Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Alternatif Kişisel Gelişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/)
-   -   vücumda ki enerji düşüklüğünün sebebi sizce ne? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/624389-vucumda-ki-enerji-dusuklugunun-sebebi-sizce-ne.html)

shadow_walker_ 18-09-2014 10:03 AM

vücumda ki enerji düşüklüğünün sebebi sizce ne?

]Herkese günaydın ..
konuyu nereye açacağımı bilemedim o yüzden buraya açıyorum ..
Şimdi benim sorunum şöyle . bende son zamanlarda vücudum da acayip bir enerji düşüklüğü başladı . evden dışarı çıkıyorum işe gidip geliyorum ama işteyken hiç yorucu bir iş yapmasam bile eve geliyorum çok fena yorgun oluyorum her yerim ağrıyor . bir yarım saat falan uyuyup uyanayım diyorum ama uyanamıyorum alarm kursam bile uyanamıyorum sabaha kadar uyuyorum . hafta sonları ise tam tersi evde durunca bile yine bir enerji düşüklüğü oluyor ve çok yoruluyorum yine hiç bir şey yapmadığım halde .. kendimi nasıl düzeltebilirim ? biraz uzanmadan dinlenmeden yorgunluğum geçmiyor dinlenmesemde duramıyorum hiç . uyusam da uyuya kalıyorum uykumu almış olarak güne başlasam bile bu hep böyle oluyor artık arttı iyice son zamanlarda .. bütün akşamlarım boşa gidiyor .. bunun nedeni ne ?

minikkk 18-09-2014 01:12 PM

Cevap: vücumda ki enerji düşüklüğünün sebebi sizce ne?

beslenmeniz nasıl ?

Funk1903 18-09-2014 02:56 PM

Ruh haliniz bunalımda sanırım üşengeçlik felan da çok oluyordur büyük ihtimalle :)
Sosyallik arttırıcı,mutluluk,zinde uyanma,depresyon dünde kaldı telkinlerine ağırlık verirseniz çözülebilir bendede aynısı olmuştu tamda böyle geçmişti.İlave olarak bol bol size mutluluk veren şarkılar dinleyebilirsiniz veyahut enerji veren meyveler yiyecekler tüketebilirsiniz beslenmede çok önemli bu konuda.Eft çalışmaları olumlama çalışmaları da yapabilirsiniz,çok alternatif var bu konuda gerçekten bunları yaparsanız yüksek bir enerjiniz olabilir :)

shadow_walker_ 19-09-2014 12:50 AM

Alıntı:

minikkk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851623)
beslenmeniz nasıl ?

Alıntı:

Funk1903 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851627)
Ruh haliniz bunalımda sanırım üşengeçlik felan da çok oluyordur büyük ihtimalle :)
Sosyallik arttırıcı,mutluluk,zinde uyanma,depresyon dünde kaldı telkinlerine ağırlık verirseniz çözülebilir bendede aynısı olmuştu tamda böyle geçmişti.İlave olarak bol bol size mutluluk veren şarkılar dinleyebilirsiniz veyahut enerji veren meyveler yiyecekler tüketebilirsiniz beslenmede çok önemli bu konuda.Eft çalışmaları olumlama çalışmaları da yapabilirsiniz,çok alternatif var bu konuda gerçekten bunları yaparsanız yüksek bir enerjiniz olabilir :)

şu an bekar hayatı yaşadığım için genel de dışarıdan yiyorum hep . sabahları kahvaltımı yapmaya çalışıyorum .. üşengeçlik evet fazlasıyla çok oluyor .. telkinler falan eskiden dinlerdim uzun zamandır dinlemiyorum ama hayatım boyunca telkin dinleyerek yaşayacaksam işim var demektir .. bir yandan depresyon bir yandan bu durum artık çok bunaldım her şeyden .. kendimle uğraşmaktan sıkıldım bıktım .. geçince peki geri falan gelmedi mi kalıcı olarak mı geçti ?

Funk1903 19-09-2014 06:49 AM

Ben istediğim takdirde kalıcı olarak devam edicek buna inanıyorum herşey bana bağlı çünki.
Ben ne yaparsam karşılığı o oluyor o yüzden bilinçli hareket ederek buna son veriyorum ve vermeyede çalışacağım umarım sizde kurtulursunuz :)
Sevgiler...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:37 AM.