Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ağlama Hissi & İsteği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/aglama-hissi-amp-istegi/)
-   -   BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/aglama-hissi-amp-istegi/9600-bilincalti-temizligi.html)

saime1 05-06-2008 03:23 PM

BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ

Merhaba Atakan Bey en deneyimili sizi bulduğum için size atfen yazıyorum konu ile ilğili deneyimi olanlada cevplayabilirler.Yaklaşık iki aydır kızım sınav heyecanı esas olmak üzere destekleyici telkinleri dinliyor.Sınavda yaklaştı fakat sürekli ağlama nedenleri yaratıp uzun uzun ağlıyor.En sonunda bu gün korktuğunu itiraf etti .Ben bunu olumlu bir gelişme olarak düşündüm.Uzun zamandır bilinçaltında uyuyan korkunun bilinç üstüne çıktıgını ve korku ile yüzleştiğini düşünüyorum.Göz yaşları ile de bedenden çıkıp gidiyor diyorum.Yoksa kendimimi kandırıyorum bilemiyorum ,ben telkinlerin etkisine çok güvendim ve inanarak dinllettim ve dinliyoruz.Hani sona gelmişken birşey atlamayalım diye gelişmenin yolundamı olduğunu ögrenmek istiyorum acele yardım talep ediyorum,şimdiden teşekkürler

hayatimdegisti 05-06-2008 03:33 PM

Ynt: BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ

Alıntı:

saime1 Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba Atakan Bey en deneyimili sizi bulduğum için size atfen yazıyorum konu ile ilğili deneyimi olanlada cevplayabilirler.Yaklaşık iki aydır kızım sınav heyecanı esas olmak üzere destekleyici telkinleri dinliyor.Sınavda yaklaştı fakat sürekli ağlama nedenleri yaratıp uzun uzun ağlıyor.En sonunda bu gün korktuğunu itiraf etti .Ben bunu olumlu bir gelişme olarak düşündüm.Uzun zamandır bilinçaltında uyuyan korkunun bilinç üstüne çıktıgını ve korku ile yüzleştiğini düşünüyorum.Göz yaşları ile de bedenden çıkıp gidiyor diyorum.Yoksa kendimimi kandırıyorum bilemiyorum ,ben telkinlerin etkisine çok güvendim ve inanarak dinllettim ve dinliyoruz.Hani sona gelmişken birşey atlamayalım diye gelişmenin yolundamı olduğunu ögrenmek istiyorum acele yardım talep ediyorum,şimdiden teşekkürler

Merhaba Saime hn
Ağlama hissi ile ilgili forumda bir bölüm açmıştık.Orada belirttiğimiz üzere ağlama etkisi olumlu bir etkidir.Kendini affetmenin bir sonucudur.

saime1 05-06-2008 03:45 PM

Ynt: BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ

Teşşekür ederim

susogeliy 25-12-2009 10:25 PM

Cevap: BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ

Bu tarz etkileri ben ablamda gördüm, kendisi suçluluk telkini dinliyordu.

Perfinya 06-07-2010 01:01 PM

bende de ağlamaya varmadı ama dinlerken çok büyük sıkıntı veriyor. dinleyip dinlememe savaşı veriyorum. su sesi hayatta en sevdiğim en sakinleştirici ses olmasına rağmen en çok su sesi bu etkiyi yapıyor.

DiL_RU_BA 09-08-2011 06:53 AM

su sesi rahatlatıyor ama kuş sesi rahatsız ediyor beni neden bilmiyoum. bilen biri varsa aydınlatabilirmi?

DiL_RU_BA 10-08-2011 07:23 AM

bunu bilen biri elbet vardır kimse yokmuu yazacak acaba :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:36 AM.