Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar

Uyarılar

Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar

İSTEMEDEN ASTRAL SEYAHAT

Gizemli Konular ve Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar İSTEMEDEN ASTRAL SEYAHAT Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: carinoo Nickli Üyeden Alıntı Bende geçenlerde çok susamıştım. Yataktan kalkıp mutfağa gittim su içtim ve yatağa geri döndüm :D:D:D İlginç birşey yaa. Ama bende bilinçsiz olarak oluyor. :D ahaha :))) bu sizinki biraz istemeden evsel seyahat olmuş sevgili carino ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar nerededir kimdir Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar hipnoz Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi

İSTEMEDEN ASTRAL SEYAHAT

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-02-2011, 06:04 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice
Standart Cevap: İSTEMEDEN ASTRAL SEYAHAT

Alıntı:
carinoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende geçenlerde çok susamıştım. Yataktan kalkıp mutfağa gittim su içtim ve yatağa geri döndüm :D:D:D İlginç birşey yaa. Ama bende bilinçsiz olarak oluyor. :D
ahaha :))) bu sizinki biraz istemeden evsel seyahat olmuş sevgili carino ...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-02-2011, 06:26 PM   #22 (permalink)
carinoo
Guest

Ama o anda su içmek istemiştim... :D yani isteyerek evsel seyahat oldu.. :D
Alt 16-06-2011, 09:44 AM   #23 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

ara ara bende de astral seyahat oluyor. kuş uykuluyum sıçrayarak uyanırım belki ondandır. 3 gün önce olan şeyi anlatayım ben de :) kardeşemin yanında uyuyakaldım. daha sonra telefonumun çaldığını duyup odama koştum. telefonu açtım. konuştum karşıdakinin sesi geliyordu. merhaba.. gibi ilk telefon açıldığında yapılan konuşayı tekrarlıyordu. ben de konuşuyorum ama söylediğime cevap vermiyor kendi halinde konuşuyor.. diyorum ki içimden ne saçma, bu kız niye böyle yapıyor.. sonra acaba sesim çıkmıyormu diye düşündüm ve uyandım. daha sonra telefona baktığımda evet telefonum çalmış.. ve ben onu duyamam sürekli sessizdedir telefonum.. üst üste biçok kez olanı da olmuştu ben de sürekli evin iç,nde geziniyorum ama :D
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2011, 09:54 AM   #24 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

Alıntı:
cent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu tür seyhatlerde hep bedeninizi görebiliyormusunuz yani normal hayattaki gibi sadece el ayak falan mı görülüyor yoksa astral olması için illaki tüm bedeni filim gibi izlemek mi gerekli

bu konu hakında fazla bilgim yok neden se çekindiğim bir konu olsada merakım yazılara takılmama neden oluyor

sevgi ve saygıyla kalınız
siz soralı baya olmuş gerçi ama kendimce cevaplıyım :) ben uzman değilim, öyle araştırmalarım falan da yok çok fazla ama yaşadıklarıma göre cevaplıycam. yatakta yatan bedenimi görüyorum. yani ben ayrı uyumaya devam eden ben ayrı... her defasında uyandığımı sanıp bişeyler yapmak için, ya da normal uyanırmış gibi kalkıyorum kendimi uyurken görünce korkuyorum. öldüğümü, nası döneceğimi düşünüyorum. farketmemle uyanmam bir oluyor gerçi
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2011, 04:07 PM   #25 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
cllmn is an unknown quantity at this point

ya bu konuyla alakası var mı bilmem size kalmış ama ara sıra tam uykuya geçme anında yarı uyanık haldeyken bi irkilmeyle zıplayarak uyanıyorum acaba buda astral seyahat olabilir mi cevaplarsanız sevinirim :)))
cllmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2011, 07:25 PM   #26 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough

Alıntı:
cllmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya bu konuyla alakası var mı bilmem size kalmış ama ara sıra tam uykuya geçme anında yarı uyanık haldeyken bi irkilmeyle zıplayarak uyanıyorum acaba buda astral seyahat olabilir mi cevaplarsanız sevinirim :)))
aynı durum bana da çok oluyor uykuya dalacakken birinin sanki beni ayak tabanımdan dürttüğünü hissediyorum ve sıçrayarak uyanıyorum bunun açıklaması nedir?
_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2011, 01:04 AM   #27 (permalink)

myblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
myblue is an unknown quantity at this point

Herkese merhaba,
Buradaki konulrı okudukça bende oldukça meraklandım açıkçası. İnanın tuhaf rüyalarda tanıdığım çevremdekilere fark atabilirim ki bunu henüz araştırmadım:) Yalnız bir şeyi merak etmeye başladım. Genelde uykuya dalarken olur bu, yatağın sallandığını hissederim. Ne çok şiddetli ne de çok hafif. İlk zamanlar deprem korkusu gibi bir şeydir diye düşünmüştüm. Şimdi forumları okuyunca acaba astral seyahate yatkınlığım olabilir mi diye düşünmeye başlamadım değil. Vücudum sallanmaya başladığı anda tam uykuya dalacak olduğum anlar oluyor genelde ve kalbim çarparak uyanıyorum. Forum sakinlerinden yorum bekliyorum :)
Sevgiler.
myblue isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-07-2017, 02:11 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Hayatdern is an unknown quantity at this point

Astral seyahate nasıl çıkılır hakkında merakınız var ise öncelikle şunu belirtmem gerekiyor. Bedeninizi serbest bırakmalısınız. Rahat olmalısınız. Aynı zamanda yatağınız, yastığınız veya her nerede astral seyahate çıkmak istiyorsanız o alanın konforlu olmasına özen göstermelisiniz. Hiç kimse tarafından rahatsız edilmemelisiniz. Zaten ruhunuz bedeninizden çıkarken o an panik halinde olabilirsiniz. Bu kapsamda korkularınızdan da kurtulmanız gerekiyor. Çünkü korkularınız, endişeleriniz; astral seyahate çıkmanıza engel olacaktır.

Çalışmalar sonucunda astral seyahat deneyimleri başarılı olan kişilerin bir müddet et yemedikleri ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda bir diyet programı uyguladıkları görülmüştür. Seyahate çıkmadan önce az yemek yemeğe özen göstermelisiniz. Hatta hiçbir şey yememeniz daha makbuldür. Diyet menünüzü sebze ve meyvelerden oluşturmalısınız. Bilhassa bu kapsamda havuç ve çiğ yumurta diyet listesinde baş sırada olan yiyeceklerdir. Listenin dışında kalanlar ise sert kabuklu fındık, ceviz gibi kuruyemişlerdir. Bunun dışında aldığınız tüm sıvılar yararınızadır. Fakat bu konuda aşırıya kaçmamalısınız.

Ortamın rahat olması ve karnınızın yeteri kadar doymamış olması sayesinde başarılı bir astral seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken şey imgelemektir. Örnek vererek anlatacak olursam; rahat bir yerde sırt üstü uzanmış bir şekildeyken yukarıdaki tavana yoğunlaşmalısınız. Tavandan aşağıya doğru kendi bedeninize baktığınızı düşünmelisiniz. Bunu beyninize kabul ettirene kadar denemelisiniz. Bu sayede ruhunuz bedeninizden dışarı çıkabilir hale gelecektir. Fakat yukarıda da belirttiğim gibi korku ve endişeye kapılmamalısınız.

Astal seyahatinizi gerçekleştirebilmeniz için beyninizin alfa pozisyonunda olması şarttır. Biliyorsunuz ki insan beyni gün içinde farklı frekanslarda dalgalanma yaşar. Delta, teta, alfa, beta ve gama olmak üzere bu dalgalanmalar 5 sınıfa ayrılır. Konumuz daha çok alfa pozisyonu olduğu için kısaca bu durumu açıklamak istiyorum. Beynimiz alfa pozisyonuna hiçbir düşünceye sahip değilken geçer. Yani uyku ve uyanıklık arası bir zamanda. Bu durumda beynimiz alfa dalgaları yayar. Uyku ve uyanıklığın dışında meditasyon yaparken de beynimiz alfa pozisyonundadır.

Alfa pozisyonundaki kastım, vücudunuzun rahat olmasıdır, gevşemesidir. Aklınıza hiçbir düşüncenin gelmemesidir. Aklınıza türlü türlü düşünceler geliyorsa ya bunlara takılmamalısınız ya da astral seyahat için daha uygun bir zamanı seçmelisiniz. Olumsuz iç sesi susturmak için yapılması gerekenler nelerdir öğrenmelisiniz. Düşünceleriniz dışında dikkat etmeniz gereken diğer husus herhangi bir yerinizin ağrımıyor olmasıdır. Çünkü bu gibi durumlarda astral seyahate çıkılamamaktadır.

Yukarıda gümüş kordondan bahsetmiştim. Ruhumuzun bedenimizden çıkış yolunun göbek çakrası olduğunu söylemiştim. Bu nedenle çakra ve aura konularında araştırma yapmanızı öneririm. Çünkü astral seyahate çıkabilmeniz için göbek çakranızı nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenmelisiniz. Ruhunuz bedeninizi terk ederken korkmamaya özen göstermelisiniz. Zaten bedeninizden ayrılsa dahi gümüş kordonu adı verilen bir bağ ile ruhunuz sizden bağımsız hareket edemeyecektir.

Astral seyahate çıkacağınız ortam ne çok sıcak ne de çok soğuk olmamalıdır. Çünkü aşırı derece bir sıcak veya soğukluk hali ruhunuzun bedeninize geri dönmesine neden olacaktır. Böyle bir durumla karşılaştığınızda yapmanız gereken tek şey yatıp uyumak olmalıdır. Bu sayede uykunuz esnasında ruhunuz bedeninize geri dönecektir. Kesinlikle korkup, şimdi ne yapacağım gibi düşüncelere takılmamalısınız. Hiçbir şey düşünmeden uyumalısınız.

Genellikle stres dolu günün ardından astral seyahat gerçekleştirildiği söylense de bunun yanlış olduğunu düşünüyorum. Çünkü astral seyahate çıkabilmeniz için konsantre olmanız gerekiyor. Stresten kurtulmanın yolları nelerdir bilmeniz gerekiyor. Bu sayede kolaylıkla konsantre olabilirsiniz. Bunun aksi durumunda konsantre olamayacağınız için yorgun bir günün ardından bu deneyimi yaşamak için çalışmamalısınız. Daha sakin olduğunuzda iç dünyanızın huzur bulduğu zamanlarda astral seyahat deneyimi yaşamanızı tavsiye ederim. Bu içerikte merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz: https://paratic.com/astral-seyahat-nedir-nasil-yapilir/
Hayatdern isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2020, 11:54 AM   #29 (permalink)

Tesekkür: 16
14 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
f.unal is an unknown quantity at this point

Astral seyahate çıkan varmı acaba
f.unal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil