Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2012, 08:08 PM   #6 (permalink)
jaimemiamor
Teğmen

Tesekkür: 84
94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaimemiamor is on a distinguished road
Standart Cevap: YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İnsanlara güvenebiliyor musun?

Belki senin çevrendekilerin güven sorunları vardır. Başkalarına samimi olacak kadar güvenmiyorlardır.

Sen güleryüzlü olmakla çok da doğru yapıyorsun. Adımlar da atmışsın. Ama bu tek taraflı olmaz attığın adımlara karşılık verdiği takdirde insanlar samimi ilişkiler kurulur. Yine de sosyallik arttırıcı telkini dinlemediysen bir dene derim. Faydasını görebilirsin. Ben bu telkini dinlediğimde yabancı insanlar bile gelip benimle konuştuğuna şahit oldum. Mesafe koymayı seven biriydim eskiden ama şimdi karşımdaki insanlar bana nasıl davranırlarsa ben de o şekilde davranmayı seçiyorum. Sevilen ama kendi duygularımı rahat ifade edemeyen biriydim. Ama şimdi hem duygularımı hem de düşüncelerimi rahatlıkla paylaşmayı seçiyorum. İnsanlarla arama görünmez duvarlar örmüyorum.

Ya da senin yurttaki arkadaşlara mı dinletsek telkinleri senin değil de onların ihtiyacı vardır belki. :) İnsan insana muhtaç.

Birisiyle konuşmak, birileriyle birşeyler paylaşmak, dertlerşmek, birlikte sevinmek, eğlenmek çok değerli.

Eskilerden fayda yoksa yeni gelen insanları tanımaya çalışmak da faydalı olabilir.

İstediğin gibi arkadaşlık kurabileceğin ve samimi olabileceğin insanları hayatına çekebilmeni seçiyorum.
İnsnalar karşılık verdiği takdirde samimi ilişkiler kurulur doğru.İşte kimse benimle ilişki kurmak istemiyor.Arkadaş derken sevgiliden bahsetmiyorum.Normal arkadaştan bahsediyorum.Sağolun arkadaşlar.Normal kişiye özel telkin cdlerinden hangisisni yaptırabilirim.
jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla