Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-01-2013, 11:22 AM   #10 (permalink)
Işıklı yol
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Yitirme sakın cesaretini! Ve her şey iyi olacak..

Dün çekirdek inanç çalışması yaptırdım. Orada bana bunu zaten söyledi Abdullah bey. Ben kurtarıcı rolü üstlenmişim hayatta, arabulucuymuşum. Bunun neticesinde de herkes için endişelenen onlar adına kararlar alan biri oluyormuşum. Abdullah bey bana, senden yardım isterlerse yardım et. Herkes hayatta seçimlerinin sonucunu yaşar. Onlar adına düşünme, konuşma ve insanların düşüncelerine saygı duymayı öğren dedi ki bu çok doğruydu. İşte bu yüzden ben "öyle hemen sevinme o kadar da kolay değil. Ohoooo daha neler olabilir hayatta" gibi cümlelerle direk daldım olayın içine.Şimdi ise senin düşüncelerine ve kararlarına saygı duymayı seçiyorum. Sana tavsiyem şu olur ki mesela yukarıda bir takım şeyler yazmışsın ya onun içeriğine iyi bak. Negatif düşüncelerini bul ve onları dönüştürmeyi dene. Söz büyüdür.Hani Yunus Emre'nin dediği gibi "Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı, Söz ola ağulu aşı, Yağ ile bal ede bir söz" demiş ya aynen öyle. sevgimle kal
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla