Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Alternatif Kişisel Gelişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/)
-   -   En İyisni umun ve onu ELDE edin :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/alternatif-kisisel-gelisim/617952-en-iyisni-umun-ve-onu-elde-edin.html)

house 09-03-2011 07:41 PM

En İyisni umun ve onu ELDE edin :)

İman, inanç,olumlu düşünce,Allah'a inanmak,başka insanlara inanmak,kendine inanmak,hayata inanmak... "Bir şey yapabilirsen iman edene herşey olanaklıdır."
"İmanınız olsa...Sizlere olanaksız sayılan hiç bir şey kalmaz..." İnandığınız gibi olsun....İnanın,inanınki inanç dağları yerinden oynatsın...
Hayatta başarılı olmanın, istediğiniz şeyi elde etmenin temel anahtarı tamamen gevşemek ve her ne yapıyorsanız kendinizde olan herşeyi işinizee vermektir.Hayat hayata her şeyini veren birinden hiç bir şeyi esirgemez...956k
En iyisini umun en kötüsünü değil,o zaman kalbinizin istediğini elde edersiniz. "İster iyi olsun ister music45kötü, ister kuvvetli ister zayıf bu kalbinizde olan şeydir, SONUNDA SİZE GELİR, Emerson; "Ne istediğinize dikkat edin çünkü onu alacaksınız" demişti....
Aklın derinlemesine umduğu şeye ulaşma eğilimi iyi bilinen hakiki bir prensiptir.
İnanç gücü harikalar yaratır.
Bilinçaltınızdan özünüzden şüphe duymayın,bilinçli akıldaki şüphe o kadarda garip değil, normal gerekli bir sorgulamadır bu,kaçınılması gereken derin köklü şüphedir, bu şüphe her şeye set çeker...Dediğinin olacağına inanırsan dileğin yerine gelecektir.
Allah'a iman edin size doğrusunu söyleyeyim kim şu dağa kalk denize denize atıl der, dediğinede inanırsa, dediği üzere olurblissy
Hayatınızda istediğiniz herşeyi elde edebilirsiniz inandığınız hayalini kurduğunuz herşeyi,duasını ettiğiniz herşeyi,üzerinde çalıştığınız herşeyi.Düşüncelerinizi iyce yoklayın orada şaşırtıcı şeyler bulacaksınız....
İçinde bulunduğunuz durum ne olursa olsun onu geliştirebilirsiniz. Öncelikle aklınızı sukünete kavuşturun böylece ilham kaynakları derinlerden fışkırsın.İnanın Allah size o sırada yardım ediyor (onu nasıl tahayyül ederseniz öyle cevap verir size beni unuttu herkese yürü ya kulum dedi ben sürünüyorum demek çok yanlış) başarıyı hayal edin aklınızda başarının hayalini çizin ve ona sıkıca tutunun.Bunlar değişmez kaidelerdir kişi kendide dahil herkesin hayatını değiştirebilir.Yeni düşüncelerin aklınıza akışı sizi yeniden inşa edecektir,üstelik her türlü zorluğa rağmen bakın tekrarlıyorum her türlü zorluığa rağmen
1) Gelecek 24 saat boyunca kararlı bir şekilde her konuda umut dolu bir üslupla konuşun,iş,ilişkiler herşey, evet zor ama denemeye değer.
2) 24 saat böyle konuştuktan sonra bunu 1 haftaya çıkarın, sonra 2 gün ara verip gerçekçi dediğiniz aslında karamsarlıktan ibaret olan düşünceleriniz eskisi kadar etkili olmayacak
3) Zihninizi olumlu düşünce ile doyurun, şimdiye kadar bir faydasını görmediğiniz kötü düşünceleri atın ve yerine yenilerini koyun, başlarda inanmasanız bile gitgide yeni olumlu düşünceler gerçekliğiniz haline gelecek bu kanıtlanmış bir gerçektir...
4)Çok fazla dua edin 1 dakika bile olsa Dünyadan kopun ve Allah'ın onun evreninin sizi duyduğunu düşünün, o şuan sizinle ilgileniyor, resmi bir kuruma verdiğiniz dilekçenin geri dönüşünden ne kadar eminseniz bu süreçtende o kadar emin olunsmileydance
Daha iyi ve daha başarılı yaşamanın sırrı eski,ölü,sağlıksız düşünceleri bırakmaktır. Onların yerine yeni,canlı ve dinamik düşünceler geçirin.Onlara güvenebilirsiniz.Bu yeni düşüncelerin aklınıza akışı sizi ve yaşamınızı yeniden inşa edecektir.

Alıntı - Norman Vincent Peale Olumlu Düşüncenin Gücü...

Son olarak gerçekten ben bunları çok zorda olsa denemeye başladım, dua ederken özel bir an yaratıyorum, olumlama ve dilek dilerkende, karşıma çok fazla olumsuz şey çıkıyor ama pes etmiyorum, arkadaşlar herşeye rağmen olumlu tavrınızı sürdürürseniz ne harika mucizeler yaşayacağınızı düşünmek bile sizi heyecanlandırmaya yetmeli bence...y789

yelda_k 09-03-2011 08:48 PM

Cevap: En İyisni umun ve onu ELDE edin :)

laff olsun die sölemiorumm gercekten güzel paylaşım olmuşşşşş..

özellikle 4.suu gözlerinizi kapadınn allahın sızı duydugunuza ınanınn...

gercektenn guzell

house 10-03-2011 07:38 PM

Dün gece meditasyon yaparken yatmadan önce bir şey keşfettim yani muhakkak var böyle bir şeyde ben yeni keşfettim :P her neyse ben her gece yatmadan ertesi gün istediklerimi yaşamak için derin bir trans haline geçip o olaya yada kişiye enerji yolluyorum tabi yukarıda anlattığım düşünce biçiiminide uygulayarak, dün gece şimdiye kadar hiç yaşamadığım bir şey oldu ellerimde imaje ettiğim enerjiyi öyle yoğun hissettimki bütün gün o his bana rehberlik etti üstüne o rahatlamış bedene ve kafaya telkinleri dinleyince dahada etkili olduğunu gördüm yani demek istediğim böyle tam bir dinginlik anından sonra dinlerseniz eğer direk bilinçaltına kazınıyor ben günlük hayatta yansımalarını görüyorum yani derin meditasyon (oto hipnoza yakın) + telkin + olumlamalar ve Norman Vincent Peale'nin tavsiye ettiği ruh haliyle eklenince mucizeler kapıya birikiyor :))))

Perfinya 10-03-2011 07:58 PM

Çok güzel bi paylaşım olmuş. Emeğine sağlık.
Gerçekten de bir kere olumlu düşünce yapısına alıştığınız zaman olumsuz düşünceler rahatsız etmeye başlıyor. Olumsuz insanların konuşmaları ,olumsuz şarkılar, olumsuz düşünceler sizi sıkmaya başlıyor.
Pozitif şeyler rahatlatıyor huzur veriyor.
Şunu unutmayalım. Ey rabbim diye el açtığımız an bize "buyur kulum" diyen, bizi bizden çok seven ve iyi olmamızı isteyen bir Mevlamız var.
Onun istediği gibi yaşarsak daha çok Allaha yaklaşmış kendimizi sevdirmiş oluruz. Evliyalar Allaha yakın oldukları için keramet sahibi.
Son olarak da kalbimizden her türlü olumsuz düşünceyi attığımızda, kalbimizi kin, nefret,haset,öfke türü kalbin hastalıklarından temizleyip sevgiye ve Allaha yöneldiğimizde, gerçekten inandığımızda başaramayacağımız şey yok.

Üzülme...!!! İstediğin Bir Şey Olmuyorsa,
ya Daha İyisi Olacağı İçin yada,
Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur !!
Mevlana

house 10-03-2011 08:15 PM

Alıntı:

Perfinya Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 792765)
Çok güzel bi paylaşım olmuş. Emeğine sağlık.
Gerçekten de bir kere olumlu düşünce yapısına alıştığınız zaman olumsuz düşünceler rahatsız etmeye başlıyor. Olumsuz insanların konuşmaları ,olumsuz şarkılar, olumsuz düşünceler sizi sıkmaya başlıyor.
Pozitif şeyler rahatlatıyor huzur veriyor.
Şunu unutmayalım. Ey rabbim diye el açtığımız an bize "buyur kulum" diyen, bizi bizden çok seven ve iyi olmamızı isteyen bir Mevlamız var.
Onun istediği gibi yaşarsak daha çok Allaha yaklaşmış kendimizi sevdirmiş oluruz. Evliyalar Allaha yakın oldukları için keramet sahibi.
Son olarak da kalbimizden her türlü olumsuz düşünceyi attığımızda, kalbimizi kin, nefret,haset,öfke türü kalbin hastalıklarından temizleyip sevgiye ve Allaha yöneldiğimizde, gerçekten inandığımızda başaramayacağımız şey yok.

Üzülme...!!! İstediğin Bir Şey Olmuyorsa,
ya Daha İyisi Olacağı İçin yada,
Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur !!
Mevlana

tebrik ederim arkadaşım mükemmel bir cevap yazmışsın, yazdıklarından enerjin bana geçti ne kadar olumlu bir insansın25889bazen evet istediğimiz şeyler bizim nefsimizin veya modern tabiriyle egomuzun bize istetirdiği şeyler olabiliyor o yüzden birşey isterken içimize dönüğ kendimizle başbaşa kalmalı ve kendimize iyce tanıyarak ne istediğimizi niye istediğimizi sormamız lazım ha birde hangi yolla geleceğini düşününce ben olmuyo ama serbest bırakaınca o kendi bi yol buluyosevincliy789

Perfinya 10-03-2011 08:23 PM

Alıntı:

house Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 792767)
tebrik ederim arkadaşım mükemmel bir cevap yazmışsın, yazdıklarından enerjin bana geçti ne kadar olumlu bir insansın25889bazen evet istediğimiz şeyler bizim nefsimizin veya modern tabiriyle egomuzun bize istetirdiği şeyler olabiliyor o yüzden birşey isterken içimize dönüğ kendimizle başbaşa kalmalı ve kendimize iyce tanıyarak ne istediğimizi niye istediğimizi sormamız lazım ha birde hangi yolla geleceğini düşününce ben olmuyo ama serbest bırakaınca o kendi bi yol buluyosevincliy789

Teşekkür ederim önceklikle.
Gerçekten doğru tesbit:

"birşey isterken içimize dönüp kendimizle başbaşa kalmalı ve kendimize iyice tanıyarak ne istediğimizi niye istediğimizi sormamız lazım."

Bizim bildimiz hayalini kurduğumuz birkaç yol olabilir. Ama Yaradan isteğimizi binlerce alternatif yolun herhangi biriyle bize ulaştırır. Nasıl geleceğini düşündüğümüzde sınırlamış,engellemiş oluyoruz.

Seygiyle kal...

Zafer yolcusu 10-03-2011 10:11 PM

Yürekten arzuladığında,hayalinde gördüğünde, sanki bütün duyu organlarıyla hissediyormuş gibi olduğunda ve gerçekten inancın tamsa o şey oluyor :) Yüce rabbimize şükürler olsun. EN BÜYÜK HAZİNE BİZİM AKLIMIZ. İstediğin şeyin hakkını vermelisin.vücudumuzda iki yuvarlak organ var.kafamız ve popomuz.Başarımız ve kazançlarımız bundan hangisini kullandığımıza bağlı. :)

house 11-03-2011 01:15 AM

Alıntı:

santa1234 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 792791)
Yürekten arzuladığında,hayalinde gördüğünde, sanki bütün duyu organlarıyla hissediyormuş gibi olduğunda ve gerçekten inancın tamsa o şey oluyor :) Yüce rabbimize şükürler olsun. EN BÜYÜK HAZİNE BİZİM AKLIMIZ. İstediğin şeyin hakkını vermelisin.vücudumuzda iki yuvarlak organ var.kafamız ve popomuz.Başarımız ve kazançlarımız bundan hangisini kullandığımıza bağlı. :)

ha ha çok güzel esprili bir benzetme bayıldım yorumun sonunasevincli

wishpearl 23-10-2011 07:49 PM

Çok güzel bir yazı :)25889 Teşekkürler.

sweeet 23-10-2011 07:58 PM

Emerson ne güzel söylemiş:
Alıntı:

"Ne istediğinize dikkat edin çünkü onu alacaksınız"

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:49 AM.