Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-12-2012, 11:11 PM   #15 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: Telkinlerde Nadas Suresi

Alıntı:
ronemuen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
21 gün bence dayanamayabiliriz :D benim düşüncem bu 8 gün kulaklıkla mp3 ten dinlemiştim sonra müzik kutusu aldım uyurken dinleyeyim direnç olmadan rahat olsun diye hoşuma gitti dinleme süresi 15 gün olmuş bu arada tabii ama 2 gündür feci başağrısı var halsizlik var uykumu tam alamamışım gibi bir durum var bugün nadas a mı baraksam bilmiyorum diyordum konuyu gördüm ben 5 ay dinlemeyi bırakmıştım yeniden başlayınca sanki daha etkili gibi oldu ama bunun sebebi belkide etkili olacağına inanmam da olabilir 21 gün olayını gerçekten merak ettim şimdi ben ya buna şimdi karar vermem lazım maviinci sanırım senin verdiğin bilgiye de güvenerek deneyeceğim
hocama güveniyorum ben de, kendisi bahsettiğim gibi iletişim psikolojisi alanında bir akademisyen. sadece telkinler bağlamında değil, hayatınızı genel olarak etkileyen konularda da böyle düşünebilir ve bu kurala göre hareket edebilirsiniz.. Bir şey kaybetmezsiniz ama kazanabilirsiniz :))
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla