Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-03-2013, 04:02 PM   #22 (permalink)
seniha.
Üsteğmen

seniha. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 591
326 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seniha. will become famous soon enough
Standart Cevap: NLP; İnsanin Kendisinin En İyi Versiyonu Olabilme Sanati

nlp için bayağı uğraşmak gerekiyor. ödevleri yapman lazım . insan gün geliyor bir şey yapmak istemiyor. ben de çok araştırdım. bu arada transformal nefes tekniğini öneririm. çok farklı bir şey .arkadaşım gitmişti bana da sen de git demişti. bana mantıklı gelmemişti.sonra tasavvufla ilgilenen birisinin nefes çalışması yapacağını duyunca arkadaşımla gittim. şaşırıyorsunuz. size nefesinizi alıp veriş şeklinizden sorununuzu söyleyebiliyorlar. ağızdan nefes alıpp vererek(hızlıca) vücudunuza oksijen giriyor. bu arada terapist belli noktalara dokunuyor ama acı hissediyorsunuz. size ihtiyacınız doğrultusunda olumllamalar söylüyor. % 100 iyileşme sağlamıyor ama nefesiniizin açılmasıyla kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. benim nefes sırasında ellerim öyle karıncalanmıştı ki negatif enerji boşalmış. daha sonra meditatif müzik eşliğinde sizi serbest bırakıyorlar , o sırada çeşitli imgeler görebiliyorsunuz, onların da bir manası oluyor tabi ki. ben 7 seans gittim ilk 5 seansta nefesim açılmadı o kadar zorlandım ki .bu arada seansa başlamadan önce neyin düzelmesini istiyorsanız ona niyet ediyorsunuz. internetten de inceleyebilirsiniz. bu alanda sibel kavunoğlu , mustafa kartal bayağı iyiler.nefes çalışmaları bir basamak. sadece o yetmiyor tabi ki. benim şu an aklıma yatan uğur koşar. bir seansta iyileştirdiğini söylüyor. bir seansa 4 seansı toplamış. maneviyatı olan bir kişi. araştırmak lazım tabi ki.
seniha. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla