Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-09-2017, 10:43 PM   #196 (permalink)
en güzeli ölüm

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
en güzeli ölüm is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM?

selamun aleyküm foruma yeni üyeyim forumu az önce tesadüfen buldum ilgimi çekti bugün kendim için hiçbirşey istemiyorum. ölmek gebermek istiyorum yaşım 21 ruhum 65 sevdiğim kız kanserdi ve öldü. acı çekti öldü. 4 kere kalbi durdu dayanamadı en son öldü. doktorlar fazla ömrü yok dedi o hep hastane köşesinde ölümü bekledi ALLAH aşkına ölmek istiyorum bana yardım edicek biri yokmu hayatımdan soğudum kimseyle konuşamıyorum son 3-4 yıldır hep tek tabancayım ne anne ne baba sayıyorum. herkesle aram bozuldu herkesi tersliyorum çok acı çekiyorum ümidim kalmadı acılarım benle taze taze. prensesim bana hep derdi ben öldüğümde hayatı benim için yaşa ruhum senle olacak diyordu. ölmek istiyorum tüm söyledikleri kulağımda çınlıyor. ben parça parçayım azraili arıyorum aslında intihrı düşündüm ve ölümden korkmadım ben ALLAHTAN korktum hesap verememekten. ona o kadar bağlanmıştım ki şimdi yok aslında o yaşasa ve evinde olsa arkasından ağlamam istediğine gitsin o çok iyi biriydi. ve öldü. bendde ölümü bekliyorum en güzeli ölüm elinde silahı olan biri varsa söylesin diz çöker kurşunun keyfini süreririm. ölmek istiyorum param olsa silah alıcam olmuyor ölümde parayka arkadaş. keşke hayall kurmak parayla olsaydı en azından ucuz hayaller kurardık beni öldürenin ayağını öperim
en güzeli ölüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla