Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ağlama Hissi & İsteği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/aglama-hissi-amp-istegi/)
-   -   AĞLAMA İSTEĞİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/aglama-hissi-amp-istegi/5412-aglama-istegi.html)

led 25-07-2008 04:40 PM

Ynt: AĞLAMA İSTEĞİ

88a 2 haftayı geçti ve kaç gündür dalgalanma hissi ağlama deseniz bugün işte yemek yerken durup dururken delice ağalamaya başladım..1 saat boyunca sürekli ağladım rahatladım sanırım agl34..iyim daha da iyi olucam elbette..Atakan bey sağ olsun 96...suçluluk telkini bu dalgalanma ve ağalama durumunu ortaya çıkartıyormuş...şimdi sadece ego+topluluk telkinini dinliyorum...biraz ara vermek gerek suçluluğa...geçmişin bir çok kalıntısı su yüzüne çıktıkça arınıyoruz..azimliyim bu işibaşarıcam.. smiliyface...

xkaradutx 25-07-2008 07:17 PM

evet bazen benimde ağlama ihtiyacım doğuyor

umelihad 26-07-2008 12:09 PM

İyi günler, ağlamak istiyorsanız, içinizde kabuklar kırılıyor demektir. Bende çok istiyorum ama her zaman ağlayamıyorum. ama benim çevreme baktığımda genelde herkeste böyle bir durum gözlüyorum. İnsanlar mutsuz, karamsar, kötü .................. ama ben allaha şükürler olsun her zaman gülümseye biliyorum. Sizin gibi arkadaşlarım sayesinde. Biz gülersek eminim herkes önce zorla sonra içten bir gülümseme ile yanıt gelir.. Karamsarlığımız ve kabuklarımız daha çabuk kırılır..........

Her zaman cevremize ışık,umut ve sevgi olalım.

En kötü anda bile vardır bir umut ışığı

imported_Angel 26-07-2008 07:58 PM

Bende de oldu bugün

ruhsal 30-07-2008 03:22 AM

üzerimde garip bir durgunluk var. aptallaşmışım gibi de geliyor. birşeyler yapmak için harekete geçmeli ama sanki biraz daha beklemem gerek, biraz daha zamana ihtiyacım var gibi. sanırım biraz donuk bir insan haline geldim.
harekete geçtiği tek konu zırıl zırıl ağlamak. hele kısık sesle telkinleri dinlerken uyuma moduna geçince, uyumak ne kelime ağla ağla. ben zaten çok ağlarım, çok da rahatlarım ağlayınca. burada garip olan ben ağlarken gözyaşlarım sıcak olduğundan mıdır, tuzlu olduğundan mıdır, yanaklarım acırdı, kimyasal bir madde sürmüş gibi kızarırdı. şimdi bir bebeğin gözyaşları gibi boncuk boncuk, kendine ince bir yol açmış derenin serin suyu gibi, iri iri ama sessizce yağan yağmur gibi öyle huzur verici bir ağlayış ki..
arkadaşlar bırakın kendinizi doya doya ağlayın. biriktirdiğiniz herşeyi gözyaşlarınızla akıtın gitsin. sonrasında derin bir huzur çöküyor insanın üstüne...

benekli007 11-08-2008 08:37 AM

bende de oluyor.bi de karşıda birisiyle konuşurken aniden ağlayasım geliyor ve karşımdaki insan yanlış anlıyor.daha alıngan oldum. ağla üstelik her kimi görsem ağlayasım geliyor.kimsenin yanında da ağlamak zoruma gidiyor.

mERVe06 12-08-2008 08:54 PM

AĞLamaktan çatLadım resmen :(
Ya kafam karıştı.. Hayatımın parçası artık hayatımda değiL..Bunu dinLerken aşktan bahsediyor ve canım dahada çok yanıyor..SakinLeştirici aLıyorum :( Yardım istiyorum..Üstüne mi gideyim yOksa gitmeyim dinLemekten mi vazgeçeyim ?

benekli007 12-08-2008 09:36 PM

Alıntı:

mERVe06 Nickli Üyeden Alıntı
AĞLamaktan çatLadım resmen :(
Ya kafam karıştı.. Hayatımın parçası artık hayatımda değiL..Bunu dinLerken aşktan bahsediyor ve canım dahada çok yanıyor..SakinLeştirici aLıyorum :( Yardım istiyorum..Üstüne mi gideyim yOksa gitmeyim dinLemekten mi vazgeçeyim ?

dinlemeli misin tam olarak bilemiyeceğim .Ama ağlamaktan korkma.Çok fazla ağlıyorsan aklına güzel bir anını getirmeye çalış ama onunla geç
irmediğin (kim olduğunu bilmiyorum aşktan diye söylediğinden böyle dedim.) güzel bir anını getir kafanı dağıtmaya çalış.Pikniğe git. bir ara bende de aynı dertten değil ama farklı bi sebepten hep ağlıuyordum.Ama daha değişik ortamlara girerek kendime olan güvenimi arttırdım.sana da tavsiye ederim . ark5

comte 12-08-2008 09:44 PM

Sevgli mERVe06.

İçinden ağlamak geldiğinde ağla bence.

Ağlamak bir deşarj yöntemi.

Benim bu yönteme sahip olamadığı mı biliyor musun.

Böyle zamanlarda, üzerine gitmeden, içine atmadan, bir şeylerle meşgul olarak zamana bırakmalısın.

Çok aşırı ağlamak iyi değil elbet, ama duygularını bastırmak seni daha da çok yoracak ve konunun ağırlığını artıracaktır kanaatimce.

Kısa sürede atlatman dileklerimle. super

Sağlıcakla... actionsmile

mERVe06 12-08-2008 10:14 PM

Teşekkür ederim iLgiLendiğiniz için..
Biraz daha iyi durumdayım sanırım ..
Ağlamaktan korkmuyorum sadece Kendimi kaybetmekten korkuyorum..
Bünyem aLışkın değiL bu ağLamaLara..
O haLde dinLemeye devam diyorum..
SevgiLer ..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:10 PM.