Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-10-2016, 06:18 PM   #2 (permalink)
buses

Tesekkür: 5
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
buses is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bana bir yol gösterin

merhaba sitede yeneyim ama aynı durumu yaşamış ve yenmiş biri olarak bi faydam dokunabilir sanırım.öncelikle sevgili yapınca otomatik olarak herşeyin düzeleceğini düşünmen bir yanılgı çünkü senin aklında, eğer sana çok yakın biri olursa sevildiğini hissedersen kendine güvenin yerine gelir gibi bir içgüdü var. Evet bunun yardımı olacaktır fakat kendi kendine güven duymayan kendini sevmeyen biri karşıdakinin enerjisini de tüketir ilgi bekleyerek, karşıdaki kişiyle aslında o kadar yakın olamayıp line yalnız hissetmen ve daha büyük bi çöküntü yaşaman mümkün. Seninle neredeyse aynı şeyleri yaşadım ve benim için tam anlamıyla acının yok olması benden başka insanlarında olduğunu fark etmemle başladı.inan bana onlarda aynı şeyleri hissediyor sadece düşünme cesaretini gösteremeyip herkes ne yaparsa onu yapıyorlar.yapman gereken şeyler zor değil sadece kendini bunun bir parçasıymış gibi hisset çünkü gerçek bu.derslerine odaklan böylece ailevi sorunlar da çözülecek ve aileni yetiştirme tarzları yüzünden suçluyorsan eğer onları affet onutma onlarda insan.maddi durumu dert etme hatta şükret çünkü inan bi kadın olarak söylüyorum paraya gelen hiçbir kadınla yakınlık kuramazsın bu sahtedir. Spor salonuna yazıl sen geliştikçe kendine olan güvenin gelir saygı duyulan biri olursn.sana bikaç kitap önereceğim benim hayatımı değiştirdi seninkinide değiştirir
buses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla