Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-02-2016, 04:35 PM   #9 (permalink)
KıpçakBeyi
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Benim Hikayem :)

Alıntı:
DaybyDay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kıpçakbeyi bu ne güzel örnektir;
''birinin boğazına hem bıçak dayamak isteyip hem başını okşamak isteyebilir misin?''

Buna sebep olan nedir bilmiyorum ama bu türlü duygularım yok oldu artık 🙂
Çekirdek inanç müziklerini düzenli dinlemeni tavsiye ederim, başaracağız!! Değişmeye ve gelişmeye karar verdiysek, buradaysak bize hiçbir şey engel olamaz 😉
İnş'Allah benim daha çok yolum var.Gerçekleri kendime söyleyebiliyorum yavaş yavaş oluyor.Ben hop değiştim diyemem.Ömrümde kaçış psikolojilerim oldu.Sınav var kitap okudum , kendimi buldum.Üniversitede forum okudum hatta oyun oynadım.Soma'da gece 12'de işten çıkan bir insan yatıp dinlenmek ister değil mi.Ben sabaha kadar oyun oynayıp öğlene kadar uyuyordum.Sonra bir bakmışım işteyim.

İçimde hep kaçmak isteyen bir çocuk vardı.

Alıntı:
Merhabalar
Çekirdek inanç çalışması bende yaptırdım,4*10 luk peryodu tamamladım fakat bende bir değişiklik olmadı somut olarak,yada ben öyle zannediyorum,özlem hanımla görüştüm ek telkinler gönderdiler şimdi onları diniliyorum acaba telkin sayısı çok fazla ondan mı hemen etkisini göstemiyor,6-8 saaat dinleyin diyorlar hepsini dinlemeye kalkınca zaten 6 saati geciyor,bu oluyor ki bir telkin günde 1 kere dinleniyor ve buda o peryodu tanımlamaya yetmiyor bence 1 telkinin 6-8 dinlemesi lazım diye düşünüyorum,çünkü neden telkinlerin hepsini dinlediğinde telkinleri günlük oratalamsı 8 dk,dışarıda işte,okulda aldığımız telkinler (olumsuz telkinler )daha ağır basıyor,doğal olarak dinlenen 8 dk olumlu telkinin bir faydası olmuyor,olsa bile çok zaman geçmesi gerekiyor bilinçaltına iyice yerleşmesi için,
bu benim görüşüm arkdaşlar sizlerinde görüşünü almak isterim.
Bu konuda uzman ağzıyla konuşamayacağım ama birincisi belki yanlış telkinler ve çekirdek inanç belirlenmiş olabilir.Onun içinde telkin gönderilmiş.Birde ben çekirdek inançtan önce epey dinledim ve biraz mesafe kazanmış ve farkındalıklarım artmıştı.Geçmişe çok bağlı ve hatta takılı olduğumu anlamıştım.

Şu an farkındalıklarım arttı.Açık açık kendime bazı şeyleri söyleyebiliyorum.Kendi hatalarımı hep eleştirdim ama kendimi yüreklendirmedim.İçimde beni sakinleştiren bir ben vardı ve ben onu nadir- çok zorda kalınca-- dinlerdim.İnsanın baş başa kaldığında kendi kendisiyle yaptığı konuşmalar çok önemli.

Ben uyurken dinliyorum mesela.Bu dönem aktif bilinçaltı dönemi deniyor.Gün içerisinde dinlediğimde sadece sakinleşirdim ama gece dinleyince dirençlerim oluyordu.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla