Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-11-2012, 11:28 AM   #2 (permalink)
balkan72
Teğmen

Tesekkür: 69
42 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
balkan72 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: içimi çok sıkan bir konu:(

merhaba zeytin85,
siz o kadar üvey anne sendromu düşüncesi içindesiniz ki, ona her yaptığınız sizin kendinize üvey anne hatırlatması yapıyor. Aslında sizin yaptıklarınızda (anlattıklarınıza göre) hiçbirşey yok. O'nun yaptığıda çok normal. çünkü kızlar babaya daha düşkün olurlar. benim 2 kızım var(iyi ki varlar) onlarda benimle babası arasındaki diyaloğu kısksnabiliyorlar. babaları onlar için yanaşabildikleri, sarılabildikleri ve güvendikleri tek erkek. hatta ablamın kızı var, babası annesine çiçek aldımı, çiçeği hemen kendisi alıp teşekkür ederim babacığım çiçeğim çok güzelmiş der.. yani anlatmak istediğim öz evlat olunca bunlar yadırganmıyor hatta şaka konusu oluyor. evde anne-kız-baba çekişmesi çok olur. bunlar çok normal. siz kendinizi ben üvey anne gibi davranmıyorum suçluluk moduna girmeyiniz. kızınızın her yaptığını da sanki sizin inadına yapıyor gibi düşünmeyin. eşinizin kızı sizinde canınızdan olsaydı böyle düşünmezdiniz. hatta arkadaşlarınıza anlatırken güülerek anlatırsınız. üvey anne ve üvey evlat pisikolojisi sizi bunları düşünmenize sebep oluyor. size bir soru sormak istiyorum. siz hiç üvey annelerle ve ya üvey evlatlarla ilgili bir olay, bir söz, bir durum yaşadınız mı?
sevgiyle hoş kalın
balkan72 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla