Benim doğum günüm 19 Mayıs'tır" demiş olmasını da çok genel kabul eden astrolog da bulunmaktadır !

Yine başka bir astrologun saptadığı doğum tarihine göre oluşturulan haritada AY-NEPTÜN karesini içki ile ilişkisine bağlayan astrolog görüşü de vardır. Oysa, bir haritada zarar gören Ay'dan asla büyük adam çıkmayacağını, olsa olsa hezeyanlar içinde geçen bir hayata işaret sayılacağını unutmamak gerekir. Vedic sisteminde karmanın ve ruhun sağlam ve esenlik içinde olması Ay'ın yerleşimine bağlı olduğuna dikkat edilmelidir.

Ay-Neptün karesi yer alan bir doğum haritasını Atatürk'e uygun bulmak ve bunu savunmak gerçekte "Büyüklüğün" ne demek olduğunu bilmemektir. Yine öne sürülen haritalarda T-Kare'nin varlığını büyük işler ve devrimler yapmak enerjisi verdiğini savunmak da bize göre astrolojinin temel kurallarına aykırıdır.

Yücel Sügen tarafından hazırlanan haritada Başucunda toplanan etkin gezegenler ile Ay ve Uranüs arasında "Büyük Üçgen" vardır. Girişim gücü-Duygular ve Özgünlük arasında kurulan çok güçlü dengeyi göstermektedir. Aynı zamanda kaderin insana verebileceği büyük talihi de işaret etmektedir.

alıntıdır .Aşağıda Atatürk’ün Batı Astroloji sistemine göre Doğum Haritası görülmektedir.
ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
__________________
tatlıcadı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler:
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI

 Tarihten Telkinler ve  Atatürk'e Dair..   ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI Haritası Nasıl Hazırlandı ? Atatürk’ün doğum günü,ay ve saati bilinmemektedir. Doğum Haritasının oluşması için en önemli bilgiler bunlardır. Bu nedenle Batı Astroloji ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI telkin cd indir izle İstanbul ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI nerededir kimdir ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI çekirdek inanç temizliği İzmir bursa ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI hipnoz ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASIolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 ATATÜRK'ÜN ASTROLOJİK HARİTASI kuantum düşünce kitap haberi
WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:25 AM.Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1