Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 02-07-2007, 11:26 AM   #1 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Standart HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Sabahtan beri bu başlığı nereye koysam diye düşünüyorum yeni bir katogori açamadığımdan buradan başlıyorum ve yetkili arkadaşlar ya da Atakan bey bu başlığı uygun yere yerleştirebilirse daha iyi olacak.
Bir süredir düşünüyorum ve dikkat ediyorum genelde günlük yazışmalarımız kendi başlıklarımız altında dağılıp gidiyor bir kısmını yeni üyeler bilmediği için okuyamıyor yada vakitden dolayı bizimde gözümüzden kaçıyor.
Buı başlıkta değişim olsun yada kısa sohbetlerimizi paylaşalım. Mesela ben dün sabah sitenin açılışını yaptım burayı havalandırdım çay demledim sizleri bekledim akşam kimbilir kim kapattı siteyi 44 kısaca pek sevmem ama bu tabiri geyik yaptığımız başlık olsun HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet evet size sabah ben börek yapmıştım aç olanlar buyurabilir ofisinizden evinizden bir kahve çay olun oturun tadını çıkarın bu güzel günün keyifle.

Ben birazdan dışarıya çıkıyorum harika görüşmeler yapacağım mesaimi keyfle bitirmek istiyorum ve sonra ailemle son gecemi geçireceğim yarın sabah Bodrum'a dönüyorlar bana harika geldi çok özlemiştim annemi teyzemi kısmetse bende hafta sonu gitmek istoyorum Bodrum'a Emeli göreceğim super
sabah sabah çenem düştü hadi bakalım arkadaşlar Sohbet köşemize hoşgeldiniz HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..