Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-07-2019, 11:37 PM   #2 (permalink)
SparrowTanis
Teğmen

Tesekkür: 2
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
SparrowTanis is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Her Yas icin Boy Uzatma Metotlari

2- Bioenerji Uzmanı - Erol KONUK | Bioenerji Seans Yorumları

Erol Konuk / BİOENERJİ SEANS YORUMU - 1

1,5 yaşında çocuk felci geçirmem nedeniyle sağ bacakta 3cm kısalık vardı. Ayrıca sağ dizimde kas yırtılması ve sol dizimde kemik içi ödem vardı...
...3 seanstan sonra bacaklarımdaki kaslarımın güçlendiğini görebilmek, anlatılmaz güzel bir duyguydu...
...5. seans anında cansız olan sağ bacağımı istem dışı hareket ettirerek, kaldırıp sağa ve sola attım. Omuriliğimde ve bacağımda kemiklerdeki ve kaslardaki hareketleri hissettim. Sanki sinirler damarlar çekiliyor, ameliyat oluyor gibiydim. Renkli ışıklar gördüm...
...Ayrıca kafamda bir ağırlık ve sürekli bir baş ağrısı vardı. Elhamdülüllah kalmadı. Bioenerjinin çok ama çok özel bir uygulama olduğuna inanıyorum...
...Allaha’a inanan bir insan O’nun verdiklerine bazen hayran kalır. Bu gün 6. Seanstan sonra, ayağımdaki 3cm kısalığın düzeldiğini, sağ bacağımın uzadığını eşimde ben de fark ettik. Artık topallamadan yürüyorum. Çok şükür Elhamdülüllah. Benim için bir mucizeyi yaşıyorum. Kemik ve kalsarımın uzadığını gördüm. Sağ bacağım sol bacağımla aynı hizaya geldi. Ayrıca skolyoz olan belimde müthiş bir rahatlama oldu. Sanki yürürken dimdik yürüyebiliyorum. Sırt kaslarımda güçlenme ve iyileşme oldu. Hamd olsun bugün hafifin en hafifiyim.
Biliyor musunuz? Bu gün ben hiç ağrısız uyandım. Ağrılı uyuduğunu dahi unutmuşum. İnsanın bu lütfu görmesini tarif edemem. Bioenerji bana göre bir lütuf, inanmak ve niyeti çok içten yapmak gerekiyor. Daha önce kısa mesafeyi zor ve acı içinde topallayarak yürürken dün en az 2km yol yürüdüm ve ağrı dahi hissetmedim. Allah’ın insanoğluna verdiği enerji gücü bir lütuf herkes mutlaka denemeli.
SparrowTanis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla