Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-10-2012, 08:02 AM   #1 (permalink)
heromaster
Yüzbaşı

Tesekkür: 543
534 Mesajinıza toplam 1,586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heromaster will become famous soon enoughheromaster will become famous soon enough
Thumbs up Hastalıklar için Olumlama Cümleleri

Hastalıklar ve kullanılması gereken olumlalama cümleleri aşagıda belirtilmiştir..

Fiziksel bir sorununuz olduğunda listeyi kullanmanın iyi bir yolu:

1-Sorunun zihinsel nedenine bakın ve bunun sizin için doğru olup olmadığını düşünün. Değilse, sessizce oturun ve kendinize sorun: “Bende bunu yaratan hangi düşünceler olabilir?”
2-Şu sözleri tekrar edin: “Bilincimde bu koşulları yaratan düşünce kalıbını bırakmaya hazırım.”
3-Yeni düşünce modelinizi birçok kez tekrar edin.
4-İyileşmenin zaten başlamış olduğunu varsayıp, kabul edin.

Durumunuz üzerinde her düşündüğünüzde, bu dört basamağı tekrar edin.

A

ADDİSON HASTALIĞI (Böbreküstü bezi yetmezliği)

Olası Neden: Derin boyutta duygusal yoksunluk. Kendine duyulan kızgınlık.
Yeni Düşünce Modeli: Bedenimin, düşüncelerimin, duygularımın bakımını sevgiyle yapıyorum.

ADRENAL SORUNLAR

Olası Neden: Yenilgi duygusu. Kendine aldırış etmemek. Endişe
Yeni Düşünce Modeli: Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Kendime bakma isteğini duyuyorum.

AĞLAMAK

Gözyaşları hayatın ırmaklarıdır. Üzüntü ve korkudaki kadar sevinçte de gözyaşı dökülür.
Yeni Düşünce Modeli: Tüm duygularımda huzur içindeyim. Kendimi seviyorum ve onaylıyorum.

AĞRILAR, SIZILAR

Olası Neden: Sevgiye hasret çekmek. Dokunulmayı özlemek.
Yeni Düşünce Modeli: Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Sevecen ve sevilen bir insanım.

AIDS

Olası Neden: Kendini reddetmek, cinsel suçluluk ve yetersizlik duygusu.
Yeni Düşünce Modeli: Hayatın kutsal ve görkemli bir ifadesiyim. Cinselliğimden haz duyuyorum. Kendimi seviyorum.

AKCİĞER SORUNLARI

Olası Neden: Hayatı kabul etmemek. Depresyon. Üzüntü. Dolu dolu bir yaşama kendini layık görmeme.
Yeni Düşünce Modeli: Hayatım mükemmel bir denge içinde. Hayatı dolu dolu yaşamaya hakkım ve kapasitem var.

AKINTI

Olası Neden: Eşe duyulan kızgınlık. Cinsel suçluluk duygusu. Kendini cezalandırma.
Yeni Düşünce Modeli: Başkaları, kendime duyduğum sevgi ve saygının aynalığını yapıyor. Cinselliğimin coşkusunu yaşıyorum.

ALERJİLER

Olası Neden: Kime alerji duyuyorsunuz? Kendi gücünü reddetmek
Yeni Düşünce Modeli: Dünya güvenli ve dostça. Güvencedeyim. Hayatla barış içindeyim.

ALKOLİZM

Olası Neden: Ne yararı var? Yararsızlık, suçluluk, yetersizlik duygusu. Kendini reddetme.
Yeni Düşünce Modeli: Şu anda yaşıyorum. Her an yeni bir an. Özdeğerimi görmeyi seçiyorum. Kendimi seviyorum ve onaylıyorum.

ALZHEİMER HASTALIĞI

Olası Neden: Yaşamı terketme arzusu. Hayatı olduğu gibi kabul edememek.
Yeni Düşünce Modeli: Her şey doğru zaman ve mekan sıralaması içinde gelişiyor. Her şey olması gerektiği gibi oluyor.

AMFİZEM (Akciğer Hastalığı)

Olası Neden: Yaşam korkusu. Kendini yaşamaya layık bulmama.
Yeni Düşünce Modeli: Dolu dolu ve özgür yaşamak en doğal hakkım. Hayatı ve kendimi seviyorum.

AMNEZİ (Hafıza kaybı ya da sorunları)

Olası Neden: Korku, hayattan kaçış. Kendi ayakları üzerinde duramama.
Yeni Düşünce Modeli: Zeka, cesaret ve özdeğere daima sahibim. Hayatta olmayı seviyorum.

ANEMİ ( Kansızlık)

Olası Neden: ‘’Evet, ama” yaklaşımı. Haz yoksunluğu. Yaşam korkusu. Yeterli olmama duygusu.
Yeni Düşünce Modeli: Hayatın her alanında zevk alacağım çok şey var. Hayatı seviyorum.

ANKSİYETE (Kaygı)

Olası Neden: Hayatın akışına ve gidişatına güven duymama
Yeni Düşünce Modeli: Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Hayatın akışına güveniyorum. Güvencedeyim.

ANOREKSİ (Yemek yemeyi tamamen durdurma)

Olası Neden: Hayatı reddetmek. Aşırı korku, kendinden nefret ve reddedilme
Yeni Düşünce Modeli: Olduğum gibiyim. Olduğum gibi olmaktan mutluyum. Yaşamayı seçiyorum. Hazzı ve kendimi kabul etmeyi seçiyorum.

ANÜS

Atma noktası, boşaltma noktası.
Yeni Düşünce Modeli: İhtiyaç duymadığım şeyleri kolaylıkla ve rahatlıkla atıyorum.

ANÜS - APSE

Olası Neden: Bırakmak istediğiniz şeyi bırakamamaktan duyduğunuz kızgınlık
Yeni Düşünce Modeli: Bıraktığımda güvendeyim. Sadece ihtiyacım olmayan şeyleri atıyorum.

ANÜS - FİSTULA (Akıntı)

Olası Neden: Gereksiz şeyleri kısmen tutarak atmak. Geçmişin olumsuzluklarına takılı kalmak.
Yeni Düşünce Modeli: Sevgiyle geçmişi tümüyle özgür bırakıyorum. Özgürüm. Sevgiyim.

ANÜS - KAŞINMA

Olası Neden: Geçmiş hakkında suçluluk duymak. Pişmanlık.
Yeni Düşünce Modeli: Kendimi sevgiyle affediyorum. Özgürüm.

ANÜS - ACI

Olası Neden: Suçluluk duyma. Cezalandırılma arzusu. Yetersizlik.
Yeni Düşünce Modeli: Geçmiş geçmişte kaldı. Şimdi kendimi sevmeyi ve onaylamayı seçiyorum.

ANÜS - KANAMA

Olası Neden: Kızgınlık ve öfke.
Yeni Düşünce Modeli: Hayatın akışına güveniyorum. Doğru ve yararlı adımlar atıyorum.

APATİ (Çevre ile anormal derecede ilgisizlik, duygusuzluk, kayıtsızlık)

Olası Neden: Duygulara izin vermemek. Kendini ölü gibi hissetme. Korku.
Yeni Düşünce Modeli: Duygularıma izin veriyorum. Kendimi hayata açıyorum. Yaşam deneyimlerine hazırım.

APANDİSİT

Olası Neden: Korku, yaşam korkusu. İyi şeylerin akışını engellemek.
Yeni Düşünce Modeli: Güvendeyim. Kendimi gevşetiyor ve hayatın zevkle akmasına izin veriyorum.

APSE

Olası Neden: İncinme, küçümsenme, intikam duyguları içinde dönüp durma.
Yeni Düşünce Modeli: Düşüncelerimin özgürleşmesine izin veriyorum. Geçmiş bitti. Huzurluyum.

ARTER (Kanı, Kalpten Diğer Dokulara Taşıyan Kan Damarı)

Yaşam sevincini taşıyan damarlar.
Yeni Düşünce Modeli: Yaşam sevinciyle doluyum. Bu sevinç kalbimin her atışında tüm bedenime yayılıyor.

ARTERİOSKLOZ (Atardamar duvarlarının sertleştiği ve kalınlaştığı durum)

Olası Neden: Direnme, gerginlik. Katışlaşmış dar düşünceler. İyiyi görmeyi reddetmek.
Yeni Düşünce Modeli: Hayata ve hazza tamamen açığım. Sevgiyle bakmayı seçiyorum.

ARTRİT (Romatizma)

Olası Neden: Sevilmediğini hissetmek. Eleştirilmek, kırgınlık.
Yeni Düşünce Modeli: Sevgiyim. Kendimi sevmeyi ve onaylamayı seçiyorum. Başkalarına sevgiyle bakıyorum.

ARTRİTLİ PARMAKLAR (Romatizmalı Parmaklar)

Olası Neden: Cezalandırma, suçlama arzusu. Kurban olduğunu hissetmek.
Yeni Düşünce Modeli: Sevgi ve anlayışla bakıyorum. Tüm yaşadıklarıma sevginin ışığıyla yaklaşıyorum.

ARABA TUTMASI

Olası Neden: Korku. Tutsaklık. Tuzağa düşmüş hissetmek.
Yeni Düşünce Modeli: Zaman ve mekan içinde kolaylıkla ilerliyorum. Sevgi çepeçevre beni kuşatıyor.

ASTIM

Olası Neden: Nefes almaya hak duymamak. Boğulmuşluk duygusu ve bastırılmış gözyaşı.
Yeni Düşünce Modeli: Hayatımın sorumluluğunu üstlenme güvenini duyuyorum. Özgür olmayı seçiyorum.

ASTIM NÖBETİ

Olası Neden: Korku. Hayata güvenmemek. Çocuklukta takılıp kalmak.
Yeni Düşünce Modeli: Büyümekten korkmuyorum. Hayatıma ve kendime güven duyuyorum.

BEBEK ASTIMI

Olası Neden: Yaşam korkusu. Doğmaktan duyulan pişmanlık.
Yeni Düşünce Modeli: Bu çocuk güven dolu bir ortamda ve seviliyor. Beklenilen ve değer verilen bir çocuksun.

AYAKLAR

Olası Neden: Kendimizi, başkalarını, hayatı anlama kapasitemiz.
Yeni Düşünce Modeli: Anlayışım genişliyor. Değişen dünyaya ayak uyduruyorum.

AYAK PARMAKLARI

Geleceğin küçük ayrıntıları.
Yeni Düşünce Modeli: Tüm ayrıntılar kendi kendine yerlerini bulurlar.

AYAK BİLEĞİ

Hareket ve yol belirlemeyi temsil ediyor.
Yeni Düşünce Modeli: Hayatta ileri doğru adımları kolaylıkla atıyorum.

MADURA AYAĞI (Ayakta delikler açan bir mantar hastalığı)

Olası Neden: Dışlanmaktan duyulan çaresizlik duygusu. İleri adım atamama.
Yeni Düşünce Modeli: Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. İlerlemek için kendime izin veriyorum.

AYBAŞI (REGL DÖNEMİ) SORUNLARI

Olası Neden: Kadın olmaktan duyulan suçluluk duygusu. Cinsel organların günah, pis olduğu inancı.
Yeni Düşünce Modeli: Kadın olarak gücümü ve bedenimin normal işlevlerini kabul ediyorum. Kendimi seviyorum ve onaylıyorum.

B

BACAK SORUNLARI

Olası Neden: Çocukluk travmalarının etkisinden kurtulamamak.
Yeni Düşünce Modeli: Benim için bildiklerinin en iyisini yapıyorlardı. Onları affediyorum.
- ALT
Olası Neden: Gelecek korkusu. Kıpırdamak istememek.
Yeni Düşünce Modeli: Geleceğe güvenle bakıyorum.

BADEMCİKLER

Olası Neden: Korku. Bastırılmış duygular. Tıkanmış yaratıcılık.
Yeni Düşünce Modeli: Yüksek düşünceler bende ifade buluyor. Her şey iyiliğim için oluyor.

BAĞIMLILIKLAR

Olası Neden: Kendinden kaçmak. Korku. Kendini sevmeyi bilmemek.
Yeni Düşünce Modeli: Artık ne kadar harikulade bir varlık olduğumun farkına vardım. Kendimi sevmeyi ve haz almayı seçiyorum.

BAĞIRSAK SORUNLARI

Olası Neden: Dışkının atılmasını sağlıyor.Eski ve ihtiyaç duyulmayan şeyi atmaktan korkmak.
Yeni Düşünce Modeli: Kolaylıkla eskiyi bırakıyor, coşkuyla yeniyi kabul ediyorum.

BAŞ AĞRISI

Olası Neden: Değersizlik duygusu. Korku. Kendini eleştirme.
Yeni Düşünce Modeli: Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Yaptığım şeyleri sevgiyle yapıyorum.

BAŞ DÖNMESİ

Olası Neden: Kaçış. Dağınık düşünce. Görmeyi reddetmek.
Yeni Düşünce Modeli: Hayatla uyum ve barış içindeyim. Canlı ve mutlu olmakla güven içindeyim.

BAYILMAK

Olası Neden: Korku. Başedememek.
Yeni Düşünce Modeli: Hayattaki her şeyle başetme gücüm var.

BEDEN KOKUSU

Olası Neden: Korku. Kendinden hoşlanmamak. İnsanlardan korkmak.
Yeni Düşünce Modeli: Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Güven duyuyorum.

BEYİN

Bilgisayar ve santralı temsil ediyor.
- TÜMÖR
Olası Neden: Yanlış programlanmış inançlar. İnatçılık. Değişmeyi reddetmek.
Yeni Düşünce Modeli: Zihnimin bilgisayarını yeniden programlamak çok kolay. Hayat değişimler sürecidir.

BİTKİNLİK

Olası Neden: Can sıkıntısı. Yaptığı işi sevmemek.
Yeni Düşünce Modeli: Hayattan coşku duyuyorum. Enerji ve coşkuyla doluyum.

BOĞAZ SORUNLARI

Olası Neden: Kendi adına konuşamamak. Yutulmuş kızgınlık. Tıkanmış yaratıcılık. Değişme ve korkusu.
Yeni Düşünce Modeli: Kendimi özgürce, kolaylıkla, sevgiyle ifade ediyorum. Yaratıcılığımı kullanıyorum. Değişmeye hazırım.

BOYUN AĞRILARI

Olası Neden: Soruna bir başka açıdan bakmayı reddetmek. İnatçılık. Esnek olmamak.
Yeni Düşünce Modeli: Kolaylıkla ve esneklikle bir konuyu her açıdan görebiliyorum. Bir şeyi yapmanın ve görmenin bir çok yolu var.

BÖBREK SORUNLARI

Olası Neden: Yargılama, düş kırıklığı, başarısızlık. Utanç. Çocuk gibi tepki gösterme.
Yeni Düşünce Modeli: Daima doğru adım atıyorum. Her deneyim yararlı. Büyümeyi seçiyorum.

BRONŞİT

Olası Neden: Bağırılıp çağrılan aile ortamı.
Yeni Düşünce Modeli: Çevremde barış ve uyum var.

BUNAMA

Olası Neden: Çocuğun güven dolu sanılan dünyasına geri dönmek. Bakım ve ilgi talep etmek. Etrafındakileri bir çeşit kontrol etme yolu. Kaçış.
Yeni Düşünce Modeli: Korunma. Güven. Barış. Evrensel akıl hayatın her boyutunda çalışıyor.

BURUN AKMASI

Olası Neden: İçsel ağlama. Çocuksu gözyaşı. Kurban rolüne bürünme.
Yeni Düşünce Modeli: Hayatımın yaratıcı gücünün bende olduğunu kabul ediyorum. Hayattan zevk almayı seçiyorum.

BURUN KANAMASI

Olası Neden: Kabul görme isteği. Önem verilmeme duygusu. Sevgi istiyorum.
Yeni Düşünce Modeli: Kendimi seviyorum ve onaylıyorum. Gerçek değerimi biliyorum.

C

CİLT SORUNLARI

Olası Neden: Kaygı, korku. Eski, derine gömülmüş bir tehlike. Dokunulma yoksunluğu.
Yeni Düşünce Modeli: Barış ve sevgi düşünceleriyle kendimi koruyorum. Geçmişi unuttum ve affettim. Şimdi özgürüm.

CİNSEL HASTALIKLAR

Olası Neden: Cinsel organların günah ve pislik yuvası olduğu inancı. Suçluluk. Cinsellikte insanları kullanmak, sömürmek, tecavüz etmek.
Yeni Düşünce Modeli: Cinselliğimi sevgiyle ifade ediyorum. Bana iyi duygular hissettiren cinselliği yaşamayı seçiyorum.

CUSHING HASTALIĞI (Bir tür hormon bozukluğu)

Olası Neden: Zihinsel dengesizlik. Sürekli çılgınca fikirler üretilmesi. Aşırı güçlülük duygusu.
Yeni Düşünce Modeli: Sevgiyle bedenimi ve zihnimi dengeliyorum. Şimdi bana iyi duygular veren düşünceleri seçiyorum.

CÜZZAM

Olası Neden: Hayatla baş edememe. Temiz ve iyi olmadığına dair uzun süreli inanç.
Yeni Düşünce Modeli: Sınırlılığımı aşıyorum. Sevgi tüm hayatımı iyileştiriyor.

Ç

ÇENE SORUNLARI

Olası Neden: Kızgınlık. İntikam arzusu.
Yeni Düşünce Modeli: Yarattıklarımı değiştirme gücü bende.

ÇIBAN (ŞİRPENÇE)

Olası Neden: Bize yapıldığını düşündüğümüz haksızlıklara duyulan zehirli öfke.
Yeni Düşünce Modeli: Geçmişi bırakıyorum, hayatımın her alanını iyileştirmek için kendime zaman tanıyorum.

ÇOCUK HASTALIKLARI

Olası Neden: Takvime, toplumsal kurallara ve sahte yasalara inanmak. Etrafındaki yetişkinlerin çocukça davranışları.
Yeni Düşünce Modeli: Bu çocuk kutsal sevgi ve korumasıyla kuşatılmış. Zihinsel bağışıklık talep ediyoruz.

ÇOCUK FELCİ

Olası Neden: Paralize eden kıskançlık. Birisini durdurma isteği.
Yeni Düşünce Modeli: Her şey, herkese yetecek kadar çok. Sevecen düşüncelerle özgürlüğümü yaratıyorum.

ÇÜRÜKLER

Olası Neden: Yaşamda küçük engeller. Kendini cezalandırma.
Yeni Düşünce Modeli: Kendimi seviyorum ve saygı duyuyorum. Kendime sevecen davranıyorum.

D

DALAK

Olası Neden: Obsesyon. Bir şeylere aşırı tutku.
Yeni Düşünce Modeli: Kendimi seviyorum ve onaylıyorum.

DELİLİK

Olası Neden: Aileden kaçış. Hayattan şiddetli bir kaçış.
Yeni Düşünce Modeli: Bu kişi gerçek kimliğini biliyor ve Evrensel Aklın yaratıcı bir ifadesi.

DENGE KAYBI

Olası Neden: Dağınık düşünceler.
Yeni Düşünce Modeli: Hayatım olduğu gibi mükemmel ve güvenli. Her şey iyi ve güzel.

DENİZ TUTMASI

Olası Neden: Korku. Ölüm korkusu. Kontrolü yitirme.
Yeni Düşünce Modeli: Her yerde barış ve huzur içindeyim. Hayata güveniyorum.

DİRSEK

Olası Neden: Yön değişimlerini ve yeni deneyimleri kabullenmeyi temsil eder.
Yeni Düşünce Modeli: Yeni deneyimlere,yeni değişimlere ve yeni doğrultulara kolaylıkla uyum sağlıyorum.

DİSK KAYMASI

Olası Neden: Hayatta hiç bir desteğin olmadığı duygusu. Kararsızlık.
Yeni Düşünce Modeli: Hayat, tüm düşüncelerimi destekliyor. Kendimi seviyorum ve onaylıyorum.

DİŞ SORUNLARI

Olası Neden: Uzun süreli kararsızlık. Karar vermek için düşünceleri analiz edememe.
Yeni Düşünce Modeli: Doğruluk ilkesinden şaşmadan kararlarımı veriyorum. Doğru kararlar verdiğimin güvencesi içindeyim.

DİŞETİ KANAMALARI

Olası Neden: Hayatta aldığımız kararlardan haz duymama.
Yeni Düşünce Modeli: Aldığım kararların doğruluğuna güveniyorum. Huzurluyum.

DİŞETİ SORUNLARI

Olası Neden: Kararları kesinleştirememek, hayat karşısında güçsüzlük.
Yeni Düşünce Modeli: Kararlı bir insanım. Kendimi sevgiyle destekliyorum ve kararlarımı uyguluyorum.

DİYABET (Şeker Hastalığı)

Olası Neden: Geçmişteki seçimlerinden pişmanlık duymak. Hayatı kontrol altına alma ihtiyacı. Derin üzüntü. Hayattan tat almama.
Yeni Düşünce Modeli: Bu an güzelliklerle dolu. Günün tatlı yönlerini görmeyi, yaşamayı seçiyorum.

DİZ SORUNLARI

Olası Neden: İnatçı ego ve gurur. Taviz verememe. Uzlaşamama. Esnek olmama.
Yeni Düşünce Modeli: Affediyorum. Anlıyorum. Şefkat duyuyorum. Kolayca uzlaşıyorum.

DOĞUŞTAN GELEN SAKATLIKLAR

Olası Neden: Karmik. Böyle gelmeyi siz seçtiniz. Ailemizi de biz seçeriz.
Yeni Düşünce Modeli: Her deneyim, gelişim sürecimiz için mükemmel. Olduğum gibi olmaktan mutluyum ve huzurluyum.

DUDAK UÇUĞU

Olası Neden: Hayatı küçümseme alışkanlığı. Kendini ve başkalarını aşırı eleştirme. ‘Her
şey ne kadar kötü, değil mi?’ deme alışkanlığı.
Yeni Düşünce Modeli: Hayatla birim. Kendimi ve başkalarını seviyorum. Yaşamaktan mutluluk duyuyorum.

DÜŞÜK

Olası Neden: Gelecek korkusu. ‘Şimdi değil, daha sonra..’ Yanlış zamanlama.
Yeni Düşünce Modeli: Hayat bana daima uygun çözümleri getiriyor.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

heromaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla