Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2013, 06:53 PM   #10 (permalink)
hayathan
Üsteğmen

Tesekkür: 164
166 Mesajinıza toplam 1,153 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nicehayathan is just really nice
Thumbs up Cevap: Hoponopono teknigi Olumlaması..

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu mesajı çok uzun zaman önce yazmışım :)) yok artık o eski sorunlar. Şimdilerde canımı sıkan iç huzursuzluk ve gergin olmam bunun içinde gün içinde kendime sıkı sık somurtma çünkü bu sana yakışmıyor. Bana yakışmıyan şeyi daha fazla sürdüremem. Serbest bırakıyorum diyorum. Konsantrasyon sanatı kitabında huzursuz anınınzda yapmamı tavsiye eden bir bölümü uyguluyorum. Sonra huzurluyum mutluyum diye telkin veriyorum kendime.. Senin daha iyi bir çözüm önerin olursa seve seve :)) Ayrıca konuyla pek alakası olmasada bir şeyin farkına vardım. Eğer sinirli biriyseniz veya kolayca sinirleniyorsanız şu cümleyi tekrarlayın. Bu olayın ruh halimi etkilemesine izin verme. Sevgiyle Kalın..
Yanıtın için teşekkür ederim. Neden somurttuğunu sor kendine veya bunların hiç irisi benim özüme ait değil. Ben onlardan ayrıyım. Sadece zannediyorum.
Ben aslında kendim ne istersem, öyleyim. Ben düşüncelerime yön verebilirim.
Kendimi sevmek benim görevim. Allah ın yarattığı Beni ve herkesi sonsuz ve sınırsız sevmeyi seçiyorum.
Kızdığın kişi için: Seni Seviyorum. Huzur Seninle Olsun.
Beni Seviyorum. huzur benimle.. Teşekkür ederim"
diye tekrar et. senin o uzuuun süreçte kendini iyileştirdiğinin farkındayım.
Sadece Kednini Sev1
kendini sevdikçe sevilirsin ve sevildikçe herkesi seversin.
Teşekkür ederim. Seni Seviyorum.
Rahatsız ettiğim konularda özür dilerim Lütfen Beni Affet!
hayathan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla