Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-03-2013, 02:30 PM   #3 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: çok üzülüyorum yardımlarınızi bekliyorum.

Sevgili nevresim,

Seni çok iyi anlıyorum. Ne yazık ki ülkemizde bu şekilde evlilik örnekleri çok fazla. Geçtiğin yollardan geçtim, seni çok iyi anlıyorum bu yüzden. benim sana tavsiyem şu olur. Bak güzel bir yerdesin önce bunu bilmeni isterim. Burada ki insanlar birbirlerinin sorunlarına ilgili, kendince yardımda etmeye çalışıyor. Öncelikle telkinlerini lütfen dinle. Yani suçluluk ve ego güven güçlendirici. Eşinin sözlerine yoğunlaşma, bu onun tercihi, kendini ona ispatlamaya da çalışma zamanla yorulursun. Öncelikle bebek tercihini biraz ertele, hemen bebek yaparsan işin ikiye katlanacak. Bir değil iki sorunun olacak. Çünkü mutsuz bir anne bir bebek için iyi bir anne değil. Tabi bu yine de senin tercihin çok bu konuda bir şey söylemek haddim değil. Sonrasında kendin için yap her şeyi. Kendini yetiştir, ama bunu sadece kendin için yap. Onu değiştirmeye uğraşma, sen kendin değişmeye bak. Ve üzülme, çünkü evlilik farklı bir şey seninle mutlu değilse bile bu senin eksikliğinden kaynaklanmıyor. Demek ki onun beklentisi farklıydı diye düşün. Kesinlikle, sana tavsiyem, hem onun yanında ol fakat kendini geliştir. Sen değiştikçe onun gözleri kör değilse zaten kamaşır. Belkide çok güzel hasletlerin var. Olsun sen kendine bir gül bahçesi gibi davran. Sende ki güzellik etrafına güzel insanları toplayacaktır zaten. Üzülme sakın, etrafında pervane olma. Fakat yine de elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret et. Ve bil ki kötü söz sahibinindir. Sen kendin bir inci tanesi olmaya bak. Sen insanlığında ilerle. Bırak seninle seni sevenler gelsin. ve tabi ki senin sevdiklerin. sevgimle
Birde zaman ver daha çok yeni zamanla belkide alışacaktır senin varlığına
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla