Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-08-2013, 06:29 PM   #73 (permalink)
Zakoreus
Teğmen

Tesekkür: 43
17 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zakoreus is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: olacaklari hissetme

ben bazı insanlara bu yeteneğin Allah'ın verdiğini düşünüyorum mesela kalecilerde ve forvetlerde bu yetenek vardır ve golcü forvetlere bakarsanız burçları hep su grubudur yani akrep balık yengeç bunlarda sezgisi en güçlü olanlar, örnek verim:drogba(balık),baros(akrep),umut bulut(balık),burak yılmaz(yengeç),eto(balık),torres(balık),rooney(akr ep),anelka(balık),dzeko(balık),adebayor(balık),edu ardo da silva(balık),raul gonzalez(yengeç),crespo(yengeç),van nistelrooy(yengeç),bellamy(yengeç),gilardino(yenge ç),di vaio(yengeç),luis fabiano(akrep),van basten(akrep),gerd müller(akrep),zico(balık),alfredo di stefano(yengeç)... gördüğünüz gibi bunlar hep nerden çıkıcağı belli olmayanlar sahada öyle dolaşırlar genelde ama topla buluşurlar golüde atarlar :) terazi,yay başak aslan ikizler oğlakta vardır ama onlar hep yetenekleriyle çalımlayarak veya fiziklerini koyarak zekilikle golcü olurlar bunlar benim gözlemlerim statlarda gördüğüm kadarıyla :)
Zakoreus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla