Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar

Uyarılar

Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar

Bu sabah yaptiğim astral yolculuk

Gizemli Konular ve Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar Bu sabah yaptiğim astral yolculuk Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaslar aslında astral seyehat ve lucid rüya hakkında hiç bir bilgim yok ama dün yaşadığım inanılmaz deneyimi aileme anlatıp, beklediğim 'delirmiş bu çocuk' ifadesini aldıktan sonra arayıp bu siteyi buldum kısaca hemen deneyimimi paylaşayim.. bedenimin,yatarken bulundugum pozisyonun tamamen farkındayim.bedenimi yatagımda ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar nerededir kimdir Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar hipnoz Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi

Bu sabah yaptiğim astral yolculuk

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-02-2008, 02:52 AM   #21 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
teoman13tr is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Bu sabah yaptiğim astral yolculuk

arkadaslar aslında astral seyehat ve lucid rüya hakkında hiç bir bilgim yok ama dün yaşadığım inanılmaz deneyimi aileme anlatıp, beklediğim 'delirmiş bu çocuk' ifadesini aldıktan sonra arayıp bu siteyi buldum kısaca hemen deneyimimi paylaşayim..
bedenimin,yatarken bulundugum pozisyonun tamamen farkındayim.bedenimi yatagımda bırakmış, sanki ruhumla seyehat ediyorum uçuyorum. hem de yonunu ben belirliyorum, işin beni mest eden kısmı müthiş bir zevk alma hali uçmanın verdigi keyiften alakasız olarak(en iyi orgazmını al 1000 le çarp).ve kendime sorular sorup, cevaplar verebiliyorum bu nasıl bir keyif, kesin birisi uyuşturucu verdi beni uyuşturucuya alıştırıyor paranoyaları bir yandan, neler oluyor sorularının cevabını arıyorum. müthiş bir keyif-zevk,bedenin verdiği yukten sonsuza kadar kurtulmanın,uçmanın ve en önemlisi istediğin yere gidebilmenin verdiği özgürlük yani inanılmaz bir deneyim.. cümlelere dökmek zor özetle bedenin uyudugunun farkındalığında olma ve özgur bir ruhla seyehat etme hali. ve yaşanan herşeyin farkındalığı bu lucid ruyamı astral seyahat mı bilmem ama üzerine gidip tekrar yapmam lazım.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

teoman13tr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-06-2008, 01:28 PM   #22 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

arkadaşların anlatılan teknikleri uygulayarak bir kaç akşamdan beri denememe rağmen çıkış sırasında başım feci şekilde ağrıyor.genelde alın kısmım, bu baş ağrısı yendiğim sırada odamda mobilyalarda çıtırtı sesi geliyor. dusun ki normalde çıt çıkmayan oda... tırsıyorum

akabinde bir kaç deneme daha yapıyorum. çıtırtı kısmına yine geliyorum. geç vakit olduğu için tırsıpğ iptal ediyorum. ama deneyeceğim. durmadan...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-06-2008, 01:37 PM   #23 (permalink)
suzzy
Guest

Alıntı:
Mumin.Okan Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşların anlatılan teknikleri uygulayarak bir ka&#231; akşamdan beri denememe rağmen &#231;ıkış sırasında başım feci şekilde ağrıyor.genelde alın kısmım, bu baş ağrısı yendiğim sırada odamda mobilyalarda &#231;ıtırtı sesi geliyor. dusun ki normalde &#231;ıt &#231;ıkmayan oda... tırsıyorum&#160;

akabinde bir ka&#231; deneme daha yapıyorum. &#231;ıtırtı kısmına yine geliyorum. ge&#231; vakit olduğu i&#231;in tırsıpğ iptal ediyorum. ama deneyeceğim. durmadan...
ya sorma gece evdeki &#231;ıtırtılar benide delirtiyor... dusun bırak astrali seyahati...normal reikilerimi bile yaparken

(genelde gece tercih ediyom)&#231;atur &#231;utur sesler geliyo... ay &#231;ıldıicem..sonra beklede uyku gelsin...

yandaki hor hor.. ben sinir...
Alt 02-06-2008, 02:22 PM   #24 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
arkadaşların anlatılan teknikleri uygulayarak bir kaç akşamdan beri denememe rağmen çıkış sırasında başım feci şekilde ağrıyor.genelde alın kısmım, bu baş ağrısı yendiğim sırada odamda mobilyalarda çıtırtı sesi geliyor. dusun ki normalde çıt çıkmayan oda... tırsıyorum

akabinde bir kaç deneme daha yapıyorum. çıtırtı kısmına yine geliyorum. geç vakit olduğu için tırsıpğ iptal ediyorum. ama deneyeceğim. durmadan...
ya sorma gece evdeki çıtırtılar benide delirtiyor... dusun bırak astrali seyahati...normal reikilerimi bile yaparken

(genelde gece tercih ediyom)çatur çutur sesler geliyo... ay çıldıicem..sonra beklede uyku gelsin...

yandaki hor hor.. ben sinir...
suzzy öldürdün beni gülmekten.
Bende hala korkuyorum bu astral olayından.Çok denedim ama korkum ağır bastığı için gerçekleşmedi sanırım.bende gece tercih ediyorum reikiyi bu çatçut sesler önceden de çok oluyodu zaten ama geçen gece odamdaki ampul yandı söndü 1 2 saniyeliğine.Tam uyumak üzereydim ki kalktım.
Aslında bu kadar korkmasam deneyimlemeyi çok istiyorum astrali ama olmuyor işte.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2008, 05:40 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

Alıntı:

o çıtırtı olayını bende yaşıyorum bazen . astral denerken değil belki ama enerjimi yükseltirken,titreşimim arttığı sıralarda oluyor banada.Belki tesadüf belki de herşeyin enerjiden oluştuğunu düşünürsek bir çeşit etkileşimdir
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2008, 05:53 PM   #26 (permalink)
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

bir de astral seyahatle ilgili okuduğum bir kitapta şunları söylüyordu; karabasab zannedilen şeyin esasında astral bedenimizin fiziki bedenimizden ayrı olmasıdır.yani şey gibi düşünün üst üste bindirilmiş iki aynı şey var ama bunların tam yerine oturmaması gibi.astral bedenimizle hareket etmeye çalışıyoruz ve gergin ve korkulu olduğumuz için ne ayrılabiliyoruz bedenimizden, ne de bedenimize dönebiliyoruz.sakinleşince uayndığınızı görürsünüz.Yani bence karabasan diye bişiy yok ;) haa ruhani bir rehber konusu tamamen ayrı.karıştırılmasın.Sevgiler...
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2008, 01:50 AM   #27 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 52
69 Mesajinıza toplam 378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyaklik is an unknown quantity at this point

bende çalışmlar yapıyorum ama bakalım ...
manyaklik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2008, 11:34 AM   #28 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
60 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaprakk will become famous soon enoughyaprakk will become famous soon enough

Benim 2 tane çok ilginç rüyam oldu.aktarayım...

1.Bedenimden çıktığımı görüyorum.Resmen şehri turluyorum.serinliği falan da aynen hissediyorum.Sonra geri dönüp bedenime girdiğimi görüyorum ve o an uyanıyorum.(çok gerçekçiydi.)

Anneme anlattığımda,sadece rüyadır dedi ama çok gerçekçiydi.

2.Hayatımda duymadığım kadar güzel bir müzik eşliğinde bedenimde ayrılıyorum(adete kayıyor yada çekiliyor gibiyim.) büyük bir rahatlama oluyor.Bir yandanda dua ediyorum.lütfen şimdi ölmek istemiyorum diye! BU da çok ilginçti dusun
yaprakk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2008, 02:44 PM   #29 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
akaybrl is an unknown quantity at this point

Hocam bende benzer bi olay yaşadım ve hazır konusu açılmışken anlataym kısaca
Rüyamda araba kazası yapıyorduk ve sadece ben ölüyordum ondan sonrası çok farklı bir boyut kendimi öldüğüme inandırmmıştım ve yatakta yatarken birden
ruhumun çekildiğini hisstettim bu çok kötü bir duyguydu çünkü parmak uçlarıma kadar kemiklerimin arasından çekilip yukarı doğru gittiğini hissediyordum yukarı kalkarken sırtım yere bakıyordu havadayken bedenimi düzelttim ,aşağıda kendimi görüyordum burnum ve kulaklarım ilk dikkatimi çekti sonra yatış pozisyonuma baktım, artık tamamen öldüğüme inanmıştım ve öbür odaya annem ve babamı görmeye gittim .Komik gelebilir kapıyı açmak yerine kapıdan geçmeye çalıştım ama olmadı kapıyı açarak içeri girdim annemin ve babamın yanına indim yaklaşık bir 2-3 dakika onları seyrettim sonra annemi uyandırmaya karar verdim çünkü ne olacağını bilmiyordum belki benim kısıtlı bir zamanım vardı bu onlrı son görüşümdü annemi seslenerek ne kadar denesmde kaldıramadm temas etmeye çalıştım oda işe yaramadı, kendi kendime ruhumla konuşuyordum sen öldün onlar kalksa bile seni göremicekler odama gittim ve annemin yanıma gelmesini bekledim tek ypmaya çalıştığım annemin beni ölmüş olarak yatakta yatarken gördüğünde onun yanında olmaktı ama başaramadım koltukta uyumuş kalmışım sabah kalktığımda yaşıyor olduğuma inanamadım belkide yüz kere şükrettim bunun için. Birazdan annem yanıma geldi hiçbirşey söyleyemedim yüzüne gözlerim doldu ve ona sarıldım..
akaybrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-06-2008, 02:35 AM   #30 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 52
69 Mesajinıza toplam 378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
manyaklik is an unknown quantity at this point

geçen gece astral yapmaya çalışırkene uykuya dalmışım ve ardından çok garip bir rüya gördüm birkaç yıl öncesine gitmiştim ve çok farklıydı hem çok gerçekçi hem de şaşırtıcı .. tam karar vermiştim madem geçmişe döndüm ve hayatı yeniden yaşayacağım hatalarımı düzelteyim ve daha gzl bir hayat yaşıyayım biraz zaman geçti uyanmışım... şukadarını söylüyeyim sanki farklı bir boyuttu ve neredeyse uzunca bir zaman yaşadım ... sevgilerle
manyaklik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks