Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-09-2008, 02:58 PM   #3 (permalink)
Belgin ∞

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: 12 Ekim İzmir Buluşması'na Herkesi Bekleriz :))

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
şeeeey ben daha bugün girdim siteye gelebilirmiyiiiiiiiim..çıkın çıkın gelin demişsiniz ama..ben biraz çekingenimde... kırmızı mumlu davetiye gönderseniz..iyi olur kanaatindeyim..yani böylesi daha iyi olmazmı sizce? çok sayın redflowerciğim...
Sevgili Hayalayaz'cım ben İzmir'e geldiğimde sizde ne çekingenlik kalır ne de korku efenim.Hiç tasalanmayınız.Kendinizi gama kedere boğmayınız.

Ben sizi açmasını bilirim. (bu arada hoşgeldin hayal ablam ya.Valla özledim seni meleeeem )
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla