Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-10-2016, 01:46 AM   #9 (permalink)
MuminOKAN
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Birkac haftadır Cd dinliyorum..cekirdek inanclarım

merhaba ,
ben cekirdek inanclarım için cd yaptırdım..mail yoluyla ve cd geldi.

ilk iki turu yazıldıgı ekilde dinledim sayılır. İLk 10 gunden sonra brkaç gün ara verip yeniden basladım ama muthiş öfkelenmeler ve sinirlilik olduugndan 6 saat deilde 2 -3 saat dinledim..sonra gene ara verdim , bir hafta kadar..
tekrar 2-3 saat şeklinde dinledim sayılır 10 gun..Ama 4 turu 10 gun hergun şeklinde yapamadım da..gun aşşırı dinliyorum şimdi.

önerildiği şekilde dinlemeye yeniden başlamanızı öneririm.

13 tane isme özel telkinim geldi.İlk cd aldıgımda telefonla sorularım yanıtlanmıştı , su an yeni durumlar sözkonusu ben yeniden telefona cmayı hep unutuyorum..buraya yazmak isteidm bende belki cevap verilir..bilgisi olan olur yada..

soru 1: iş konusunda o kadar gamsızımki..iş aramıyorum 3-4 aydır işsizim..normalde cok panik ve stres yapan biriyim bu işsizlik konusunda..Ama şimdi bu umursamaz halim neden oldu acaba..Cd telkinlerinin etkisi var mıdır ? cıkarmam gereken telkinler olabilir mi ?param bitti umrumda degil sanki..iş arayamıyorum kendime içimden calışmak gelmiyor bi nolursa olsun havasındayım..

telkinelerin bir etkisi olabilir ama geçici olduğunu biliyoruz.

soru 2 : ego ve sucluluk dahil olmak üzere 13 tane telkinim var..bu kadar cok cekirdek inanc olur mu ? yani ben dinledim sonucta olmazsa da yapcak bişi yok..2 aydır Cd elimde işte.hatta 3 ay oldu.

çekirdek inançlar bir çok konu üzerinden teşhis edildiği için, sayının fazlalığı gözardı edilebilir. buna takılmamak gerekiyor diye düşünüyorum. telkinlerin hepsini listenize koymayıp genellikle ilk etapta ego ve kendine güven telkinlerini ortalama 80 saat dinlemeniz önerilir.

soru 3 : telkin içerikliyle ilgili bilgisi olan var mı..tam metin olmasa da olur yani..

telkinlerim sırasıyla ;

Amazon kadını.
Anne baba destegi
bolluk bereket
düzen ve garanti bagımlılıgı
düzenleyiciler
ego güçlendirici
hizmet eden
kadın kimligi
kahraman kurtarıcı
kendine güven
otorite korkusu
sinmekten özgürleş
sucluluk
yokluk

bu sorunun direk cevabını Atakan beyden öğrenebiliriz. Telefon açabilirsiniz.

soru 4 : Acaba bu şekilde hepsini degilde artık secmece yapsam..mesela bolluk bereket dinlesem birkaç saat bazı günler..yada amazon kadın ve kadın kimligi..vs ..Bu şekilde yapsam zararlı olur mu ? biraz ne olduklarını bilmem lazım..
ego guven ve sucluluk cok eskiden beri dinlediklerim ve bilgim var.
Amazon kadınla (yada kadın kimligi , hangisiydi hatırlamadım )ilgili Atakan beyin telde soyledigi hatırımda. erkek yanım gucluymuş bundan sebep de hayat beni yoruyormuş. kadın kimligimi kabul etmem lazımmış..
dierlerini hiç hatırlamıyorum ne demişti? sırayla bana cevap vermişti genel bilgi ama cidden unuttum..
Zaten cok da unutuyorum herseyi.boşvermekten artık..neden böyle oldum.
bu gamsızlık beni tedirgin etmeye başladı.

bu konuya cevap yukarıda mevcut.

kişisel önerim;
fırsatınız varken kitap okuyun,
hafıza konusu için balık yağı tüketebilirsiniz,
eğlenceli olduğuna inandığım sudoku bulmacaları var çözebilirsiniz,
ve en önemlisi kendinize bir hobi edinin...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla