Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-08-2011, 03:35 PM   #16 (permalink)
anksiyete_2004
Teğmen

anksiyete_2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
13 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
anksiyete_2004 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: hayli kötüyüm, iyi olabilmem için mucizeler gerekiyor sanki

zaman ayırıp yazdığnız için ilgiliniz için çok teşekkür ederim. allah razı olsun size özel mesaj atacağım.

Alıntı:
karavan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Merhaba,

Göründüğü kadarı ile durumunuz pek hoş görünmüyor.
Bir zamanlar sizin kadar olmasa da bu siteye girdiğimde benim de durumum pek hoş değildi.
Ama buradaki güzel insanların destekleri ile şimdi mutlu bir insanım.
O günlerden bugüne geldim.
Kolay olmadı,bir anda düzelmedi ama azmettim ve birer birer herşeyi yolun akoydum.Çok çalıştım çok okudum.Kendimi geliştirdim.Dersler aldım kurslara devam ettim bitirdim.
Şimdi ihtiyacı olan arkadaşlarıma yardımcı oluyorum.
EFT master konumundayım.
İlgili yazılarımı okursanız daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.
Dilerseniz size de yardımcı olur içinde bulunduğunuz durumdan kurtulmanıza vesile olurum.
İstediğim tek şey azimli olun.İyileşmek isteyip istemediğinize karar verin,gerisini bana bırakın.
Cevabunızı özelden atarsanız size dönerim.
Şunu aklınızdan çıkarmayın.
Siz kendinizi bu hale getirdiniz! Ve sizi iyileştirecek tek kişi sizsiniz.İlaçlardan medet ummayın.Nereye kadar kullanacaksınız.Mideniz böbrekleriniz ve diğer organlarınız nereye kadar yan etkilerine dayanacak.
Siz iyileşmek isteyin vücudunuz iyileşmeniz için gereken kimyasalları üretecektir.Ona güvenin.
Şimdilik size takip edeceğiniz yolu gösterecek bir el lazım.
Tutmak isterseniz ben buradayım
Sevgi ile kalın.
İyiki varsınız.