Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-05-2022, 07:49 PM   #2 (permalink)
ilkler1

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ilkler1 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Depresyonu yenin

verilerin ele alınmasında, düzenlenmesinde göze çarpan yeteneklere sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

zihinsel çevikliğe sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

orijinal yorumlar yapmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

fikirlerin iletilmesinde göze çarpan yeteneklere sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

yazılı iletişimden ziyade, sözlü iletişimi tercih etmeyi düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

aynı problemin çözümüne yönelik değişik yöntemler kullanmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

olağan dışı matematiksel işlemler yapmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

gayret gerektiren olağan dışı problemler sormayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

uygulamaya, analize, senteze ve değerlendirmeye odaklanmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

problemleri kısa sürede çözmeyi düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

matematiği başka kategorilere entegre etmeyi düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

ilgisiz gibi görünen işlemler arasında ilgi kurmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

yanlış ve doğruyu seçme güçlerimin fazla olmasını düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

yaşıtlarımın çözemediği zor problemleri çözmeyi düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

meraklı ve soru sormayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

geniş ilgi alanına sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

yüksek enerji düzeyine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

güçlü belleğe sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

hızlı öğrenebilme yeteneklerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

gelişmiş dil becerilerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

gözlem gücü yüksek olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

analiz gücü yüksek olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

yüksek derecede akıl yürütebilme becerilerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

düşünme becerilerine sahip olmayı ve kullanmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

soyut ve somut düşünebilme beceri ve yeteneklerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

akademik başarılara sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

kitap okumaya ve öğrenmeye düşkün olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

yoğun etkinlik becerilerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

geniş hayal gücü ve imgelem güçlerine ve yeteneklerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

gelişmiş mizah duygularına sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

bir yetenek altında üstün performans göstermeyi düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

kendini ifade edebilme gücü ve yetisine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

mantıklı, akılcı, rasyonel ve analitik düşüme becerilerine ve yeteneklerine sahip olmayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

kötülük ve yalan düşünce ve duygularından kurtulmayı ve düşünmeden yaşamayı seçiyorum.

pişmanlık ve suçluluk duymadan ve düşünmeden yaşamayı seçiyorum.

olumlu düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.

yüksek derecede sezgisel duyarlılık ve önlem almayı ve duymayı düşünmeyi ve yaşamayı seçiyorum.
Seçtiklerimi Seviyorum.
BEN, BEN DEĞİLİM. BEN OL CENNETLİK İNSANIM.
Tanrım ve içimdeki kutsal ruh: sonsuza kadar sevdiğin ve sevgi gösterdiğin bir insan olarak beni yaşatmanı istiyorum.

Tanrım ve içimdeki kutsal ruh:sonsuza kadar sağlıklı, iyi, doğru, dürüst ve olumlu bir hayatı bana yaşatmanı istiyorum.

Tanrım ve içimdeki kutsal ruh: sonsuza kadar takdir ve teşekkür ettiğin bir hayatı bana yaşatmanı istiyorum.

Tanrım ve içimdeki kutsal ruh: sonsuza kadar maddi ve manevi ihtiyaçlarımı giderdiğin bir hayatı bana yaşatmanı istiyorum.

Tanrım ve içimdeki kutsal ruh: sonsuza kadar beni kötülükten, günahtan ve ayartılmaktan uzak tutmanı ve korumanı istiyorum.

Tanrım ve içimdeki kutsal ruh: sonsuza kadar velim ve yardımcım olduğun bir hayatı bana yaşatmanı istiyorum.

Tanrım ve içimdeki kutsal ruh: sonsuza kadar varlıklı, zengin ve donanımlı bir hayatı bana yaşatmanı istiyorum.

Tanrım ve içimdeki kutsal ruh: sonsuza kadar bilgimi, ilmimi ve anlayışımı artırmanı istiyorum.

Tanrım ve içimdeki kutsal ruh: sonsuza kadar borçlarımdan ve sıkıntılarımdan beni kurtarmanı istiyorum.

Tanrım ve içimdeki kutsal ruh: sonsuza kadar iyi, doğru, dürüst ve olumlu bir evim, işim, param, çevrem, eşim, çocuklarım ve ailem olmasını istiyorum.

Tanrım ve içimdeki kutsal ruh: sonsuza kadar olumsuz, kötü, negatif ve yanlış olan her şeyden beni korumanı, uzak tutmanı ve kollamanı istiyorum.
ilkler1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla