Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Alternatif Kişisel Gelişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/)
-   -   Ho'oponopono (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/623238-hooponopono.html)

SOLAK_ 07-09-2013 05:51 PM

Cevap: Ho'oponopono

% 100 suçluluk değil sorumluluk olacak Seniha ;
Harika bir yöntemdir. Önce sizin için ufak sayılabilecek şeyler üzerinde deneyin. Ben öyle yaptım güzel sonuçlar da aldım. Gece uyumadan 1 tespih kadar çekiyorum. Tespih olması zorunlu değil elbet ben kararlılık olsun diye tespih ile yapıyorum. Sabah uyanırken de 1 tespih kadar çekiyorum ve gün içinde sürekli tekrar ediyorum. Böylelikle an'da kalmayı başarabiliyorsunuz.
Şimdilik devam ediyoruz
Sevgiler

sarışınım 07-09-2013 11:11 PM

Alıntı:

SOLAK_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846445)
Harika bir yöntemdir. Önce sizin için ufak sayılabilecek şeyler üzerinde deneyin. Ben öyle yaptım güzel sonuçlar da aldım. Gece uyumadan 1 tespih kadar çekiyorum. Tespih olması zorunlu değil elbet ben kararlılık olsun diye tespih ile yapıyorum. Sabah uyanırken de 1 tespih kadar çekiyorum ve gün içinde sürekli tekrar ediyorum. Böylelikle an'da kalmayı başarabiliyorsunuz.
Şimdilik devam ediyoruz
Sevgiler

açıklama güzel olmuş :) sewgiler girlhaha

seniha. 13-09-2013 09:08 PM

Alıntı:

SOLAK_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 846445)
Şimdilik devam ediyoruz
Sevgiler

benim okuduğum yerde suçluluk diyordu. sorumluluk daha uygun düşebilir. suçlu negatif bir terim olabilir. nasıl hissediyorsan öyle söylemelisin. bu yöntemde seni seviyorum demek bile çok güzel. insanın pozitif düşünmesine sebep oluyor. bu yöntem basit gibi gelebilir ama uygulayınca güzelliğini anlıyorsunuz. sürekli kendinize seni seviyorum dediğinizi düşünün,sevgi enerjisiyle dolacaksınız. pozitif olacaksınız. sevgilerle.

SOLAK_ 07-10-2013 05:42 PM

Nasıl gidiyor süper bir uygulama değil mi ? Açıkçası Sarışınım sana çok çok teşekkür ediyorum :)

mehtap1606 08-10-2013 12:54 PM

evet sarışınım teşekkürler. kiss3 kiss3 kiss3

asin 10-10-2013 12:26 AM

Ben birara hoopono yaparken baş ağrısı yaşamıştım ve bu olaydan so ra bıraktım sizlerde bu tür rahatsızlıklar oldumu arkadaşlar

serpilelif 11-10-2013 01:47 PM

Alıntı:

asin Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 847074)
Ben birara hoopono yaparken baş ağrısı yaşamıştım ve bu olaydan so ra bıraktım sizlerde bu tür rahatsızlıklar oldumu arkadaşlar

telkinleri dinlemeye ilk başladığım günlerde olduğu gibi, hopopnopono da da iki gün kadar baş ağrısı ve alnımda sivilcelenme oldu.

nurbanu25 08-08-2014 01:57 AM

bu yöntemi yeni uygulamaya başladım inşallah iyi geleceğine inanıyorum..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:51 AM.