Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Araba Kullanma Korkusu

Uyarılar

Araba Kullanma Korkusu Araba Kullanma Korkusu korkuyu yenme, korkularını yenmek, korkularını yenme, korkuları yenmek, korkuları yenme, çocukların korkuları, ünlülerin korkuları, korkunun gözleri, korkunun tanımı, korkusunu, çocuk korkuları, cocuk korkuları, insanların korkuları, korkunun tedavisi, çocukluk korkuları, korkuların tedavisi, korkunun sebepleri, korkunun nedenleri, korkunun içinde, bilinçaltı korkuları, korkuyu

araba kullanma korkusu

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Araba Kullanma Korkusu araba kullanma korkusu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız harikasın.....:)))))))...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Araba Kullanma Korkusu telkin cd indir izle İstanbul Araba Kullanma Korkusu nerededir kimdir Araba Kullanma Korkusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Araba Kullanma Korkusu hipnoz Araba Kullanma Korkusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Araba Kullanma Korkusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Araba Kullanma Korkusu kuantum düşünce kitap haberi

araba kullanma korkusu

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-10-2009, 12:23 PM   #31 (permalink)
Teğmen

feri feri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
2 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
feri feri is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: araba kullanma korkusu

harikasın.....:)))))))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

feri feri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2009, 01:03 PM   #32 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 146
188 Mesajinıza toplam 669 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really nice
Standart Cevap: araba kullanma korkusu

Alıntı:
blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
senden sikayetci ama yagina suyuna bakmiyomusun
Ama ben de şikayetçiyim. Çabuk kirleniyor kerata))
ELPARANOID isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2009, 03:57 PM   #33 (permalink)
Üsteğmen

gulumser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
183 Mesajinıza toplam 930 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulumser will become famous soon enoughgulumser will become famous soon enough

ehliyetim vardı ama araba kullanamıyordum bi türlü,korkuyordum hep,sanki trafikte bütün araçlar üstüme üstüme geliyorlardıhep kızıyordum kendime diğerlerinin senden ne üstünlüğü var,sende kullanabilirsin diyebu korkumu bilen sevgilim, birgün bana hiç aklıma gelemeyecek bir oyun oynadıiş çıkışı arkadaşlarla beni almaya geldi,biz güzelcene oturduk arabaya sevgilim birdenbire fenalaşmaya başladı,ölüyorum,tansiyonum düştü ,çok kötüyüm falan demeye başladı,arabayı sen kullan dedi banaallahım ölecem kalbimin çarpıntısından,yanımda arkadaşlarım var süremezsem onlara rezil olacam,ilk defa şehir içinde kullanacam,sevgilim hasta kullanmak zorundayım ve işin en kötüsü akşam trafiğinin en yoğun olduğu saatler ve otogar civarındayızki traafiği anlatmak mümkün değilneyse bismillah diyerek oturdum koltuğa,ama ne haldeyim bi görseniz,yavaşça çalıştırdım arabayı ve sürmeye başladım,ağır ağır ilerlemeye başladımm , arabayı,arkadaşlarımın yanında kullanmakda bana ayrıca moral olmuştu,kendime güvenmeye başlamıştım,onlar ayy ne güzel araba kullanıyorsun gülümser dedikçe ben böle kabarıyodumherkesi bıraktıktan sonra sevgilim bana oyun oynadığını itiraf etti,korkularımla yüzleşmeyi öğretti,ona ne kadar teşekkür etsem azdırve o gün bugündür çok güzel araba kullanıyorum herkese korkuları ile yüzleşmesini öneriririm
Alt 26-12-2009, 12:20 AM   #34 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough

bence hergün yarım saat falan ilk araba sürmek gerekiyo,ilk başta tenha yerlerde trafiğin yoğun olmadığı yerlerde,trafiğin yoğun olduğu yerlere bi kereden değile azdan çoğa doğru ayarlamalı,-en son 1 ay kadar filan-kalabalık yerlere çıkılmalı
Alt 26-12-2009, 01:01 AM   #35 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 23
13 Mesajinıza toplam 72 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
canel is an unknown quantity at this point

bende de o korku var nasıl aşacagımı bılmıyorum .Annemlerın evının önunde araba var ama kullanan yok.bır ögrenebılsem. Seneler once aldım ehlıyetımı ama eskıden kullanırdım sımdı korku var.
nasıl aşmalıyı m bana bır yol soyleyen olursa sevınırım.

ve buraya yazmalıyım en kısa surede.

''artık korkmuyorum ve küçük yeşil arabamı aldım ve mutlulukla kullanıyorum '' diye.
canel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2010, 12:29 AM   #36 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

ya ben ehliyet için kaydoldugumdan biel haberimyoktuu ...hiç merakımda yoktuu ...hep motorr sevdalsıydımm...sonra ögrendım ve dedılerr direksıyon dersın var ..hiç şofor koltuguna oturmuşlugum yok tu...biaz pistte calıştık falan tama dedı yola cıkıoruzz dedım nasıl olurr..tam 5 metre gittik önumuzee yavru köpekler atladı ben bıraktım dıreksıyonuu hocaa kırdı köpekler kurtulsun diee biz çarptıkk kamyonaa ..adam geldii bas bas bagırdıı bana ..oysa benim hiçç sucum yokk bence ...
sonra ben çok korktum tabii hiçç istemedım sonraa ama zorla 2 direksiyon dersınedegittim bole bolee 4 ettik ..sonra babam dedii geç direksiyonaaa ..ben öle bir kaza yaptımkiii çok korkunçtuu allahtan bana bişey olmadıı ...neseki böle durumlarda panik yapmam vee el firenini çekerek canımı kurtardımm yoksaa kesınlıkle kurtulamazdık....

ve ben buna ragmenn ehlıyettımı aldım.şimdimi hiç sorunsuzz kullanıorumm..düşün ben bu kdar sey atlatmısken kullanabılıosaam ..sen niee kullanamayasın ki?

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2010, 12:38 AM   #37 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 146
188 Mesajinıza toplam 669 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really niceELPARANOID is just really nice

Alıntı:
yelda_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya ben ehliyet için kaydoldugumdan biel haberimyoktuu ...hiç merakımda yoktuu ...hep motorr sevdalsıydımm...sonra ögrendım ve dedılerr direksıyon dersın var ..hiç şofor koltuguna oturmuşlugum yok tu...biaz pistte calıştık falan tama dedı yola cıkıoruzz dedım nasıl olurr..tam 5 metre gittik önumuzee yavru köpekler atladı ben bıraktım dıreksıyonuu hocaa kırdı köpekler kurtulsun diee biz çarptıkk kamyonaa ..adam geldii bas bas bagırdıı bana ..oysa benim hiçç sucum yokk bence ...
sonra ben çok korktum tabii hiçç istemedım sonraa ama zorla 2 direksiyon dersınedegittim bole bolee 4 ettik ..sonra babam dedii geç direksiyonaaa ..ben öle bir kaza yaptımkiii çok korkunçtuu allahtan bana bişey olmadıı ...neseki böle durumlarda panik yapmam vee el firenini çekerek canımı kurtardımm yoksaa kesınlıkle kurtulamazdık....

ve ben buna ragmenn ehlıyettımı aldım.şimdimi hiç sorunsuzz kullanıorumm..düşün ben bu kdar sey atlatmısken kullanabılıosaam ..sen niee kullanamayasın ki?
Gercekten zoru basarmissin )) tebrik ederim))
ELPARANOID isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2010, 10:22 AM   #38 (permalink)

{®omeo} - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
{®omeo} is an unknown quantity at this point

motor kullanmayı araba kullanmaya tercih ederim.
{®omeo} isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2012, 03:40 AM   #39 (permalink)
Üsteğmen

ezgiyamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 248
84 Mesajinıza toplam 123 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ezgiyamur is an unknown quantity at this point

Araba,Motor v.b Kullanmak Bilgi,Tecrübe ve Cesaret gerektirir!Ben de bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum...

1.TRAFİKTE KAZA,YARALANMA VE KAYIPLARIN AZALMASI İÇİN SÜRÜCÜ VE YAYALARIN SAĞLIK DURUMU

*Sürücülükte görme yeteneği;Tam ve sağlıklı olmak gerekir.Tek gözü görmeyenlere,renk körü olanlara ve gece körlüğü olanlara Sürücü Belgesi verilmez.Uzağı yada yakını görememe problemi olanlar görme yeteneklerini tama çıkarmak için gözlük yada lens takmak suretiyle sürücü belgesi almalarına izin verilir.Araç kullanımı esnasında mutlaka takılması gerekir ayrıca sürücü belgesinde kullanılan protezler bölümüne ibare konulur.Bu kurala uymayanlara para ve puan cezası uygulanır.

*Sürücülükte işitme yeterliliği;Bir kulak tam,diğer kulak yarım işitir durumda olabilir.Cihaz kullananlar sadece B sınıfı özel ve F(traktör) sınıfı sürücü belgesi alabilirler.

*Sürücülükte ruhsal ve sinirsel yapı gerginliği;Bu tür bozuklukları olanlara sürücü belgesi verilmez.
Diğer Sağlık Koşulları:

vAğır Kalp Yemezliği Olanlara
vİleri Derecede Böbrek Yetmezliği Olanlara
vBaş ve Boyun Hareketliliği %50 den,Bel yetersizliği % 75 ten az olanlara
vMerkezi ve Çevresel Sinir sistemi rahatsızlığı olanlara sürücü belgesi verilmez
2. KAZALARIN TÜRLERİ KAZALAR İÇİNDE TRAFİK KAZALARININ YERİ,İLK YARDIMIN GENEL KURALLARI
a.Motorlu Araç Trafik Kazaları

Sayı olarak ev ve iş kazalarından az olsa da, can kaybı, sakatlanma ve ekonomik
zararlar nedeniyle birinci sıradadır. Diğer kazalar gibi trafik kazaları da önlenebilir.
Özellikle taşıt sürücülerinin yeterli eğitimi almaları ile toplumun trafik kurallarına karşı
duyarlılığı, kurallara uyma hassasiyeti ve bilinçli davranmaları sorunu çözecektir.Bu tür kazalar üçe ayrılmaktadır.Bunlar:

1.Tek taşıtlı kazalar:Yalnız bir taşıtın karıştığı trafik kazalarını kapsar.

2.İki Taşıtlı Kazalar:yalnız iki taşıtın karıştığı trafik kazalarını kapsamaktadır

3.Zincirleme Kazalar:Çok kısa zaman aralığında arka arkaya ve ikiden fazla taşıtın karıştığı kazlara zincirleme kazalar denir.

b.Trafik Dışı Motorlu Araç Kazası
Kara yolu dışında meydana gelen motorlu araç kazalarına trafik dışı motorlu araç kazası denmektedir.

c.Motorlu Araç Dışı Trafik Kazası
Motorlu bir aracın karışmadığı trafik kazalarını ifade etmektedir. ÖRN;atarabası, gibi…
İlk yardımın genel kuralları

İlk Yardım:Kazanın olduğu yerde kazazedelere yardım ederek durumlarının kötüye gitmesini ve hayatlarını kurtarmaya çalışmaktır.
İlk Yardım;
kaza yerinde
kaza yerinde bulunanlar tarafından
kaza yerinde bulunan araç gereçlerle yapılır
İlk yardımın temel ilkeleri

Teşhis: Teşhis için önce hastanın veya yaralının hikayesi öğrenilir. Sonra belirtiler ve bulgular saptanır. Tedavi: Temel İlkyardım kuralları hatırlanarak yarlı yada hasta için en uygun ilk yardım, zamanında ve zarar vermeden uygulanır.
Taşıma: Teşhis ve Tedavi yapıldıktan sonra gerekli bakım ve muayenesinin yapılacağı sağlık kurumuna uygun koşullar içinde taşınır.
Tedavide ve taşımada öncelik sıralaması
-Hava yolu ve solunum güçlükleri
-Kardiyak annesi
-Şiddetli kanama
-Açık göğüs yada karın yaralanmaları
-Ağır kafa travmaları ve bilinç kaybı durumlarında
-Geniş ve komplike yaraları
-Tansiyon pnomotoraks
-Şok veya şok tehdidi
-Durumu ciddileştiren ağır sorunlar

ezgiyamur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2013, 02:41 AM   #40 (permalink)

Tesekkür: 3
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
Consent is an unknown quantity at this point

2001 ehliyetimi aldım birkere şöför koltuguna onca arba anahtarı uzaltıldıgı halde çarp patça senindir densede kulanamadım bırak şöför koltuguna oturmadım yahu ule acaba vu kır parça ladediklerindenmidirki :)
Consent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil