Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-09-2008, 10:11 PM   #2 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: ingilizce telkin cd'si

merhabalar btlcm..

aşağıda ki linkte bir arkadaşımızın konuyla ilgili yorumlarını bulabilirsin..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...64623#msg64623

aynı şekilde bende bu telkinlerden dinlemekteyim..

ingilizce de en çok kullanılan 2500 adet kelimenin telkin olarak hazırlanmış halidir..

içeriği bende yok .. atakan bey şehir dışında şu anda ama özelden mesaj atarsan döndüğünde yanıtlar..
teknik sorularına daha doğru cevaplar almış olursun..

uyurken ve gündüz dinleyebilirsin..

üds ve kpds de ne tür sorular geldiğini tam olarak bilmediğim için yanlış yönlendirmek istemem
ama ben 3. haftadan sonra bariz etkilerini görmeye başladım..

alt yazılı olarak seyrettiğim bir çok film ve dizide alt yazıları takip etmiyorum..

bazen rüyalarımda ingilizce konuşuyorum..

ilgim olan bazı konularda yabancı sitelerde gezinirken çeviri yapmadan cümlenin anlamını kavrayabiliyorum..

bazende eşimin sorduğu sorulara ingilizce yanıt vermek gibi büyük bir istek duyuyorum ya da şöyle söyleyim ingilizce konularak düşünüyorum..

bunlar benim amaçlarımın doğrultusunda gelişen durumlar..

senin istediğin daha teknik bilgiler olduğu için gerekli araştırmayı ilk bilen kişi atakan beyden yapmanı öneririm..

ayrıca forum çevirmenlerimizden cem çok değerli bilgileri paylaşarak bizlere ingilizce öğrenmemiz konusunda destek veriyor..

onunda görüşlerini almanı öneririm..

sevgiler..