Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-12-2008, 11:08 PM   #33 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Lightbulb

merhabalar saskinordek..

"eskiden telkinleri de dinleyebiliyordum fakat şimdi sadece fondaki sesleri duyabiliyorum"

demişsiniz ancak ben sorunuzu anlayamadım.. eğer sadece müzik sesi duyuyorsanız böyle olması gerekiyor zaten ..

sevgili dunyasas yanımıza hoşgeldin..
forumun ana sayfasından linklere ait başlıkları görebilirsin..
HayatimDegisti.Com
Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri bu linkten indirmek istediğin başlığa tıkla.. örneğin ego .. açılan sayfada;
Ego(Güven)Güçlendirici - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri bu linkten istediğin müzik kategorisini seçerek ilk mesajın içinde yer alan linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsin..

ilk etapta dinlemeni önerdiğimiz suçluluk ve egoya ait doğa seslerini bu linkten indirebilirsin..
http://www.hayatimdegisti.org/ucretsiz.rar

telkinleri dinlerken incelemen için;
Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

sevgiler..