Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-07-2011, 11:44 PM   #2 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Güzel bir iş için olumlama..

Merhabalar,

Olumlamalar kategorimizde çok güzel olumlamalar bulabilirsiniz. İncelemenizi öneririm. Aşağıda bir olumlamala alıntıladım. Umarım faydasını görürsünüz. Hayalinizdeki işe girmeniz ve bunun herkes için en hayırlı olacak şekilde gerçekleşmesini dilerim.

Sevgilerimle.

“Yeteneklerime en uygun Başarılı olacağım ve parasal kazancımdan memnun olacağım bir işe girmeyi seçiyorum. İşimde en verimli şekilde çalışmayı ve iş yerime faydalı olmayı kabul ediyorum. En kısa zamanda Başarılı olacağım ve refahımı yükseltecek bir işe girmeye tüm kalbimle niyet ediyorum. İşim şu an hazırlanıyor ve niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başlıyor. Bunun için tüm kalbimle teşekkür ediyorum.”