Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Alternatif Meslekler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-meslekler/)
-   -   Hangi Meslektensiniz ?? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-meslekler/12024-hangi-meslektensiniz.html)

sibel80 22-11-2008 07:39 PM

Ynt: Hangi Meslektensiniz ??

vasıfsız işçi yani ev hanımıyım.inşallah geçici olur.katsayı sorunu ortadan kalkarsa öss ye girip üni okumak çok istiyorum.3 çocukla bir ütopya gibi görünsede bu benim hayalim

comte 22-11-2008 07:55 PM

Alıntı:

taditu Nickli Üyeden Alıntı
vasıfsız işçi yani ev hanımıyım.inşallah geçici olur.katsayı sorunu ortadan kalkarsa öss ye girip üni okumak çok istiyorum.3 çocukla bir ütopya gibi görünsede bu benim hayalim

Merhaba taditu.

Hayaliniz çok uçuk bir hayal değil. super

Okumanın yaşı yok derler.

Neden olmasın.

Çok ileri yaşlarda ihtiyacı olmadığı halde diploma alanları ben çok duydum.

İnşallah siz de bu hayalinizi gerçekleştirirsiniz. super

3 çocuğunuza rağmen bunu yapabilirsiniz bence.

Sağlıcakla... actionsmile

Baris 22-11-2008 08:21 PM

Ben Öğrenciyim smil56 İlerde Bilgisayar Mühendisliği Okumak İstiyorum. Otomotiv Mühendisliğine karşı da bir ilgim var ama Şu an Bilgisayar daha ağır basıyor. İlk hedefim tabi bu sene öss'yi kazanıp Ankara'da bir okula yerleşmek. Sonra okuduğum bölümle ilgili bir meslekte çalışmak. Her ne kadar bu böyle olsa da son 2 seneden beri hep hayalini kurduğum bir meslek var. Hayal deyin, ütopya diyin ama hayalini kurmak güzel. Kişisel Gelişim Dalında ilerde kendimi çok geliştirip insanlara faydalı olmak, seminerler vermek istiyorum. Çevremdeki insanlara bu konularda yardımcı olmak istiyorum. Kişisel Gelişimle ilgili 30-40 tane kitap okumusumdur. Teorik olarak bir sürü teknik biliyorum ama uygulamaya gelince fos. İstediğim başarıyı elde edemiyorum. O yüzden Ankara'ya gitmek istememin en önemli sebeplerinden biri de bu zaten. Bildiğim bütün kişisel gelişim uzmanlarından eğitim almak istiyorum. Umarım Bir Gün olur.

awayy 22-11-2008 08:29 PM

Selam taditu...

Umarım hayellerine bir an önce kavuşursun..

Ben üniversite 3.sınıftayken (yani bunalımımın hat safhası) bir gün tuvalette ağlıyordum..

Böyle yaşlar süzülüyordu tutamıyordum kendimi 88a

Arkamı dönmüştüm saklanıyordum ama bi tane bayan beni gördü...

Dedi ki niye ağlıyorsun??

Bi baktım karnı da burnunda, hamile...Aramızda en az bi 10 yaş vardı..

Dedim ki çok mutsuzum ben.sad456 Bi yandan da ağlamaya devam ediyorum..

O da dedi ki mutsuz olacak neyin var??? Gençin, sağlıklısın... Bak bana.. Bu halimle derslere giriyorum buralara geliyorum..

Ondan başka da çok bayan gördüm evli barklı derslere giren..

Sadece bayan değil yaşını almış erkekler de gördüm..

Ve insanlar onlara büyük takdirle bakıyordu...

Umarım sen de onlardan biri olursun...

Mesajını okuyunca bir anda o anı hatırladım, paylaşmak istedim..

Sevgiler..

sibel80 22-11-2008 09:19 PM

by mehmet, awayy çok teşekkur ederim.amin inşallah.ben zamanında babamla çok tartışıp zorla dershaneye gittim.biraz kız çocuklarını okutma taraftarı değildi.dershaneye gittiğim sene katsayı olayı çıktı imam hatip mezunuyum.bu sene kalkacağını söylüyorlar.inşallah kalkarsa çok okumak istiyorum.28 yaşındayım inşallah30 lu yaşlarımda üni. mezunu olurum.

comte 22-11-2008 09:25 PM

Sevgili taditu, daha yaşınız falan çok normal. super

Bence geç değil.

Ben de Ticaret mezunuyum.

Meslek lisesi de olsa gayret edin bence. super

Okumaya mazeret yok. smiliyface

MuminOKAN 22-11-2008 09:30 PM

taditu, ben 1981 doğumluyum, yüksek okul mezunuyum ve geçtiğimiz günlerde lisans tamamlama (dikey geçiş deniyormuş artık) açık öğretime kaydımı yaptırdım.

hiçbirşey için geç olmadığını hatrlatmak isterim. super

emellerimize en kısa zamanda kavuşmak ümidiyle...

sağlıcakla ve ışıkla... sapkal89

rasgavs 22-11-2008 11:15 PM

taditu inşallah isteklerine kavuşursun bizi de haberdar edersin bitirdim mezun oldum diye. Biz de çok seviniriz çok mutlu oluruz birlikte blissy

Ben de üniversiteye hazırlanıyorum yani dershaneye gidiyorum.İnşallah ben de kazanırım sen de kazanırsın cilgin897

yeni bir hayat 23-11-2008 03:45 AM

Alıntı:

Merhaba taditu;

14 yıllık ev hanımlığı hayatımdan sonra iş hayatına atıldım..Şu an Anadolu Üniv. İktisat Fakültesi 2. sınıf öğrencisiyim.16 ve 14 yaşlarında iki çocuğum var..Hiçbirşey için geç değil.. Sadece kararlı olmak gerekiyor canım..Bu istediklerini gerçekleştirebilirsin..

Sevgiler... actionsmile

sanemce 23-11-2008 04:32 PM

sevgili taditu
arkadaşlar güzel şeyler söylemiş ama ben de kendimden bir örnek vermek istiyorum..

ben evlenip boşandıktan sonra, yani 28 yaşımda ortaokulu dışardan okumaya başladım. orta, lise bitti ve bu yıl açık öğretim fakültesinden devam ediyorum.

ben de çok defa vazgeçmenin eşiğine geldim, "bu saatten sonra okusam ne olacak ki" gel-gitleriyle okudum ama, hiç birşey olamasam bile çocuğuma eğitimli bir anne olurum dedim girlhaha

çok şükür iyi ki pes etmemişim ve devam etmişim. bir şeyleri başarmak gerçekten mutluluk verici ttli3

istemek başlamanın yarısıdır, başlamakta bitirmenin b456 ( böylemiydi bu söz hatırlamıyorum ama buna benzerdi sanırım) girlhaha

sevgiler ark5

Alıntı:

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:23 AM.