Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim

Uyarılar

Alternatif Kişisel Gelişim kişisel gelişim konuşma, kişisel gelişim, kişisel gelişim ve kişisel başarı, mesleki gelişim kişisel gelişim, kişisel gelişim başarı, kişisel gelişim özgüven, kişisel gelişim makaleler, çocuk kişisel gelişim,

En İyisni umun ve onu ELDE edin :)

Kişisel Gelişim Klubü ve Alternatif Kişisel Gelişim En İyisni umun ve onu ELDE edin :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İman, inanç,olumlu düşünce,Allah'a inanmak,başka insanlara inanmak,kendine inanmak,hayata inanmak... "Bir şey yapabilirsen iman edene herşey olanaklıdır." "İmanınız olsa...Sizlere olanaksız sayılan hiç bir şey kalmaz..." İnandığınız gibi olsun....İnanın,inanınki inanç dağları yerinden oynatsın... Hayatta başarılı olmanın, istediğiniz şeyi elde etmenin temel anahtarı tamamen ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Alternatif Kişisel Gelişim telkin cd indir izle İstanbul Alternatif Kişisel Gelişim nerededir kimdir Alternatif Kişisel Gelişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Alternatif Kişisel Gelişim hipnoz Alternatif Kişisel Gelişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Alternatif Kişisel Gelişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Alternatif Kişisel Gelişim kuantum düşünce kitap haberi

En İyisni umun ve onu ELDE edin :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-03-2011, 07:41 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart En İyisni umun ve onu ELDE edin :)

İman, inanç,olumlu düşünce,Allah'a inanmak,başka insanlara inanmak,kendine inanmak,hayata inanmak... "Bir şey yapabilirsen iman edene herşey olanaklıdır."
"İmanınız olsa...Sizlere olanaksız sayılan hiç bir şey kalmaz..." İnandığınız gibi olsun....İnanın,inanınki inanç dağları yerinden oynatsın...
Hayatta başarılı olmanın, istediğiniz şeyi elde etmenin temel anahtarı tamamen gevşemek ve her ne yapıyorsanız kendinizde olan herşeyi işinizee vermektir.Hayat hayata her şeyini veren birinden hiç bir şeyi esirgemez...
En iyisini umun en kötüsünü değil,o zaman kalbinizin istediğini elde edersiniz. "İster iyi olsun ister kötü, ister kuvvetli ister zayıf bu kalbinizde olan şeydir, SONUNDA SİZE GELİR, Emerson; "Ne istediğinize dikkat edin çünkü onu alacaksınız" demişti....
Aklın derinlemesine umduğu şeye ulaşma eğilimi iyi bilinen hakiki bir prensiptir.
İnanç gücü harikalar yaratır.
Bilinçaltınızdan özünüzden şüphe duymayın,bilinçli akıldaki şüphe o kadarda garip değil, normal gerekli bir sorgulamadır bu,kaçınılması gereken derin köklü şüphedir, bu şüphe her şeye set çeker...Dediğinin olacağına inanırsan dileğin yerine gelecektir.
Allah'a iman edin size doğrusunu söyleyeyim kim şu dağa kalk denize denize atıl der, dediğinede inanırsa, dediği üzere olur
Hayatınızda istediğiniz herşeyi elde edebilirsiniz inandığınız hayalini kurduğunuz herşeyi,duasını ettiğiniz herşeyi,üzerinde çalıştığınız herşeyi.Düşüncelerinizi iyce yoklayın orada şaşırtıcı şeyler bulacaksınız....
İçinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun onu geliştirebilirsiniz. Öncelikle aklınızı sukünete kavuşturun böylece ilham kaynakları derinlerden fışkırsın.İnanın Allah size o sırada yardım ediyor (onu nasıl tahayyül ederseniz öyle cevap verir size beni unuttu herkese yürü ya kulum dedi ben sürünüyorum demek çok yanlış) başarıyı hayal edin aklınızda başarının hayalini çizin ve ona sıkıca tutunun.Bunlar değişmez kaidelerdir kişi kendide dahil herkesin hayatını değiştirebilir.Yeni düşüncelerin aklınıza akışı sizi yeniden inşa edecektir,üstelik her türlü zorluğa rağmen bakın tekrarlıyorum her türlü zorluığa rağmen
1) Gelecek 24 saat boyunca kararlı bir şekilde her konuda umut dolu bir üslupla konuşun,iş,ilişkiler herşey, evet zor ama denemeye değer.
2) 24 saat böyle konuştuktan sonra bunu 1 haftaya çıkarın, sonra 2 gün ara verip gerçekçi dediğiniz aslında karamsarlıktan ibaret olan düşünceleriniz eskisi kadar etkili olmayacak
3) Zihninizi olumlu düşünce ile doyurun, şimdiye kadar bir faydasını görmediğiniz kötü düşünceleri atın ve yerine yenilerini koyun, başlarda inanmasanız bile gitgide yeni olumlu düşünceler gerçekliğiniz haline gelecek bu kanıtlanmış bir gerçektir...
4)Çok fazla dua edin 1 dakika bile olsa Dünyadan kopun ve Allah'ın onun evreninin sizi duyduğunu düşünün, o şuan sizinle ilgileniyor, resmi bir kuruma verdiğiniz dilekçenin geri dönüşünden ne kadar eminseniz bu süreçtende o kadar emin olun
Daha iyi ve daha başarılı yaşamanın sırrı eski,ölü,sağlıksız düşünceleri bırakmaktır. Onların yerine yeni,canlı ve dinamik düşünceler geçirin.Onlara güvenebilirsiniz.Bu yeni düşüncelerin aklınıza akışı sizi ve yaşamınızı yeniden inşa edecektir.

Alıntı - Norman Vincent Peale Olumlu Düşüncenin Gücü...

Son olarak gerçekten ben bunları çok zorda olsa denemeye başladım, dua ederken özel bir an yaratıyorum, olumlama ve dilek dilerkende, karşıma çok fazla olumsuz şey çıkıyor ama pes etmiyorum, arkadaşlar herşeye rağmen olumlu tavrınızı sürdürürseniz ne harika mucizeler yaşayacağınızı düşünmek bile sizi heyecanlandırmaya yetmeli bence...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-03-2011, 08:48 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: En İyisni umun ve onu ELDE edin :)

laff olsun die sölemiorumm gercekten güzel paylaşım olmuşşşşş..

özellikle 4.suu gözlerinizi kapadınn allahın sızı duydugunuza ınanınn...

gercektenn guzell

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2011, 07:38 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Dün gece meditasyon yaparken yatmadan önce bir şey keşfettim yani muhakkak var böyle bir şeyde ben yeni keşfettim :P her neyse ben her gece yatmadan ertesi gün istediklerimi yaşamak için derin bir trans haline geçip o olaya yada kişiye enerji yolluyorum tabi yukarıda anlattığım düşünce biçiiminide uygulayarak, dün gece şimdiye kadar hiç yaşamadığım bir şey oldu ellerimde imaje ettiğim enerjiyi öyle yoğun hissettimki bütün gün o his bana rehberlik etti üstüne o rahatlamış bedene ve kafaya telkinleri dinleyince dahada etkili olduğunu gördüm yani demek istediğim böyle tam bir dinginlik anından sonra dinlerseniz eğer direk bilinçaltına kazınıyor ben günlük hayatta yansımalarını görüyorum yani derin meditasyon (oto hipnoza yakın) + telkin + olumlamalar ve Norman Vincent Peale'nin tavsiye ettiği ruh haliyle eklenince mucizeler kapıya birikiyor :))))
Alt 10-03-2011, 07:58 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough

Çok güzel bi paylaşım olmuş. Emeğine sağlık.
Gerçekten de bir kere olumlu düşünce yapısına alıştığınız zaman olumsuz düşünceler rahatsız etmeye başlıyor. Olumsuz insanların konuşmaları ,olumsuz şarkılar, olumsuz düşünceler sizi sıkmaya başlıyor.
Pozitif şeyler rahatlatıyor huzur veriyor.
Şunu unutmayalım. Ey rabbim diye el açtığımız an bize "buyur kulum" diyen, bizi bizden çok seven ve iyi olmamızı isteyen bir Mevlamız var.
Onun istediği gibi yaşarsak daha çok Allaha yaklaşmış kendimizi sevdirmiş oluruz. Evliyalar Allaha yakın oldukları için keramet sahibi.
Son olarak da kalbimizden her türlü olumsuz düşünceyi attığımızda, kalbimizi kin, nefret,haset,öfke türü kalbin hastalıklarından temizleyip sevgiye ve Allaha yöneldiğimizde, gerçekten inandığımızda başaramayacağımız şey yok.

Üzülme...!!! İstediğin Bir Şey Olmuyorsa,
ya Daha İyisi Olacağı İçin yada,
Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur !!
Mevlana

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2011, 08:15 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Perfinya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok güzel bi paylaşım olmuş. Emeğine sağlık.
Gerçekten de bir kere olumlu düşünce yapısına alıştığınız zaman olumsuz düşünceler rahatsız etmeye başlıyor. Olumsuz insanların konuşmaları ,olumsuz şarkılar, olumsuz düşünceler sizi sıkmaya başlıyor.
Pozitif şeyler rahatlatıyor huzur veriyor.
Şunu unutmayalım. Ey rabbim diye el açtığımız an bize "buyur kulum" diyen, bizi bizden çok seven ve iyi olmamızı isteyen bir Mevlamız var.
Onun istediği gibi yaşarsak daha çok Allaha yaklaşmış kendimizi sevdirmiş oluruz. Evliyalar Allaha yakın oldukları için keramet sahibi.
Son olarak da kalbimizden her türlü olumsuz düşünceyi attığımızda, kalbimizi kin, nefret,haset,öfke türü kalbin hastalıklarından temizleyip sevgiye ve Allaha yöneldiğimizde, gerçekten inandığımızda başaramayacağımız şey yok.

Üzülme...!!! İstediğin Bir Şey Olmuyorsa,
ya Daha İyisi Olacağı İçin yada,
Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur !!
Mevlana
tebrik ederim arkadaşım mükemmel bir cevap yazmışsın, yazdıklarından enerjin bana geçti ne kadar olumlu bir insansınbazen evet istediğimiz şeyler bizim nefsimizin veya modern tabiriyle egomuzun bize istetirdiği şeyler olabiliyor o yüzden birşey isterken içimize dönüğ kendimizle başbaşa kalmalı ve kendimize iyce tanıyarak ne istediğimizi niye istediğimizi sormamız lazım ha birde hangi yolla geleceğini düşününce ben olmuyo ama serbest bırakaınca o kendi bi yol buluyo
Alt 10-03-2011, 08:23 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tebrik ederim arkadaşım mükemmel bir cevap yazmışsın, yazdıklarından enerjin bana geçti ne kadar olumlu bir insansınbazen evet istediğimiz şeyler bizim nefsimizin veya modern tabiriyle egomuzun bize istetirdiği şeyler olabiliyor o yüzden birşey isterken içimize dönüğ kendimizle başbaşa kalmalı ve kendimize iyce tanıyarak ne istediğimizi niye istediğimizi sormamız lazım ha birde hangi yolla geleceğini düşününce ben olmuyo ama serbest bırakaınca o kendi bi yol buluyo
Teşekkür ederim önceklikle.
Gerçekten doğru tesbit:

"birşey isterken içimize dönüp kendimizle başbaşa kalmalı ve kendimize iyice tanıyarak ne istediğimizi niye istediğimizi sormamız lazım."

Bizim bildimiz hayalini kurduğumuz birkaç yol olabilir. Ama Yaradan isteğimizi binlerce alternatif yolun herhangi biriyle bize ulaştırır. Nasıl geleceğini düşündüğümüzde sınırlamış,engellemiş oluyoruz.

Seygiyle kal...

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2011, 10:11 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Zafer yolcusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 210
80 Mesajinıza toplam 242 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zafer yolcusu is an unknown quantity at this point

Yürekten arzuladığında,hayalinde gördüğünde, sanki bütün duyu organlarıyla hissediyormuş gibi olduğunda ve gerçekten inancın tamsa o şey oluyor :) Yüce rabbimize şükürler olsun. EN BÜYÜK HAZİNE BİZİM AKLIMIZ. İstediğin şeyin hakkını vermelisin.vücudumuzda iki yuvarlak organ var.kafamız ve popomuz.Başarımız ve kazançlarımız bundan hangisini kullandığımıza bağlı. :)
Zafer yolcusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2011, 01:15 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
santa1234 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yürekten arzuladığında,hayalinde gördüğünde, sanki bütün duyu organlarıyla hissediyormuş gibi olduğunda ve gerçekten inancın tamsa o şey oluyor :) Yüce rabbimize şükürler olsun. EN BÜYÜK HAZİNE BİZİM AKLIMIZ. İstediğin şeyin hakkını vermelisin.vücudumuzda iki yuvarlak organ var.kafamız ve popomuz.Başarımız ve kazançlarımız bundan hangisini kullandığımıza bağlı. :)
ha ha çok güzel esprili bir benzetme bayıldım yorumun sonuna
Alt 23-10-2011, 07:49 PM   #9 (permalink)
Teğmen

wishpearl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
23 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
wishpearl is an unknown quantity at this point

Çok güzel bir yazı :) Teşekkürler.
Alt 23-10-2011, 07:58 PM   #10 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Emerson ne güzel söylemiş:
Alıntı:
"Ne istediğinize dikkat edin çünkü onu alacaksınız"

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks