Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-05-2015, 10:18 AM   #5 (permalink)
Ihlamur
Teğmen

Ihlamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 24
23 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ihlamur is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Arkadaşım İçin Ne Yapabilirim?

Çok sağolun düşüncelerinize saygı duyuyorum cidden teşekkür ederim.

Normal bir zamanda olsa sakin alabilirdim. Ama artık öylesine bilmiyorum ki ne yapacağımı. Sanki ona baktığımda, aramızdaki ilişkiye baktığımda kendi eserimi görüyorum. Yaptığım onca hatanın yükü öyle ağır geliyor ki. Belki de bunu beni tanımadan bana yardımcı olabilecek insanlara anlatmak bana iyi gelecek diyorum. Suçluluk olumlaması, kendini affetme olumlaması.. Mesele keşke bu olsaydı diyorum. Keşke bunları yapınca aramız yeniden düzelse, keşke bunları yapınca onun da düzeldiğini görsem. Psikolojik olarak yaklaşmaya çalışıyorum. Bana artık her şey yabancı geliyor diyor. Benimle eskiden olan ilişkisi uzak geliyormuş ona. Yani hayal gibi diyor. Gerçekliğini yitirmiş gibi.

Ha şöyle bi gerçek de var sürekli duygularını hissetmesi için baskı yapıyorum ona. Bunun da farkındayım. Baskı yaptıkça da böyle cevaplar alıyorum ondan. Şu an göğsümde öyle bi baskı var ki. Ondan o cevapları aldığımda da karnım yanıyor gibi hissediyorum. İŞTE BU diyebileceğim aramızdaki ilişkinin düzelmesini sağlayabileceğim bi yöntem arıyorum. Umarım yardım edebilirsiniz bana. Buna gerçekten çok ihtiyacım var
Ihlamur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla