Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-01-2012, 09:49 PM   #10 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Uykuda Öğrenme Deneyim - 88 Gün -

Bir süre sonra anlatan adam rüyana girip ders anlatırmış. Tabi sen bunun farkında olmayabilirsin olabilirsin de. ;) İlginç bir deney olacak kesin :) Ayrıca bu yazılı sınavlarda değil de test tekniğinde işe yarayabilir. Çünkü şıklar ortada soruda ipuçları var böylece çağrışım yapabileceğin materyaller de kendiliğinden ortamda olacak. Ama davutby yanılıyorsa ve gerçekten öğrenme gerçekleşirse bilinçli olarak öğrenirsen konuları karşılaştığın sorulara cevap kendiliğinden gelecektir. 88 gün sabırla beklenir mi ya arada bir test çöz. (Çok sabırsız gördüm kendimi):) Olumlama fikri de iyi işe yarayabilir. Sen işi şansa bırakmaktansa beynine olumlama sayesinde bilinçli bir emir göndereceksin. Uykudan hemen önce de en etkili zaman dilimi bunu yapmak için.

Başarılar diliyorum. Hatta başarmanı gönülden istiyorum. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla