Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-02-2013, 07:29 AM   #2 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Hayatıma yön veren, en güzel insanlardan biri.

Belki vardır forumda fakat ben rastlamadım. O yüzden 'Mevlana' konulu bir sayfa açmak istedim. ^_^
Mesnevi bir çok konuda bana IŞIK tutmuştur. Pek çok derdinize harika çözümler sunduğunu göreceksiniz. Neyse sözü çok uzatmak istemiyorum. Arkadaşlar bu başlık altında Hz Mevlanaya ait sözler paylaşırlarsa hem bazı yeni bilgiler edinmiş, hemde mevcut bilgilerimizi yeniden hatırlamış oluruz.

Öncelikle yeri gelmişken buradan arkadaşlarıma bir de kitap önermek isterim. Mesneviye buradan giriş yaparsanız Mesnevi okumanız kolaylaşacaktır diye düşünüyorum. Bu benim nacizane fikrim. Dr Faik Özdengül : Rumi ve Aşkın Terapi (Okuyan hiç kimseden 'eh işte!' gibi bir geri bildirim almadığım bir kitaptır. Hatta özelliklere genç arkadaşlarıma şiddetle tavsiyemdir) Sevgimle
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla