Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-11-2008, 05:47 PM   #7 (permalink)
kimseli
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
kimseli is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ERKEĞİN KUTSAL KİTABI(kitaptan örnek sayfalar)

biz neymişiz =) şimdi şöyle bişey war ben bir bayanım we bu yazıyı okumadan önce aslında o kadarda elde edilmesi zor yaratıklar olduğumuzu düşünmüyordum fakat bu yazıyı okuduktan sonra aslında ''BİZ NEYMİŞİZ YA? YADA HERŞEY BİZİM ETRAFIMIZDA MI DÖNÜYOR NE ? '' diye düşünmeye başladım ..

herşey bizim üstümüze kurulu baksanıza erkeklerin karakterleri dawranışları bile bizim doğamıza göre şekilleniyor .aslında kadını pek önemsemiyor gibi dawranmak farklı kılıklara girmek kısaca kendini değiştirmek aslında kadını daha önceye nazaran daha çok önemsediğinizi gösterir

ayrıca bi bayan olarak şunuda söyleyebilirim artık bu tez çürütüldü şöyle bişey war ewet önceden elde edilmesi zor olan tercih edilirdi ama tercihten sonrası tam bi hayal kırıklığı. erkek başta o şekilde tawladığı için bayanı sonradan ilişki sürecindede aynı şekilde dawranmaya dewam ediyor we bu da bayanı yıpratıyor artık anlayışlı we isteklere olumlu yaklaşan erkeğin şansı daha fazla ..

yada şu şekilde olabilir (istisnalar kaideyi bozmaz) : 16 - 20,21,22 = elde edilmesi zor olan erkeği tercih eden yaş grubu
22,23- ve üzeri = anlayışlı erkeği tercih eden yaş grubu ..

bu benim görüşümdür tabi
kimseli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla