Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd

REFLEXOLOJI

 Sağlık ve  Alternatif Tedavi   REFLEXOLOJI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . REFLEXOLOJI reflexolojı 1. vücudun içten temizlenmesi, genel sağlık açısından büyük önem taşımaktadır.. yaşadığım bir tecrübenin ve  neticesinde öğrendiğim bilgilerin size de ilginç/faydalı  geleceğini değerlendirerek naklediyorum. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   REFLEXOLOJI telkin cd indir izle İstanbul REFLEXOLOJI nerededir kimdir REFLEXOLOJI çekirdek inanç temizliği İzmir bursa REFLEXOLOJI hipnoz REFLEXOLOJIolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi REFLEXOLOJI hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 REFLEXOLOJI kuantum düşünce kitap haberiUyarılar


Reklam Alanı

REFLEXOLOJI

Cevapla
LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 31-05-2008, 12:37 PM   #1 (permalink)
suzzy
Guest
 
Mesajlar: n/a
Standart REFLEXOLOJI

reflexolojı

1. vücudun içten temizlenmesi, genel sağlık açısından büyük önem taşımaktadır..
yaşadığım bir tecrübenin ve  neticesinde öğrendiğim bilgilerin size de ilginç/faydalı  geleceğini değerlendirerek naklediyorum.

2. 3 yıl önce, gözlerimin etrafı siyahlaşmış, vücudumda halsizlik ve şiddetli ağrılar başlamıştı. amerikan hastahane-sinde bir çok incelemeler yapıldı, ancak hiç bir şey bulunamadı.
daha sonra gittiğim çinli bir reflexolojı uzmanı doktor, ayaklarımın tabanlarını yokladıktan  sonra, hiç su içmediğimi ve başta karaciğerim olmak üzere vücudumun bütünüyle kirlenmiş olduğunu söyleyerek, eğer su içmeye başlamazsam, takriben 3 yıl içerisinde öleceğimi söyledı.  (ben gerçekten o tarihe kadar genellikle su içmiyor, günde 20-30 bardak çay ve kahve içiyordum.
(çin'de reflexolojı üniversitesinden mezun doktorun ismi reflexologıst p.g.wong, tel no:  0060-3-2162 2866/malezya. dır.)
reflexolojı, 17 alternatif tedavi yönteminden biridir.
bu tedavi kapsamında; her organın ayak tabanı ve elde bağlantılı olduğu bir bölge vardır. vücutta bir organ rahatsız ise, ayak ve elde ilgili  bölgenin derinliklerinde susam-mercimek büyüklüğünde fibrostik kistler oluşmaktadır. bunlara dokunulduğunda şiddetli ağrı hissedilmektedir. bu parçaları hissedebilmek için baş parmakla derin ve kuvvetli bastırmak gerekmektedır. hastalık yok ise parçacık bulunmamaktadır.
mr.wong'dan bu konuda epeyce bilgi öğrendim ve kitapçılardan bulabildiğim bütün kitapları aldım. halen kendi ayaklarımın ve ellerimin ilgili bölgelerini yoklayarak sağlık  durumumu anlayabiliyorum. ele gelen/tespit edılen  parçacıkların  üzerine bastırarak masaj yapmak, rahatsız olan organın sinirler  yoluyla uyarılmasını, hızlı çalışmasını ve kendini toparlamasını  sağlıyor. eğer rahatsız organ iyileşirse bu parçalar kayboluyor.  (ayak ve eldeki kalp bölgesine doktor nezareti olmadan masaj yapılmamaktadır.)

REFLEXOLOJI

REFLEXOLOJI
3. sonuçta çinli doktor bana her sabah uyandığımda; aç karnına bir büyük bardak ılık suyun içine bir tatlı kaşığı elma sirkesi koyarak içmemi önerdi. elma sirkesi vücuttaki kirleri/birikintileri eritiyor, su ise atıyormus, elma sirkesinin ph (asit değeri) vücudun ph değeri ıle aynı oldugundan kirleri eritirken, vücudun hücrelerıne zarar vermiyormus, ayrıca günde en az 1.5 lıtre su içmek çok önemliymiş, vücudun zehirlerinin ve ihtiyaç duymadığı fazla/birikmiş maddelerinin atılmasını sağlı-yormuş. elma ayrıca vitamin-mineral deposuymuş. çinli doktorun dediğini uyguladıktan 4 gün sonra gözlerimin etrafındaki siyahlıklar kayboldu, 10 gün sonra ağrılarım geçti ve kendimi çok  iyi hissetmeye başladım. size de tavsye ederim, 1 hafta sonra kendinizi gerçekten çok sağlıklı hissetmeye başlayacaksınız.

4. bu konuya ilişkin dr. niyazi eröztürk'ün "bir yudum sağlık" isimli kitabında elma hakkında yazılan bilgileri aşağıda gönderiyorum.

saygılarımla,

elma

elma(Malus domestica) Bitki özellikleri : Dünyamızda 5000'den fazla türü olan elma hakkında herhangi bir tanımlamaya hiç gerek yok. Damak tadınıza en uygun  elma türünü seçebilirsiniz.
Bileşim: Su oranı %85, şeker %12, pektin, organik asitler, soda, fosfor, tanen, vitamin A, B1, B2, C, E, PP.
Kullanım alanları ve biçimleri: Elma, içerdiği organik asitler, soda ve fosforun yardımı ile, beyni, karaciğeri ve mideyi çok olumlu etkiler.
Kullanım biçimleri, taze meyve ve meyve suyu olarak sıralanabilir.
Çiğ elma kabuğu yenerek bedendeki ürik asit azaltılabilir.
Pişmiş elma ile yapılan kompresler yumuşatıcı ve rahatlatıcıdır.
Taze elma suyu ile yıkanan kırışık ve pörsük deri canlılık ve tazelik kazanır.
Yatmadan önce yenen bir elma, rahat uyumaya yardımcı olur..
Kabızlığa karsı pişmiş elmanın etkili olduğu bilinir.
Gut, böbrek, mesane hastalıklarına ve hemoroite karsı uygulanacak bir elma küründen yararlı sonuçlar alınabilir.
Deri döküntülerine, gut ve romatizma rahatsızlıklarına karşı, taze elma suyu başarıyla kullanılabilir. Elma suyu, özellikle soğuk algınlığına, öksürüğe, ses kısıklığına, yüksek ateşe ve iltihaplı hastalıklara karsı başarılıdır. Ama çok soğuk içilmemelidir. Elma  suyu ayrıca, romatizmal böbrek ve karaciğer rahatsızlıkları, damar  sertliği ve egzamaya karşı da kullanılabilir.
Elma genelde, yatıştırıcı ve ateş düşürücüdür.
Elma suyu, sindirim sistemini uyarır ve mide mukozasını güçlendirir.
Sindirim yetersizliğine karşı, rendelenmiş bir elma yemeklerden önce yenilmelidir. Ama rendelendikten sonra, rengi koyulaşana kadar bekletilmelidir. Ham elma rendesi ishale karşı kullanılabilir.
Kısaca, sağlıklı yaşamaya önem veren kişinin yakınında her zaman elma bulundurması gerekir.
Elma sirkesi, doğal bir yasam iksiridir!
Bileşim: Kalsiyum, flüor, potasyum, magnezyum, sodyum, fosfor, silisyum, A vitamini, Beta-carotin, B1, B2, ve B6 vitaminleri, C vitamini, sirke asitleri, meyve asitleri, pektin, doğal aroma maddeleri.
Yaşlılığımızda da sağlıklı olabilmek için hareketli bir yaşam ve sağlıklı bir beslenme biçimi oluşturmaya özen göstermeliyiz..
İşte burada elma sirkesi seçiminin değeri ile karşılaşıyoruz. İçerdiği  çok değerli ve çeşitli maddeler nedeniyle, en sağlıklı sıvılardan biridir o. Elma sirkesi, bedenimizi içten ve dıştan tedavi edebileceğimiz olağanüstü bir doğal ilaçtır.
Burada size, bedeninizi genel anlamda güçlendirmek, çeşitli hastalık belirtilerini hafifletmek ve gerekli cilt bakımını yapmak için elma sirkesini nasıl kullanabileceğinizi anlatmak istiyorum.
Kullanım biçimleri: Doğal elma sirkesinin en etkili kullanım biçimi, çiçek balı ile karıştırılarak oluşturulur:
*1 bardak su
*1 tatlı kaşığı dolusu elma sirkesi
*1 tatlı kaşığı dolusu çiçek balı
Hepsi iyice karıştırılır ve sabahları aç karnına küçük yudumlarla içilir. Sürekli kullanım sayesinde, öncelikle bedenin bağışıklık sistemi güçlenecek ve sizi pek çok hastalıktan koruyabilecektir. Bu enerji kokteyli ayrıca size canlılık ve güç kazandıracak ve ileri yaşlara kadar sağlıklı ve mutlu kalmanıza önemli katkılar sağlayacaktır.
Ama burada çiçek balını da yakından tanımamız gerekiyor:
Çiçek balının bileşimi: Şeker: %32 üzüm sekeri (glikoz), %39 meyve sekeri, %7 malt sekeri.
100g balda MGK mineraller: Sodyum 7, potasyum 45, kalsiyum 5, fosfor 20, magnezyum 3, demir 1mg.
100g balda mg vitaminler: B1 0,03, B2 0,05, Niacin 0,1, C 1mg.
Sabahları aç karnına içtiğiniz bir bardak elma sirkesi-bal kokteylinin içindeki müthiş zenginliği öğrenmiş bulunuyorsunuz artık.
Bu zenginliğin sağlığımıza yaptığı katkılara da söyle kısaca bir  göz atmamız herhalde yararlı olacaktır:
-Öncelikle bedenimiz güçlenir ve bedensel uğraşlara ve strese karşı koyabilecek dayanıklılığı kazanır.
Sirkenin içerdiği yüksek orandaki potasyum sayesinde, kalp kasları dahil olmak üzere tüm kas yapısı da güçlenecektir. Kramplara karşı, kokteylinizi maden suyu ile hazırlayabilir ve her öğünde 1 bardak içebilirsiniz.
-Sık sık grip, soğuk algınlığı veya üst solunum yolları iltihabına yakalanan kişiler, bağışıklık sistemleri sirke-bal kokteyli sayesinde güçleneceği için, bu tür sıkıntılardan büyük çapta kurtulmuş olacaklardır. Ama bu tedaviyi aşağıdaki plana göre uygulamakla kalıcı sonuçlara ulaşabilmek mümkün olacaktır.
-Soğuk algınlığı ve grip zamanlarından önce, 4 haftalık bir sirke-  bal kokteyli kürüne başlayın ve günde 3 bardak için.
-Ayrıca, 4 gün boyunca akşam saatlerinde 1 Echinacea preparati alın. Üç gün ara verdikten sonra yine 4 gün devam edin ve bu tedaviyi 4 hafta boyunca sürdürün.
Bu tedavi, bağışıklık sisteminin güçlenmesine önemli katkılar sağlayacaktır. Bu tedaviyi ayrıca doğal C vitamini ile de destekleyin.
-Sirke-bal kokteyli nezleye karşı da bedeni güçlendirecektir. Nezleye karşı ayrıca, 1 ölçü elma sirkesi 2 ölçü suya karıştırılır, kaynama derecesine kadar ısıtılır ve inhalasyon tedavisi uygulanır.
-Boğaz ağrısı ve ses kısıklığında, 1 ölçü elma sirkesi ile 3 ölçü ılık su karıştırılır ve saat başı derin gargaralar yapıldıktan sonra tükürülür. Bu gargaraların adaçayı ile dönüşümlü yapılması etkiyi daha da arttıracaktır.
-Öksürüğe karşı, 4 yemek kaşığı dolusu akışkan balla 3 tatlı kaşığı elma sirkesini iyice karıştırın. Öksürük gıcığına karşı yarım tatlı kaşığı alın ve yavaş yavaş yutun. Ayrıca, bolca kekik çayını balla tatlandırın ve yudumlayarak için.
-Vajinal akıntılara karşı, 1 ölçü elma sirkesi 4 ölçü ılık suyla karıştırılır. Temiz bir şırıngaya çekilen sıvı günde pek çok kere vajinaya boşaltılır. Sirke-su karışımının vajinada 1-2 dakika kalması yeterlidir.
-Yüksek kolesterole karşı, günde pek çok kere elma sirkesi-bal kokteyli içilir.
Salatalarda öncelikle elma sirkesi kullanılır.
-Varise karşı, elma sirkesiyle ıslatılan bir bez baldıra sarılır ve  20 dakika etkilemeye bırakılır.
-Hemoroite karşı, yarım su bardağı elma sirkesi ve bir su bardağı adaçayı katkılı ılık oturma banyoları alın. Banyo süresi 10 dakikadır.
-Gaz şişkinliğine karşı, her öğünden yarım saat önce 1 bardak elma sirkesi-bal kokteyli içerek, sağlıklı bir bağırsak florasının temelini atın. Bu kokteyle rezene veya Frenk kimyonu çayı da ekleyebilirsiniz.
-Kabızlığa karşı, günde pek çok kere, 1 bardak suya 1 tatlı kasığı elma sirkesi ekleyerek için. Ayrıca, 4 litre ılık suya 1 su bardağı dolusu elma sirkesi ve 2 tatlı kaşığı tuz ekleyerek ayak banyoları alın. Banyo süresi 10 dakikadır.
-Yaraların çabuk iyileşmesi için, günde 3 bardak elma sirkesi-bal kokteyli için. İltihaplanmayı önlemek için, elma sirkesiyle ıslattığınız bir pamukla günde pek çok kere yarayı nemlendirin.
-Ergenlik sivilcelerine karşı, her yemekten yarım saat önce , içine  1 tatlı kaşığı elma sirkesi eklenmiş 1 bardak su için. Yüzünüze buğu banyoları uygulayın: 1 litre kaynar derecede sıcak  suya 4 yemek kaşığı elma sirkesi ve 2 yemek kaşığı dolusu Mayıs papatyası ekleyin, 1-2 kere karıştırın ve başınızı büyük bir havluyla örterek  5-10 dakika gözlerinizi yumarak bekleyin. Yüzünüzü suya çok yaklaştırmayın!
-Güneş yanığına karşı, inceltilmemiş elma sirkesi, kızarmış olan bölgelere dikkatle sürülür veya 3 yemek kaşığı elma sirkesi eklenmiş soğuk bir banyo alınır. Banyo süresi 10 dakikadır.
Elma sirkesinin pH değeri (asit derecesi), derimizin pH değeri ile hemen hemen eşit düzeydedir. Dolayısıyla, derimizin asidik koruma örtüsünün güçlendirilmesinde elma sirkesinin kullanımı önemle önerilmelidir.
Uyarı: Elmanın ve elma sirkesinin bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan, burası Çekirdek Teknoloji Eğitim ve Danışmanlık .2000 yılında ses kayıdı yaparken mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim.Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin cd indirebilirsin. hayatimdegisti.com

  Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 31-05-2008, 01:13 PM   #2 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>
 
Üyelik tarihi: Apr 2008
Bulunduğu yer: Earth
Mesajlar: 4,617
Tesekkür: 15,851
1,896 Mesajinıza toplam 8,532 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Ynt: REFLEXOLOJI

el haritası

__________________
Hücresel seviyede attığın her tohum, yeşerecektir.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr


BTCHEAT
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


REFLEXOLOJI

 Sağlık ve  Alternatif Tedavi   REFLEXOLOJI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . REFLEXOLOJI reflexolojı 1. vücudun içten temizlenmesi, genel sağlık açısından büyük önem taşımaktadır.. yaşadığım bir tecrübenin ve  neticesinde öğrendiğim bilgilerin size de ilginç/faydalı  geleceğini değerlendirerek naklediyorum. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   REFLEXOLOJI telkin cd indir izle İstanbul REFLEXOLOJI nerededir kimdir REFLEXOLOJI çekirdek inanç temizliği İzmir bursa REFLEXOLOJI hipnoz REFLEXOLOJIolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi REFLEXOLOJI hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 REFLEXOLOJI kuantum düşünce kitap haberi
WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:47 AM.Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1