Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-06-2007, 06:55 PM   #5 (permalink)
YAZGÜLÜ_81
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Çekim yasası-somut örnekler

merhaba arkadaşlar
ben de the secret kitabını alıp okumaya başlayınca ilk önce biraz zorlandım inanmakla inanmamak arasında kaldım daha sonra kitabı tekrar tekrar okudum ve yavaş yavaş kendi hayatıma uygulamaya başladım tabii her an olumlu düşünebilmek bu en zoru şükretmek ise bunu zaten yapmıyor muyuz şükür bizim hayatımızın bir parçası zaten
çekim yasasını ufak şeylerde denedim mesela uzun süre haber alamadığım almanyada olan bir arkadaşımdan 2-3 içinde haber almayı istedim ve 2-3 gün içinde mail aldım kendisinden ve kitap sayesinde araştırma yaparken bu siteyle karşılaştım düşüncelerim daha da değişti hayata daha olumlu bakmaya başladım eskiyi geçmişimi affettim doğan güne şükrediyorum sağlığıma herşeye bir de olumsuz düşünceleri hayatıma hiç sokmamayı iyice başarabilsem çok daha iyi olucak ve telkinler sayesinde daha da iyi olucağıma inanıyorum
ayrıca filmi de izledikten sonra daha inandırıcı geldi bana ve daha ısrarla denemeye başladım eğer gerçekleştirebilirsem sizlerle de paylaşıcam sizlerinde somut paylaşımlarınızı okumak daha da güç veriyor insana
sevgiler