Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-09-2011, 04:23 PM   #110 (permalink)
RimA Vita Perfetto
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road
Standart Cevap: RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :)

hani mutluluk bulaşıcıdr ya bunun ispatını gördüm bir kez daha. ne kadar mutluysam çevremdeki insanları o kadar heyecanlı ve mutlu görüyorum.. evden tutun da netteki arkadaşlarıma kadar.. komşular da dahil:)
yaydığım enerjiden memnunum.. annem bile çok değişti .. annem bu arada karaciğer hastası. doktor en fazla 3-4 yıl ömrü olduğunu söylüyor.. moral onun için çok önemli..
ben onun da artık daha az kızıp bağırdığını daha az hayıflandığına şahidim..
bu hastalık çok sinir yapıyor çünkü ona. en küçük şeye bile kızıyor.. gidip ağlıyor.
şimdi çok daha iyi sanki.. en azından on gündür falan bağırdığna pek şahit olmadım.
bunun yanısıra diğer arkadaşlarımdan da çok güzel enerjiler alıyorum.. ve bu halimin çok çok ileriye gideceğine inanıyorum.
her şey insanda bitiyor neticede. mutluluk ne kadar bulaşıcıysa mutsuzluk da o kadar bulaşıcı.. enerjimi yüksek tutuyorum..
dün bir bayanla görüşmem oldu .. kahve içtik tanımıyorum da kadını. ama ofisten çıkarken beni kapıya kadar uğurladı.. çok ilginç...:)
tekrar görüşelim dedi ve numaramı aldı.. karşımdaki insanları etkiliyorum .. çok şükür..(şükür çok önemli)
önceden de herkes enteresan bulurdu beni şimdi o enteresanlığa mutluluğum da eklendi.. ve en önemlisi umutlarım...
artık insanları mutlu etmeye falan da çalışmıyorum .. sadece 'ben' önemliyim... ve ben mutluysam herkes mutlu.. önceden ben mutlu etmeye çalışır mutsuz olurdum.. ki aslında mutlu etmeye sorunlarını çözmeye çalıştığım insanların çok da mutlu olmadıklarını gördüm.. şimdi her şeyi kendim için yapıyorum..
ama bazen arkadaşlarıma reiki enerjisi gönderiyorum dün akşam 5 kişiye gönderdim mesela :)
o kadar mutlu oluyorum ki.. hatta sadece 2 kişi biliodu reiki göndereceğimi diğerlerinin haberi yoktu :)
insan mutlu oluyor tabi karşı taraf için bi şeyler yapmaya çalıştığında...
mutluyum çok şükür.. binlerce şükür..
hani forumda yazıyor yaa dik yürünür telkinlerin etkisidir diye.. sahiden dışarı çıkmadığım için bilmiyordum ama dün farkettim:) sahiden daha dik yürüyordum.. gerçi kendime olan güvenim sayesinde dik yürüyordum ama bu daha başka bi yürüyüş...
her şey güzel ve diliyorum ki hep böyle gitsin..
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla