Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-05-2016, 10:59 PM   #9 (permalink)
firdevsi ala
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Dna değişimi belirtileri

Hareket

Niyet

Bugün fiziksel enerjimin farkına varıyorum Yaşam yolunda koşturmadan ilerliyorum Geriniyorgülümsüyor derin bir soluk alarak güzel huzurlu bir titreşim hissediyor ve yayıyorum Fiziksel enerjim ışıl ışıl parlıyor!

Ana Fikir

Hareket biçiminiz- ve miktarınız – kişisel enerjinizin en önemli kaynaklarından biri olan mekanik titreşiminizi oluşturur Yeterince hareket etmezseniz geçmiş deneyimlerinizin gücü hem bedeninize hem de enerji alanınıza yapışır kalır

Hareketleriniz ağır ve hantal olursa hayati yaşam gücünüz çevrenizde toplanır ağırlaşır ve katılaşırBu kalın enerji tabakası gelen enerjiyi almanızı güçleştirir Evren size tepki verme konusunda ağır kalabilir

Öte yandan abartılı ve telaşlı hareketler sergilerseniz de gergin ve parçalanmış bir yaşam gücü yayarbu yıpratıcı titreşim sinir bozucu insan ve durumları kendinize çekmenize yol açar

Çekici bir mekanik enerji yansıtmak istiyorsanız derin derin soluklanın düzenli egzersiz yapın ve sakin rahat şekilde hareket edin Bu tutumunuz chi’nizin-yani yaşam gücünüzün – saf huzurlu ve çekici titreşimler yaymasını sağlayacaktır

Hareket Uygulamaları

1-Düzenli olarak gerinin ve egzersiz yapın Bunu yaptığınız sırada eski olumsuz enerji ve duyguları temizlemeye gayret edin Titreşimlerinizin saf ve parlak bir hale geldiğini hayal edin

2-Yavaşlayın ve telaşsız sakin bir şekilde hareket edin İşlerinizi aceleye getirmemeye çabalayın

3-Bir-iki saatte bir derin soluk alın Her soluk alıp verişinizde enerjinizi temizlediğinizi olumlayın

4-Duruşunuza dikkat edin Başınız ve omuzlarınızın dik durması güvenli bir enerji yaymanızı ve kalp merkezinizi açmanızı sağlayacak Evren’le ve Evren’deki herkesle bağ kurmanıza olanak tanıyacaktır

Hareket Olumlamaları

Rahat bir şekilde yürüyor ve hareket ediyorum Her işimi telaşa kapılmadan acele etmeden gerçekleştiriyorum Her ana huzurlu ve rahatım

egzersiz yapmaktan keyif alıyorum Eski enerjilerden kurtulduğumun ve kendimi yaşamımdaki yeniışıltılı titreşime açtığımın farkındayım
Her gün birkaç kez gerinmeyi ve kaslarımı gevşetmeyi ihmal etmiyorum Hareket ediyor gevşiyor ve kurtuluyorum

Derin derin soluk almayı aklımda tutmakta sıkıntı çekmiyorum Aldığım her derin soluk enerjime huzur geleceğime olumlu tepkiler katıyor
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla