Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-06-2013, 08:37 PM   #5 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: Az önce meditasyon yaptım hemende gerçekleşti :)

Alıntı:
tuna123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet çok güzel gidiyo kızla buluşucaz yakın bi zamanda fakat hayatımda ilk defa bi kızla buluşucam neler hakkında konuşucam nasıl konuşucam bilemiyorum :( bide bende bişey var böyle birini ilk defa görüp konuşunca yada uzun zamandır görmediğim birinle konuşunca ayaklarım titremeye kalbimde güm güm atmaya başlar bunu nasıl yenicem eğer ordada böyle olursa bi çuval inciri berbat ederim :( ilk buluşma hakkında biraz bilgi verirseniz sevinirim :)
neden berbat edesin :) bu senin doğal halin.. bence onu akışına bırak. bırak, aksın. engellemeye çalışmak yerine, serbest bırak :)) göreceksin, o zaman daha rahat olacaksın. birçok konuda öyledir.. kontrol etmeye çalıştıkça sen, işler biraz daha karmaşıklaşır çünkü aslında birçok hususu kontrol edemez insan. o yüzden, akışına, oluruna bırakmak gerekir. ben bu kadarını söyleyebilirim, ama eminim ki "ilk buluşma" tecrübesine sahip olan bir arkadaşımız sana önerilerde bulunacaktır

Hadi canlar, hayatimdegisti ailesi, kardeşimiz tuna için ilk buluşma önerilerinizi bekliyoruz
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla