Konu: ACI HESAPLAR
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-09-2012, 02:34 AM   #5 (permalink)
acemisirine
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ACI HESAPLAR

cok iyi hatirliyorum gecen ay hep beraber arkadaslarla bulusmustuk, arkadasiminizin teki sigaranin birini söndürüp digerini yakiyordu.. belkide bize o kadar cok iciyor geliyordu ama herneyse nasil olduysa konuyu onun sigarasina getirdik..

neden iciyorsun niye iciyorsun birakirsin birakmazsin derken, aklima bir fikir geldi, bak dedim, birakma ama bir hafta boyunca her sigara tanesi icmek istediginde cüzdanini ac ve eline ne kadar geciyorsa fark etmiyor 1 centten tut 1 euroya kadar ne geciyorsa birktir bakalim bi torbanin icinde..

bi haftanin sonunda yine biz bulusalim ve senin biriktirdigin parayi hesap edelim, sonra ister sen devam ic, istersen birak ona biz karar vermeyelim sen ver dedim..

hicte kabul edecegini sanmadim ama kabul etti, diger arkadaslarla cok merak icinde sonucu beklemeye koyulduk.. cantasina büyük bi kese koymus, her icmek istediginde eline bozuk para ne geldiyse o keseye atmis..

bir hafta sonrasi benim evde bulustuk hep beraber inanirmisiniz bir haftada arkadasimizin 64,73 eurosu vardi..

neredeyse ictigi paket sayisinca o bozuk paralardan biriktirmis oldu..

biraktimi diye sorarsaniz hayir birakmadi maalesef ama bir iciyorsa bir kesesine para atiyor ;))))
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla