Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-12-2011, 11:45 PM   #5 (permalink)
Janer
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: arkadaslar cok büyük sorunum var yardım

oyyyy hadi baslayalım ..

öncelikle bunu 5 ay önce sorsaydın ben sana salla onu hayatına bak derdim ..

şimdi sana onu kazan diyorum ..

neden mi yaptığının sonucunda olumsuz birşey bile olsa senin bu süreçte olumlu yönde etkilediklerinde olacaktır .. o yüzden bu iyi ..

eğer o sana sırtını çevirmediyse sende çevirmemelisin .. rima vitra burada olasydı söyleyecekleri gözümün önünden geçiyor gibi ..

her insan kazanılmaya değer .. bu kişi ne kadar kötü ne kadar çaresiz olsada..

buradan sana şunu yap bunu yap diyemem .. çünkü onu tanıyan sensin .. eğer sen ona yardım etmezsen ileride bunun pişmanlığını yaşayabilirsin .. onu buraya yönlendirmeye çaktırmadan mutluluk telkini dinletmeye ne dersin ?

klasik müzik şeklinde olanı ver ona dinlesin ..

sana söyleyemiyor mu ? ben böyle birşey yaptım ve olumlu oldu sonucu .. önce ona agzıma ne geldiyse söyledim .. hemen küstü bana .. 1-2 gün konusmadık doğru düzgün bana bir mesaj atmıstı bana böyle böyle oldu ben ondan dolayı böyle davrandım diye..

1-2 gün sonunda sana bu şekilde geri dönmezse git özür dile daha sonra bunun böyle devam etmeyeceğini hayatın akışının sürdüğünü söyle .. hayatın güzelliklerini anlat ..

insanlar onlara destek olanları ve takdir edenleri sever .. yavaştan sana açıldıkça onu takdir etmelisin ..

Bunların sonucu olumlu olacaktır .. ama olmazsa sakın üzülme .. çünkü sen bu süreçte kesinlikle ona güzel şeyler öğretmiş olacaksın .. cinsiyet ne bilmiyorum ama eğer bayansa zaten işin kolay .. erkekse biraz zorlayabilir .. bu olmayacak anlamına gelmez ..