Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-09-2014, 12:50 AM   #4 (permalink)
shadow_walker_
Teğmen

Tesekkür: 32
47 Mesajinıza toplam 77 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shadow_walker_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: vücumda ki enerji düşüklüğünün sebebi sizce ne?

Alıntı:
minikkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
beslenmeniz nasıl ?
Alıntı:
Funk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ruh haliniz bunalımda sanırım üşengeçlik felan da çok oluyordur büyük ihtimalle :)
Sosyallik arttırıcı,mutluluk,zinde uyanma,depresyon dünde kaldı telkinlerine ağırlık verirseniz çözülebilir bendede aynısı olmuştu tamda böyle geçmişti.İlave olarak bol bol size mutluluk veren şarkılar dinleyebilirsiniz veyahut enerji veren meyveler yiyecekler tüketebilirsiniz beslenmede çok önemli bu konuda.Eft çalışmaları olumlama çalışmaları da yapabilirsiniz,çok alternatif var bu konuda gerçekten bunları yaparsanız yüksek bir enerjiniz olabilir :)
şu an bekar hayatı yaşadığım için genel de dışarıdan yiyorum hep . sabahları kahvaltımı yapmaya çalışıyorum .. üşengeçlik evet fazlasıyla çok oluyor .. telkinler falan eskiden dinlerdim uzun zamandır dinlemiyorum ama hayatım boyunca telkin dinleyerek yaşayacaksam işim var demektir .. bir yandan depresyon bir yandan bu durum artık çok bunaldım her şeyden .. kendimle uğraşmaktan sıkıldım bıktım .. geçince peki geri falan gelmedi mi kalıcı olarak mı geçti ?
shadow_walker_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla