Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

çok kötüyüm:(

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve  Ağlama Hissi & İsteği   çok kötüyüm:( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 2 . Denizler dalgalanmadan durulmaz... :))) Bendede oluyor zaman zaman...Ama telkinlerin etkisini iyide iyiye hissetmeye başladım. Hayatımda hiç hissetmediğim kadar iyi, mutlu ve güvenle dolu hissediyorum çoğu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   çok kötüyüm:( telkin cd indir izle İstanbul çok kötüyüm:( nerededir kimdir çok kötüyüm:( çekirdek inanç temizliği İzmir bursa çok kötüyüm:( hipnoz çok kötüyüm:(olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi çok kötüyüm:( hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 çok kötüyüm:( kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

çok kötüyüm:(

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 04-05-2010, 06:04 PM   #11 (permalink)
Teğmen

provakatör mistik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 40
40 Mesajinıza toplam 190 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
provakatör mistik will become famous soon enoughprovakatör mistik will become famous soon enough
Standart Cevap: çok kötüyüm:(

Denizler dalgalanmadan durulmaz... :)))
Bendede oluyor zaman zaman...Ama telkinlerin etkisini iyide iyiye hissetmeye başladım. Hayatımda hiç hissetmediğim kadar iyi, mutlu ve güvenle dolu hissediyorum çoğu zaman...şu anda günde aşağı yukarı 2-3 saat kadar dinlemek yetiyor. "Mutluluk" telkini listende hiç eksik olmasın bence...Mutluluk varsa herşey vardır :))) Herşey gönlünce olsun... sevgiyle kal...
ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Her zaman yaşam nehriyle birlikte git. Asla akıntıya karşı gitmeye, nehirden hızlı akmaya çalışma. Sadece mutlak bir rahatlık içinde, her an kendini yuvada, rahat ve varoluşun içinde huzurlu hissederek git. Unutmaman gereken şey yaşamın kısa değil sonsuz olduğu ve bu yüzden de aceleye hiç gerek olmadığıdır.Mevsimler zamanında gelir, çiçekler zamanı gelince açar, ağaçlar hayat kısa diye hızla büyümek için koşuşturmazlar. Tüm varoluş yaşamın sonsuzluğunun farkında gibi görünür.OSHO-
provakatör mistik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 04-05-2010, 09:20 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

DeLiTaY21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 331
353 Mesajinıza toplam 1,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DeLiTaY21 is an unknown quantity at this point
Cool Cevap: çok kötüyüm:(

Herkese selamlar.Hepinizin cevaplarına çok teşekkür ederim.Bugün Atakan Bey'le konuştum.Bana 1 hafta suçluluk ve egoyu dinlememin yeterli olduğunu ve diğer telkinleri ekleyebileceğimi söyledi.Yeni telkinleri Ekleyin bir süre böyle dinleyin ona göre sonuca bakalım dedi.Bende aynen dediği telkinleri ekledim.2 hafta kadar dinledikten sonra istediğim ücretli telkinleri alacağım.sonuçları yazacağım.Telkin listem imzamda yazmakta:)hoşçkalın.
Dinleme Başlangıcı: 05.06.2011
DeLiTaY21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 22-06-2010, 10:04 AM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,231
976 Mesajinıza toplam 4,004 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

O ağlama sırası bana geldiğinde ne yapacam bilmiyorum :D:D
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 22-06-2010, 10:05 AM   #14 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,848
3,130 Mesajinıza toplam 17,378 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Ortalama bir hafta dolduktan sonra günde 2-3 telkin ekleyebilirsiniz.
Hem özel telkinlerinizi hemde topluluk konuşma,başkalarının düşünceleri,sosyalik arttirici,koruma kalkani gibi telkinleri azar azar ekleyiniz.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil